Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

Ja wiem o co chodzi Mili Panowie Kronikarze :)

wiem co zaszło i dlaczego SKANA nie ma u Was

jednak to Wasz gracz, a że odchodzi, a że szarpiemy się o całkiem ładne polis na naszym terenie - no cóż

nie znaczy, że ma być usunięty z sojka

bo zakładam, że sam nie odszedł (?)


Myślałaś kiedyś o zdobyciu Mount Everest? Szczyty wypisywanych idiotyzmów bardzo łatwo osiągasz.
Tak poza tym przegraliście szarpaninę o bardzo ładne miasto bez sojuszu podczas gdy dzisiaj tracicie kolejny raz jako koalicja ich dwucyfrowa ilość.
Przestań się ośmieszać takimi wpisami.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

o joj, Mili Panowie nie pyskujcie tak, bo ta złość może zaszkodzić Waszej naturalnej piękności cielesnej
rotfl.gif


to są Wasze oceny

no a cóż, SKAN nie jest z Wami w sojuszu, będzie zapewne tracił miasteczka, nie jest to po Waszej myśli - więc :)

nie wnikam, czy wyszedł sam, czy wywaliliście go - fakt jest faktem, że nie ma go i jest łakomym kąskiem

a że jedną okupkę udało się Wam cudem rozwalić - no cóż, zdarza się niekiedy nawet ślepej kurce wypasione ziarenko :)

i jeszcze raz nalegam - bez nerwów Mili Panowie, bo nie dość, że zbrzydniecie to jeszcze żyłki Wam z nerwów popękają
buzki.gif
to taka dobra rada
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

cudem odbić? nawet paczki dobrze nie zaczeły wchodzic a ty mówisz ze ledwo odbić :D. najlepsza w pyskówce jesteś tutaj ty :D my się możemy od ciebie uczyć choć i tak nigdy nie dojdziemy do twojego poziomu :(. Lecz cieszymy się, że jesteś bo jak to w kazdej zabawie, musi być ktoś kto pisze bajki:)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

Skan się z nami pożegnał w dosyć niemiły sposób więc i my się z nim pożegnaliśmy, ot cała historia
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

cudem odbić? nawet paczki dobrze nie zaczeły wchodzic a ty mówisz ze ledwo odbić :D. najlepsza w pyskówce jesteś tutaj ty :D my się możemy od ciebie uczyć choć i tak nigdy nie dojdziemy do twojego poziomu :(. Lecz cieszymy się, że jesteś bo jak to w kazdej zabawie, musi być ktoś kto pisze bajki:)

Wodzu nie chcę być jakaś czepliwa, czy coś w tym guście, ale wydaje mi się, że słowa "cudem" i "ledwo" oznaczają jakby co innego :)

ja nie użyłam słowa "ledwo", które próbujesz przypisać mojej wypowiedzi

więc sorry, ale kto tu bajki tworzy?

a ponadto - ja w bajkach niczego złego nie dostrzegam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

Marto, broń lepiej swoich miast zamiast zajmować się bajkopisarstwem :eek:
Skup się na tym lepiej :p
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

twoja wypowiedź sugerowała, że rozbiliśmy ją ostatkami ogni, ponieważ cud - oznacza zjawisko które normalnie nie mogło by wystąpić, ciezko jest w nie uwierzyc, zdarza sie prawie, ze nigdy. Chyba, że to był sarkazm to przepraszam:). Kazdy wie i tak kto tworzy najlepsze bajki i ty też wiesz doskonale :D.
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Nie chcę wchodzić dalej w dyskusję ciach , bo zaraz Cała Kronika się zleci... Szczególnie SirCichyBob :) albo Smoczy Jeździec :) Moje zdanie co do waszej gry znacie... Więcej nie mam zamiaru wchodzić w dyskusję... Czekam na kolejne :) bo zapewne takie będą :) Wołaj Kronikarzy! :p

Cichy! Jestesmy slawni!
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Tej Pani wyżej co real ją wzywa już podziękujemy zróbcie jak my na Geli wybijcie jej grepo z głowy to przestanie te bajeczki pisać.
Czasami ktoś Taki jak Martita sama musi się dowartościować a nawet nie ma pojęcia o czym ten Noob mówi.
Po za tym ta pani nie zna języka polskiego i znaczenia wielu wyrazów.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Tej Pani wyżej co real ją wzywa już podziękujemy zróbcie jak my na Geli wybijcie jej grepo z głowy to przestanie te bajeczki pisać.
Czasami ktoś Taki jak Martita sama musi się dowartościować a nawet nie ma pojęcia o czym ten Noob mówi.
Po za tym ta pani nie zna języka polskiego i znaczenia wielu wyrazów.

ta Pani na żadnym świecie nie potrafi na dłużej zagnieździć , na tym świecie myślę ,ze też długo nie pogra
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Marta
po pierwsze nie straciliśmy jeszcze do tej pory zadnego miasta ,no chyba że byly oddane za naszą zgodą
po drugie jak wiesz w każdym szanującym się sojuszu jest robiona selekcja i pasożyty które nic nie wnoszą do funkcjonowania sojuszu są proszone o poszukanie sobie innego wygodnego dla nich miejsca.My nie tolerujemy bobów a oczekujemy żeby każdy choćby w minimalnym stopniu przyczynił się do rozkwitu naszego soja.Nawet osoby wysoko w rankingu bobów nie mogą się czuć u nas pewnie jeżeli grają samolubnie i nie pomagają wsparciami lub atakami .
po trzecie nawet jak przejmiecie miasta naszych byłych graczy którzy wylecieli z sojuszu nic to nie zmieni ,bo prędzej czy później jeżeli będą nam one potrzebne to przejmiemy je od nowego właściciela.

i po piąte musicie się trochę lepiej starać to wtedy może gra będzie ciekawsza ,bo jak na razie robi się nudno.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Marta
po pierwsze nie straciliśmy jeszcze do tej pory zadnego miasta ,no chyba że byly oddane za naszą zgodą
po drugie jak wiesz w każdym szanującym się sojuszu jest robiona selekcja i pasożyty które nic nie wnoszą do funkcjonowania sojuszu są proszone o poszukanie sobie innego wygodnego dla nich miejsca.My nie tolerujemy bobów a oczekujemy żeby każdy choćby w minimalnym stopniu przyczynił się do rozkwitu naszego soja.Nawet osoby wysoko w rankingu bobów nie mogą się czuć u nas pewnie jeżeli grają samolubnie i nie pomagają wsparciami lub atakami .
po trzecie nawet jak przejmiecie miasta naszych byłych graczy którzy wylecieli z sojuszu nic to nie zmieni ,bo prędzej czy później jeżeli będą nam one potrzebne to przejmiemy je od nowego właściciela.

i po piąte musicie się trochę lepiej starać to wtedy może gra będzie ciekawsza ,bo jak na razie robi się nudno.

Amen. :)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Marta
po pierwsze nie straciliśmy jeszcze do tej pory zadnego miasta ,no chyba że byly oddane za naszą zgodą
po drugie jak wiesz w każdym szanującym się sojuszu jest robiona selekcja i pasożyty które nic nie wnoszą do funkcjonowania sojuszu są proszone o poszukanie sobie innego wygodnego dla nich miejsca.My nie tolerujemy bobów a oczekujemy żeby każdy choćby w minimalnym stopniu przyczynił się do rozkwitu naszego soja.Nawet osoby wysoko w rankingu bobów nie mogą się czuć u nas pewnie jeżeli grają samolubnie i nie pomagają wsparciami lub atakami .
po trzecie nawet jak przejmiecie miasta naszych byłych graczy którzy wylecieli z sojuszu nic to nie zmieni ,bo prędzej czy później jeżeli będą nam one potrzebne to przejmiemy je od nowego właściciela.

i po piąte musicie się trochę lepiej starać to wtedy może gra będzie ciekawsza ,bo jak na razie robi się nudno.

ruszyliście taką ekipą ,że raczej równych sobie nie znajdziecie póki się nie rozpadniecie
smiley_emoticons_lol.gif
tak jak to było na edessie z uchodźcami na początku , a teraz się okładają z tego co wyczytałem
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

na razie nie jest za ciekawie:D szukanie bunkrów i ich rozwalanie zeby jakies pw wpadlo na sloty tylko. miejmy nadzieje, ze to sie niedlugo zmieni.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

ruszyliście taką ekipą ,że raczej równych sobie nie znajdziecie póki się nie rozpadniecie
smiley_emoticons_lol.gif
tak jak to było na edessie z uchodźcami na początku , a teraz się okładają z tego co wyczytałem
cnfy7elqh8dotnsdp.gif



Ale na Edessie dwie ekipy postanowiły stworzyć silny sojusz każda "strona" dobierała swoich graczy i w końcu to tworzywo pękło.
U nas jest jedna ekipa - nowi gracze do niej po prostu dołączają,a jak się sprawdzą stają się jej częścią, więc jedyny problem to upilnować janczyska, by nie tracił codziennie miast i resztę, by nie budowali gołębników i w Kronice Frontowej będą tylko sukcesy
smiley_emoticons_lol.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

ruszyliście taką ekipą ,że raczej równych sobie nie znajdziecie póki się nie rozpadniecie
smiley_emoticons_lol.gif
tak jak to było na edessie z uchodźcami na początku , a teraz się okładają z tego co wyczytałem
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

To prawda że trzon ekipy stanowią doświadczeni gracze ,ale również jest wielu nowych bardzo wartościowych nabytków na tym świecie ,oraz jesteśmy otwarci na graczy którzy nas do siebie przekonaja kulturą osobistą i poziomem grania i nie jest prawdą ze zamykamy wszystkim drzwi .
Jednak na tym to polega aby wystartować zgraną ekipą i wszyscy mieli takie same szanse na starcie i również mogli wbić ekipami.
Nikt nie mówi że dalej będzie tak różowo jak do tej pory ale puki co udało nam się z indywidualności stworzyć prawdziwą grupę ,prawdziwy "sojusz" i jest duża szansa z tymi ludzmi zawojować ten świat.
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

teraz przez tydzień bezie podnieta tym ze S.K.A.N skończył grę... każdy kiedyś kończy... normalnie znudziło się podbijanie miast które sie nie broniły ;/ no cóż na każdego przyjdzie czas nawet na kronikę której się tak wszyscy obawiają :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

pozbierali graczy "dobrych" z kilku światów to sie nie ma co dziwić że wygrywają.... a jeszce sa wilki i Ten gracz delphis połowa z was nie wiem z kim ten gracz ma powiazania i tu łajdacy sie najabrdziej nabija ;/ no szkoda ze to nie kronika ale no cóż hahhaah
smiley_emoticons_lol.gif
no w każdy sojuszu przydadza sie ludzie charakteru gracza Sisi (nie obrażaj sie o to każdy ma o każdym inne zdanie
smiley_emoticons_smilenew.gif
)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

coś sie kronice nie udaje ;/
5 miast zabrali łajdacy
3 kronika
1 sami swoi

zostało 12 miast
 
Do góry