Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Niezła patologia w Radzie CSM

TAKTYKA GODNA MISTRZÓW

PS. Będziemy na was czekać 4 maja. To będzie wasz koniec
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Chyba coś pękło w CSM

Kolano11.jpg

Adrian może Twoja maść pomoże??
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

I po co Wam to było?
Chcieliście być przeciwko mnie, wracam z jeszcze większą siłą.A tych co myślą, że mają wszystkich w garści.
Niech ręka ich nie świerzbi, wierz mi, los ich skarci.Byli uparci a warci tyle co szmata.
Ratatata, strzelam do nich słowem
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Jestem teraz tutaj, grepowy Bethoveen,
W razie czego Legion powstanie i roznieci ogień
smiley_emoticons_nicken.gif

Za zdrowie moich ludzi
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Aż Szeryf nam zaczął rapować
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zaraz usłyszymy, że to nie fair bo wygraliśmy, że Elody jest zła, że Redka tańczy dla Lucka i on sprawdził czy na dole też "redka" i że CSM chciało się bić ale Szeryf uderzył ich w szczepionkę, że AdaGrecos liczył cuda na kalkulatorze, że Slaitis i Antos stworzyli najgorszy sojusz i to, że wygrali nic nie znaczy bo to tylko wirtualne trofeum..

CSM jak się wypłaczecie i wygadacie to Wam przejdzie.. Słuchamy ....

Do TDD dzielą Was lata świetlne.. Oni jak dostali po tyłku to powiedzieli, że nie bolało a Wy jak usłyszeliście, że jest wywiadówka to uciekacie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26210

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Boże, ile tu jadu..
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zapytaj SOUL-a jak było i z uczciwości napisz tutaj na forum.
Po części ignoruję Twoje wypowiedzi ponieważ domyślam się jak bardzo Cię musi skręcać w środku.
a Ty, Kubuś, rozeznałeś się w historii, jak Ci ostatnio sugerowałem?
Czy udzielasz innym porad, do których sam się nie stosujesz?
oczko.gif



(...)
CSM widząc dogadanie się ZP z BUMAMi posrali się w gacie i odpuścili ewidentnie co mnie bardzo zdziwiło.
Ale prawda jest taka że tam w sojuszu o cudaki walczy kilka osób, siedzi 24h i śle surkę - aż dziw że im się chce ale widocznie urażona duima i chęc wydymania przez kolegów tak działa.
Mało tego właśnie tym kilku osobą najmniej zależy na samej komnacie chwały a bardziej na niedopuszczeniu do wygrania przeciwnej strony.(...)
Ja na prawdę głęboko i szczerze myślałem, że Ty mądrzejszy jesteś...


to teraz ja Ci powiem co powinni zrobić. Posłuchać mnie jak im pisałem i wybudować cudaki razem z ZP a nie strugać cwaniaków i maczo i unosci się dumą i pokazywać jaki to jest jeden i drugi twardziel.
A tak nie dostaną koronki którą chcieli nie dostaną wygranej którą chcieli a atmosfera została śmierdząca.
tak samo jak nie mają siły na cudaki tak samo nie mieli by siły na walkę. Znam obie ekipy i wiem co mówie.
pewnie jak by w CSM byli sami wariory, stonery, gepardy, soule to może i tak ale niestety, lub jak by to terytorialnie wyglądało że jedni mają MX a drudzy mają My a nie pomieszane z poplątaniem.

Mało tego wybudowac cudaki to jedno a utrzymać je to drugie. CSM i ZP niestety nie miały dobrych sytuacji do budowania cudaków indywidualnie - ZP zrozumiało CSM niestety nie.
Wiesz... z tylnego siedzenia każdemu jest zawsze wygodnie komentować i mówić jak trzeba było (nie)zrobić.
Ty, jak się sytuacja zrobiła trudna, zawinąłeś po prostu tobołki i róbta co chceta.
"mi się nie chce"
"mnie w to nie mieszajcie"
wróciłeś po paru tygodniach, z misją niesienia pokoju, jak Baranek Boży
bo jak Manfred coś powie, to przecież wszyscy z radości aż podskoczą klaszcząc


Csm wiedząc, że ZP powiedziało "dosyć" (...)
a powiedziało?
bo o ile mnie pamięć nie myli, to dyplomacja między naszymi sojuszami przestała istnieć w momencie, jak wyszło na jaw, że MG wcale nie obiecywał koronki TdD
mysli.gif



powinno zrobić cokolwiek po za przyglądaniem się sytuacji. Przestali być rozdającym karty z dnia na dzień ale zauważyli to dużo za późno. Widząc, że budowniczych mają średnich powinni uderzyć.. Rzeczywistość szybko zweryfikowała, że nie mają kim.
widzisz... tutaj decydujący był wzgląd na zażyłości poszczególnych naszych i Waszych graczy między sobą
i tak, jak my z tego właśnie powodu nie atakowaliśmy Was, tak dla Was nie stanowiło to żadnego zupełnie problemu

Podziękowania dla
-Rady Pryszniców która będąc pod ścianą nie poddała się - Lucek, Redka, Elody (teraz zapewne wiedzą na kogo mogą liczyć)
- Wariatów z Legionu/Pryszniców którzy nie bali się pójść w ogień
- Rady Bumów za konsekwencje w działaniu i masę spokoju w ocenie sytuacji ( rekomendacja stabilnego koalicjanta)
(...)
Ja bym podziękował za co innego, ale teraz to już nieważne
usmiech.gif



zważywszy że najpierw wyczyściliśmy sobie m35 a później m45 to tak sojusz słaby i nie godny wygrania świata
no tak CSM wypowiedziało nam wojnę i na jednej psełdo akcji się skończyło
Novi mega siła którą swoją determinacją i uporem niegodny sojusz rozjechał
(...)
Racja, tutaj javus ewidentnie przesadził, zapominając o Waszych samodzielnych dokonaniach


Niezła patologia w Radzie CSM

TAKTYKA GODNA MISTRZÓW

PS. Będziemy na was czekać 4 maja. To będzie wasz koniec
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
ja urlopu nie załączam.
Wiąże się to jednak z ryzykiem, że pewnego dnia będę lżejszy o kilkanaście / kilkadziesiąt wiosek.
Ciekawe, jaka to wtedy będzie taktyka - akcja na gracza, którego cały sojusz jest na urlopie
7.gif




I po co Wam to było?
Chcieliście być przeciwko mnie, wracam z jeszcze większą siłą.A tych co myślą, że mają wszystkich w garści.
Niech ręka ich nie świerzbi, wierz mi, los ich skarci.Byli uparci a warci tyle co szmata.
Ratatata, strzelam do nich słowem
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Jestem teraz tutaj, grepowy Bethoveen,
W razie czego Legion powstanie i roznieci ogień
smiley_emoticons_nicken.gif

Za zdrowie moich ludzi
smiley_emoticons_lol.gif
bezradny.gif



Zaraz usłyszymy, że to nie fair bo wygraliśmy, że Elody jest zła, że Redka tańczy dla Lucka i on sprawdził czy na dole też "redka" i że CSM chciało się bić ale Szeryf uderzył ich w szczepionkę, że AdaGrecos liczył cuda na kalkulatorze, że Slaitis i Antos stworzyli najgorszy sojusz i to, że wygrali nic nie znaczy bo to tylko wirtualne trofeum..

CSM jak się wypłaczecie i wygadacie to Wam przejdzie.. Słuchamy ....
ale zauważyłeś, że tylko Wy tu piszecie?
jezyk.gif



################################################################

ponieważ jednak
Winston Churchill napisał:
Historia jest pisana przez zwycięzców.
Ja, przegrany, niegodzien zabierać głos. Toteż tylko krótko:
dla zwycięzców gratulacje rozegrania świata - niejeden mógłby się od Was uczyć
a dla mnie nauczka na przyszłość (jeśli jeszcze w ogóle zagram na jakimś świecie), że na pewne sprawy należy patrzeć inaczej (i bez sentymentów)



Clap.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja na prawdę głęboko i szczerze myślałem, że Ty mądrzejszy jesteś...
No i co ja mam CI napisać? obrażanie tu nic nie da. Dla kontrastu mimo tego ja nadal uważam i będę uważał że Ty jesteś mądry.



Wiesz... z tylnego siedzenia każdemu jest zawsze wygodnie komentować i mówić jak trzeba było (nie)zrobić.
Ty, jak się sytuacja zrobiła trudna, zawinąłeś po prostu tobołki i róbta co chceta.
"mi się nie chce"
"mnie w to nie mieszajcie"
wróciłeś po paru tygodniach, z misją niesienia pokoju, jak Baranek Boży
bo jak Manfred coś powie, to przecież wszyscy z radości aż podskoczą klaszcząc
Oczywiście że nie musieliście słuchać ale właśnie wtedy się to tak kończy. A wróciłem bo mnie ludzie prosili że ich chcecie wydymać i teraz masz babo placek ale spalony. Ty nawet nie raczyłeś ze mną porozmawiać jak prosiłem udając że zapominałeś że coś że coś. Ale ja cały czas czekałem.

i jak go nazwałeś Baranek Bozy chciał dobrze dla obu stron, ale wy i wasza pycha i chęć dowalenia ZP była silniejsza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

widzisz... tutaj decydujący był wzgląd na zażyłości poszczególnych naszych i Waszych graczy między sobą
i tak, jak my z tego właśnie powodu nie atakowaliśmy Was, tak dla Was nie stanowiło to żadnego zupełnie problemu

Oj Anpu, mijasz się tutaj z prawdą. Jak nie wnikam w Twój prywatny sentyment, ale nie mogę się zgodzić z tym zdaniem - gdyby istniała ta zażyłość, traktowalibyście nas jak partnera, nie prowincję. Przeszedłby projekt wspólnego budowania cudaków i nie byłoby tych iluś gorzkich sytuacji. Przypomnę Ci, że kiedy mieliśmy okazję wstąpić do koalicji przeciwko Wam, nie skorzystaliśmy z tej okazji, właśnie ze względu na łączące nas stosunki. Oraz to, że to od CSMu wyszły pierwsze słowa o agresji przeciwko ZP.
Pamiętasz pytanie MG w tek kwestii do Ciebie i Twoją odpowiedź?


ja urlopu nie załączam.
Wiąże się to jednak z ryzykiem, że pewnego dnia będę lżejszy o kilkanaście / kilkadziesiąt wiosek.
Ciekawe, jaka to wtedy będzie taktyka - akcja na gracza, którego cały sojusz jest na urlopie
7.gif

Anpu, proszę, nie rozpisuj akcji za Gwiazdę, bo się wkurzy i każe nam znów o 5 wstawać
smiley_emoticons_lol.gif

Ja bym chciała się wyspać w końcu
smiley_emoticons_drunk.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Właśnie przez ten sentyment do ZP, CSM wypowiedziało wojnę, mimo iż sami zrobili to, czego zabronili ZP.
smiley_emoticons_lol.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Akurat to CSM założył na FO literackie kółko anonimów . I jest się czym ekscytować, bynajmniej nie mówię tu o blaszkach .
:) chyba się znamy Pani Mario:)
Hmmm, troszkę ciśniesz w tym miejscu CSMowi - wszak Kohorta i Paxy to byli dość długo ich główni przeciwnicy.
Pisałem wcześniej, że to jest podsumowanie świata:) więc piszę co myślę i nikt nie musi się z tym zgadzać, a że się tym podniecacie no to już nie mój problem
smiley_emoticons_freu-dance.gif

No i co by się stało, gdyby ruszyli?
Spodziewałam się intensywnej, krwawej wojny, a co wyszło... cóż, chyba wiadomo
Ta sytuacja była chora, z drugiej strony dlaczego ZP nie ruszyło? Wolało się zająć skuteczną dyplomacją i przeciąganiem wszystkich na swoją stronę
smiley_emoticons_smilenew.gif
w końcu niech rada ZP jeszcze raz odpowie jak to by było z negocjacjami na temat budowy cudów z CSM?
Wszyscy wspominają o jakiejś tam upokarzającej czy propozycji nie do zaakceptowania (jak zwał tak zwał, nie czepiajcie się słówek - propozycja CSM wam nie odpowiadała)..tylko co proponowało ZP? jakim składem chciano budować cudaki i z jakimi Graczami?
smiley_emoticons_biggrin.gif
pokazaliście wtedy wasze ego, oczywiście wszystko zeszło na 2 plan albo w zapomnienie
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
w końcu cały świat usłyszał jak to ZP jest poszkodowane bo CSM się nie zgodził, a dlaczego się nie zgodził? bo miał do tego prawo:) potem zaczęło się pisanie po innych sojuszach z pozycji ofiary, nie powiem - to było skuteczne
smiley_emoticons_lol.gif


Nacieszcie się koronką - nieważna koronka, ważne jak zdobyta
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

:) chyba się znamy Pani Mario:)

Pisałem wcześniej, że to jest podsumowanie świata:) więc piszę co myślę i nikt nie musi się z tym zgadzać, a że się tym podniecacie no to już nie mój problem
smiley_emoticons_freu-dance.gif


Ta sytuacja była chora, z drugiej strony dlaczego ZP nie ruszyło? Wolało się zająć skuteczną dyplomacją i przeciąganiem wszystkich na swoją stronę
smiley_emoticons_smilenew.gif
w końcu niech rada ZP jeszcze raz odpowie jak to by było z negocjacjami na temat budowy cudów z CSM?
Wszyscy wspominają o jakiejś tam upokarzającej czy propozycji nie do zaakceptowania (jak zwał tak zwał, nie czepiajcie się słówek - propozycja CSM wam nie odpowiadała)..tylko co proponowało ZP? jakim składem chciano budować cudaki i z jakimi Graczami?
smiley_emoticons_biggrin.gif
pokazaliście wtedy wasze ego, oczywiście wszystko zeszło na 2 plan albo w zapomnienie
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
w końcu cały świat usłyszał jak to ZP jest poszkodowane bo CSM się nie zgodził, a dlaczego się nie zgodził? bo miał do tego prawo:) potem zaczęło się pisanie po innych sojuszach z pozycji ofiary, nie powiem - to było skuteczne
smiley_emoticons_lol.gif


Nacieszcie się koronką - nieważna koronka, ważne jak zdobyta
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

Jakie ego? Bo chcieliśmy, zeby było 30+30? Noooo.. propozycja straszna. Jak mogliśmy. Cios poniżej kolana
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
A jakim składem? Takim samym jak budowaliśmy z Bumami. CSM nie chciało, więc Bumy skorzystały. Proste.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

:) chyba się znamy Pani Mario:)

Pisałem wcześniej, że to jest podsumowanie świata:) więc piszę co myślę i nikt nie musi się z tym zgadzać, a że się tym podniecacie no to już nie mój problem
smiley_emoticons_freu-dance.gif


Ta sytuacja była chora, z drugiej strony dlaczego ZP nie ruszyło? Wolało się zająć skuteczną dyplomacją i przeciąganiem wszystkich na swoją stronę
smiley_emoticons_smilenew.gif
w końcu niech rada ZP jeszcze raz odpowie jak to by było z negocjacjami na temat budowy cudów z CSM?
Wszyscy wspominają o jakiejś tam upokarzającej czy propozycji nie do zaakceptowania (jak zwał tak zwał, nie czepiajcie się słówek - propozycja CSM wam nie odpowiadała)..tylko co proponowało ZP? jakim składem chciano budować cudaki i z jakimi Graczami?
smiley_emoticons_biggrin.gif
pokazaliście wtedy wasze ego, oczywiście wszystko zeszło na 2 plan albo w zapomnienie
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
w końcu cały świat usłyszał jak to ZP jest poszkodowane bo CSM się nie zgodził, a dlaczego się nie zgodził? bo miał do tego prawo:) potem zaczęło się pisanie po innych sojuszach z pozycji ofiary, nie powiem - to było skuteczne
smiley_emoticons_lol.gif


Nacieszcie się koronką - nieważna koronka, ważne jak zdobyta
smiley_emoticons_seb_zunge.gif


Wyczuwam braki w wiedzy. CSM było umówione z ZP odnośnie budowania cudaków ale po tym jak CSM podpisało pakt z wrogiem ZP czyli TDD i wypowiedzieli pakt ZP zmieniło także warunki ewentualnego budowania. Zmiana zasad gry w trakcie jej trwania oraz warunki przedstawione przez CSM świadczyły o tym, że CSM chce budować sam ale nie wiedział jak to napisać. Co do dyplomacji CSM rozmawiał dokładnie z tymi samymi sojuszami co ZP na temat budowania cudów przeciwko drugiej stronie. Byliśmy bardziej wiarygodni.A to, że jesteśmy słowni już udowodniliśmy.
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No i co ja mam CI napisać? obrażanie tu nic nie da. Dla kontrastu mimo tego ja nadal uważam i będę uważał że Ty jesteś mądry.
a cóż tu więcej pisać?
Mleko się rozlało, skisło a teraz ze zgniłego smród taki, że niech ucieka każdy, komu życie miłe
smiley_emoticons_lol.gif



Oczywiście że nie musieliście słuchać ale właśnie wtedy się to tak kończy. A wróciłem bo mnie ludzie prosili że ich chcecie wydymać (...)
i jak go nazwałeś Baranek Bozy chciał dobrze dla obu stron, ale wy i wasza pycha i chęć dowalenia ZP była silniejsza.
Ale Manfred, na misje pokojowe było już za późno, o czym sam przecież później pisałeś.
Poza tym, o ile mnie pamięć nie myli, to z ZP też Ci się nie udało dojść do porozumienia?
Czemu więc piszesz tylko i wyłącznie o naszej winie, skoro jeszcze niedawno sam pisałeś jak jesteś wściekły na pewne osoby z ZP/KwP?
Skąd ta zmiana?


Ty nawet nie raczyłeś ze mną porozmawiać jak prosiłem udając że zapominałeś że coś że coś. Ale ja cały czas czekałem.
Wyobraź sobie, że na prawdę nie miałem wtedy czasu - o czym Ci uczciwie napisałem.
Twoja odpowiedź była, że nie ma pośpiechu.
Mieliśmy pogadać wieczorem, ale Ciebie na Skype nie było.
Następnego wieczora też...

zresztą, to chyba nie miejsce na takie "zwierzenia"
smiley_emoticons_confusednew.gif




Oj Anpu, mijasz się tutaj z prawdą. Jak nie wnikam w Twój prywatny sentyment, ale nie mogę się zgodzić z tym zdaniem - gdyby istniała ta zażyłość, (...)
...nie powstałoby LA i nie zaatakowało jak partyzant pod osłoną nocy.
Radni ZP nie namawialiby ludzi do przejścia do LA, żeby sobie poużywali na CSM.
Nie byłoby też wpisów


(...) Przeszedłby projekt wspólnego budowania cudaków i nie byłoby tych iluś gorzkich sytuacji. (...)
I tu mam do siebie największy żal, że nie udało nie uniknąć tego całego niepotrzebnego kwasu
smutny2.gif



(...)Przypomnę Ci, że kiedy mieliśmy okazję wstąpić do koalicji przeciwko Wam, nie skorzystaliśmy z tej okazji, właśnie ze względu na łączące nas stosunki. Oraz to, że to od CSMu wyszły pierwsze słowa o agresji przeciwko ZP.

Pamiętasz pytanie MG w tek kwestii do Ciebie i Twoją odpowiedź?
Pamiętam i przypominam, że coś już na ten temat tu, na FO powiedziałem
oczko.gif




Anpu, proszę, nie rozpisuj akcji za Gwiazdę, bo się wkurzy i każe nam znów o 5 wstawać
smiley_emoticons_lol.gif

Ja bym chciała się wyspać w końcu
smiley_emoticons_drunk.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

dobrze, nie będę
smiley_emoticons_biggrin.gif



Właśnie przez ten sentyment do ZP, CSM wypowiedziało wojnę, mimo iż sami zrobili to, czego zabronili ZP.
smiley_emoticons_lol.gif
a to ciekawy tok myślenia...
mysli.gif

czyli powinniśmy
jakubkrak napisał:
zrobić cokolwiek po za przyglądaniem się sytuacji
oraz
jakubkrak napisał:
powinni uderzyć
ale nie powinniśmy wypowiadać wojny?

hmm chyba rozumiem; aczkolwiek, to nie w moim stylu
oczko.gif




Tak, jak wcześniej pisałem - każdy ma swoje racje a prawda leży gdzieś pośrodku i przy odrobinie chęci...
zresztą nie ma co do tego wszystkiego teraz wracać.
Zmieni to coś? Nie
Poczuje się ktoś lepiej? (chyba) nie
Więc i ja nie będę więcej drążył tematu. :)

Toteż raz jeszcze:

Wygraliście. Brawo
Clap.gif



a dla nas
f-kela-pojemnik-na-chusteczki-higieniczne-stal-nierdzewna-mat-18948.jpg

na otarcie łez
smiley_emoticons_auslachen2.gif

smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wyczuwam braki w wiedzy. CSM było umówione z ZP odnośnie budowania cudaków ale po tym jak CSM podpisało pakt z wrogiem ZP czyli TDD i wypowiedzieli pakt ZP zmieniło także warunki ewentualnego budowania.
a Ty dalej lekcji z historii nie odrobiłeś.... :p
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jeszcze wam się słoneczka te wzajemne wyznania miłości nie znudziły. Zachowujecie się jak małżeństwo w czasie rozwodu. ;)
Świat rozegrany za chwilę 7 cudak powstanie. Nie ma co wzajemnych żali wylewać.

Wyczuwam braki w wiedzy. CSM było umówione z ZP odnośnie budowania cudaków ale po tym jak CSM podpisało pakt z wrogiem ZP czyli TDD i wypowiedzieli pakt ZP zmieniło także warunki ewentualnego budowania. Zmiana zasad gry w trakcie jej trwania oraz warunki przedstawione przez CSM świadczyły o tym, że CSM chce budować sam ale nie wiedział jak to napisać. Co do dyplomacji CSM rozmawiał dokładnie z tymi samymi sojuszami co ZP na temat budowania cudów przeciwko drugiej stronie. Byliśmy bardziej wiarygodni.A to, że jesteśmy słowni już udowodniliśmy.

Tu sprostowanie CSM nigdy nie było umówione z TdD do budowania cudaków. Ani wtedy jak mieli pakt z Wami ani później. Nas cudakami to było można straszyć. :D
Jedyną rzeczą która z CSM się umówiliśmy to że jak komuś się będzie od nas chciało to surek podrzuci albo skróci. Ale większość graczy wprost powiedziała że tego nie zamierza robić bo inne było założenie. O niczym innym to CSM nawet nie próbowała zagadywać bo wiedzieli ze nie przejdzie.
Nigdy nie było rozmów o koronkach czy komnacie chwały. Nas to nie interesowało. W EC mieliśmy właściwie atakować tylko ale już chyba klapnęliśmy. :(

Taki sam pakt jaki mieliśmy z CSM był pakt z bumami. A nawet bliższy bo wspólnie walczyliśmy Novymi i SS i wzajemnie sobie pomagaliśmy. Oni mieli uraz to pewnej części my do innej. I tu ZP przecież nie protestowało, że jak to pakt z wrogiem. CSM oddawaliśmy dalekie miasta żeby się bardziej zacieśniać i móc walczyć z Novymi. Po upadku HH i drinków mały sojusz miał za dużo mórz i musieliśmy się wycofać. Dla nas to była najlepsza decyzja bo potem już niewiele można było nam zrobić. I nawet u nas żarty chodziły gdy ZP nas atakowało po jednej mniej udanej akcji. Że więcej by darmo dostali jakby klepnęli z nami pakt niż to co przejęli.

Z CSM bliższy kontakt nawiązaliśmy po słynnej aferze taśmowej :D. Chyba wtedy to już bliskich kontaktów pomiędzy CSM i ZP nie było. a CSM zaczęła nas deffowac. Został im jeden lojalny koalicjant to chcieli go chronić. Inaczej zostali by sami bo i tak bumy dogadały by się z ZP. Bo Zp przecież nie negocjowała tylko z nami.

Założeniem TdD było bycie małym sojkiem bez akademii nastawionym na walkę. Po upadku koalicji to kombinowaliśmy tylko tak żeby móc się odgryźć. Nam było obojętne czy z ZP czy CSM czy bumami. Ale jak już ktoś pakt podpisał to zostaliśmy lojalni.

Świat był w sumie ciekawy. Ktoś wygrał, ktoś przegrał. Ktoś się pogubił we własnej strategi. Nie było żadnej sprzedaży, wysadzeń cudów itp. Było wiele rozłamów pomiędzy sojuszami, niespodziewane pakty itp.

Ale chyba jedyną normalną i dla mnie całkiem fajną wojną była wojna TdD z ZP.
Normalne walki bez personalnych konfliktów i wzajemnego obrzucania się błotem. Szkoda że więcej w grepo takich wojen nie ma bo na pewno atmosfera była by zdrowsza.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ale Manfred, na misje pokojowe było już za późno, o czym sam przecież później pisałeś.
Poza tym, o ile mnie pamięć nie myli, to z ZP też Ci się nie udało dojść do porozumienia?
Czemu więc piszesz tylko i wyłącznie o naszej winie, skoro jeszcze niedawno sam pisałeś jak jesteś wściekły na pewne osoby z ZP/KwP?
Skąd ta zmiana?

Anpu czy ja gdzieś napisałem że wina jest tylko po waszej stronie że był rozpad? nie.
Wina była po waszej stronę że nie chcieliście budować cudaki razem i mimo moich prób przekonywania nie udało się a ZP jednak mi się udało przekonać. Ale przy waszym stanowisku wcale się nie dziwie ze ZP zagrał jak zagrało

ale nie ma co teraz rozgrzebywać tego trzeba z tym życ :)
 
Do góry