[Omawiane] Kiedy koniec projektu Grepolis?

DeletedUser25484

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

hehe dobre...ale już schowaj bo jak mama zobaczy że wyjąłeś piniędze na passata to ci konto usunie
smiley_emoticons_lol.gif

To niby na passata?Chyba na bardzo starą wersje :)
 
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Też się zastanawiam jaki był klucz wyboru tych którzy dostali taką propozycję.

I ciekawe jak poczwórne zmysły działają z podwójnymi jak się je załączy równocześnie. ośmiokrotnie pomnaża ?
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

i czy Demokryt podwoi czas trwania :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

@ Shannqa, ale dlaczego nie możemy rozmawiac na ten temat? Firma przez grę skierowała dwie różne oferty do różnnych grup graczy, chcemy wiedzieć dlaczego tak a nie inaczej.
Wybacz, ale kontakt z Wami przez te linki nic nie daje, bo wklejacie na zasadzie kopiuj - wklej jakies standardowe zdania. Poza tym wszyscy chcemy wiedzieć dlaczego tak jest. oferta jest jawna. Pewnie, że możemy przećwiczyć rozstrzyganie sporów przez platformę ODR, ale to dziwna praktyka, że nie odpowiadacie na najprostsze pytania, tylko od razu odsyłacie do ODR. Nie jesteście w stanie nic wyjaśnić? Jesteśmy Waszymi klientami. I nie wiem, czy inno będzie zachwycone , że zamiast napisać o co chodzi angażujecie od razu ich prawników. Zreszta musze powiedzieć, że i tak postęp, bo ostatnio kierując mnie do niby działu prawnego przesłaliście linka na jakąś recepcję:)
 

DeletedUser17350

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

czasem zaglądałem na FO ale nigdy nie skusiłem się na żaden wpis... aż do dziś

jak dla mnie żal i żenada

już od jakiegoś czasu nie liczy się w tej grze spryt, pomysłowość, strategia itd. - te rzeczy są w cieniu - teraz wojny i światy wygrywają Ci co nie szczędzą na złoto
"inno" robi wszystko aby tylko jak najwięcej zarobić
okazuje się że dla nich jest nie istotne jak mocno będą wypaczać "sprawiedliwą " rozgrywkę - byle tylko natłuc jak najwięcej kasy

i coś mi się wydaje że choćbyśmy jak oponowali takiemu działaniu to i tak nic nie wskóramy :(
 
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

To co się stało w tym momencie z premium, to po prostu nie dowierzam. Próba wykorzystania naiwnych graczy, aby góra mogła sobie dobić sakwę. W ten sposób psuje się rozgrywkę, bo pewnie niektórzy skończą przez to grać. Jak zwykle najpierw Polacy, później reszta...
 
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Zbliża się okres wakacji ;) i ludzie na ten czas przestaną grać :> dlatego by zatrzymać część graczy lub chociaż ich kupić dali taką promocję :>
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Nie ma w planach likwidacji Grepolis. Jeśli taka decyzja zostanie podjęta w przyszłości, na pewno zostaniecie poinformowani z dużym wyprzedzeniem. Gra cały czas się rozwija i nie zostanie zamknięta jeszcze przez długi czas.

Na temat promocji premium nie możemy rozmawiać na forum, proszę, abyście w tej sprawie zgłosili się do nas przez system obsługi gry, który dostępny jest w tym miejscu.



Członkowie Teamu nie są w żadnym stopniu odpowiedzialni za spory prawne, w tym przypadku zachęcam do kontaktu z działem prawnym InnoGames - kontakt dostępny tutaj.

Nie możemy na podstawie którego punktu regulaminu? Wszelkie nowe pomysły, aktualizacje i zmiany zawsze są omawiane na forum - zachęcacie nawet do dyskusji. Czym ta sytuacja różni się od pozostałych?
Rozumiem, że wylewanie frustracji na teamie nie ma większego sensu, bo i nie Wy jesteście za to odpowiedzialni, jednak zamykanie nam ust i to śmieszne oznaczenie "wyjaśnione" przy temacie jest po trosze kpiną.

Nie róbcie z graczy stada baranów, którzy mają pokornie akceptować takie praktyki. Wyjaśnienie tej sytuacji graczom, którzy tworzą zarówno tę grę, jak i forum, a których nie kopnął "zaszczyt" "boskich zmysłów" powinno być nie tylko czymś oczywistym, ale jest elementarnym wyrazem szacunku.
 
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Niedługo będzie można legalnie kupić kolejne poziomy cudaków
smiley_emoticons_lol.gif
. Nie no, przecież wszystko zostało wyjaśnione, bo nie wykryto ironii w poscie
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Tutaj od dawna nie ma szacunku do graczy, jedynie szacunek do ich portfeli
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

@ Shannqa, ale dlaczego nie możemy rozmawiac na ten temat? Firma przez grę skierowała dwie różne oferty do różnnych grup graczy, chcemy wiedzieć dlaczego tak a nie inaczej.
Wybacz, ale kontakt z Wami przez te linki nic nie daje, bo wklejacie na zasadzie kopiuj - wklej jakies standardowe zdania. Poza tym wszyscy chcemy wiedzieć dlaczego tak jest. oferta jest jawna. Pewnie, że możemy przećwiczyć rozstrzyganie sporów przez platformę ODR, ale to dziwna praktyka, że nie odpowiadacie na najprostsze pytania, tylko od razu odsyłacie do ODR. Nie jesteście w stanie nic wyjaśnić? Jesteśmy Waszymi klientami. I nie wiem, czy inno będzie zachwycone , że zamiast napisać o co chodzi angażujecie od razu ich prawników. Zreszta musze powiedzieć, że i tak postęp, bo ostatnio kierując mnie do niby działu prawnego przesłaliście linka na jakąś recepcję:)

Adminów klientami nie jesteśmy.
Im za to nie płacą pieniędzmi tylko nic nie wartą walutą z gry, więc wklejają regułki, bo im nie zależy i bez normalnej płacy zależeć nie będzie.
Gdzie Inno znajdzie kolejnych murzynów robiących za darmo czarną robotę?:)
Powinno się napisać do Inno, ale jest problem - ta firma ma nas wszystkich w <ciach> dopóki ma kasę.
Najlepszym pomysłem byłoby olać te bonusiki, ale niektórzy idioci się łapią na takie coś i płacą niemiaszkom grubą kasę zamiast solidarnie stanąć w szeregu i powiedzieć, że to my ich mamy w dupie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Admini reprezentują firmę, maja taka funkcję. Są przedstawicielami INNO wobec graczy. Kwestia rozliczeń to przeciez sprawa pomiędzy nimi. Jak idziesz do sklepu z reklamacją to nie odpuścisz tylko dlatego, że obsługująca Ciebie pani mało zarabia, albo nic, bo jest uczennica na praktyce. Nikt z nas nie ma prywatnie nic do adminów, ale skoro są tutaj jako ludzie INNO to się do nich zwracamy.
 
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Nasz support nic nie wie , nie pytajcie ich

Na pl niedługo zamkną , małe zyski pewnie ostatnio , wyciskają od naiwnych ostatnie grosze i papa
Też już nie mam ochoty w to grać , pogram troche na geli i do widzenia , stracą sporo graczy co mają rozum , zostaną tylko głupi i bogaci
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Hehe...jednak dobrze, że dałem sobie spokój z tą grą już jakiś czas temu i nie dałem się namówić na kolejne światy. Teraz chyba będę musiał całkowicie dać sobie z tym wszystkim spokój widząc jak tutaj traktowani są gracze. Brak jednoznacznej odpowiedzi i odsyłanie do ticketów, to jak dla mnie skandal...
 
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Hehe...jednak dobrze, że dałem sobie spokój z tą grą już jakiś czas temu i nie dałem się namówić na kolejne światy. Teraz chyba będę musiał całkowicie dać sobie z tym wszystkim spokój widząc jak tutaj traktowani są gracze. Brak jednoznacznej odpowiedzi i odsyłanie do ticketów, to jak dla mnie skandal...

Tak im inno kazało , jakby napisali szczerze co jest grane to wypad i tyle
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Ja to wiem...przecież tam nigdy nie było samodzielności i podejmowania decyzji niezgodnych z linią myślenia firmy. A jakby na to nie patrzeć, to taka w sumie jest rzeczywistość. Smutna, bo smutna, ale zmienić jej się nie da.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A temat oznaczony jako wyjaśniony...aż żal to dalej komentować.
 
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Tak wgl to dziwi mnie to całe /ciach/ , słyszałem ,ze team "pracuje" za złoto tutaj , po co im złoto ? to tak jakby za free robili
no dalej komentować nie będę /ciach/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26609

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Nie, no żarty się skończyły. Jak MG ma zmysły za kasę, to ja też chcę. To, że oferujecie coś takiego w promocji to skandal. To, że niektórym, to naruszenie zasad antykonkurencyjnych. Czy INNO wie co to UOKiK?? Tylko prosze nie mówić, że niemiecka firma i niemieckie prawo. Tam też jest ich UOKiK.

Upadlem. Brzuch mnie boli ze śmiechu.
Zacznę od jednego. BREDZISZ.
A teraz powiem Ci gdzie...
Zasady zdrowej konkurencji, pod kątem polskiego UOKiK czy Federalnego Związku Centrali Konsumentów, bo tak odpowiednik się zwie... NIE ZNAJDUJA ZASTOSOWANIA. Nie pogwalcone zostały zasady konkurencji, bowiem nie ucierpiał na tej promocji nikt. Ani gracze, ani firmy konkurujace z Inno.
To, że przez 24h zakup odpowiednich pakietów złota będą premiowane prezentem... To forma promocji. Mogą za przeproszeniem dodawać nawet karnet na solarium i laptopa do zakupu złota... I niczyje interesy na tym nie stracą dopóki nie dojdzie do dumpingu.

Chcesz kupić? To Inno Ci dziękuję i dostajesz bonus. Nie chcesz szerokiej drogi. Kupiłem mam i będę sobie chwalił. Nie musiałem chciałem...

Idąc za Twoim tokiem rozumowania.. Przeraża mnie to, gdzie dojdziemy...
 
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

już niedługo zobaczymy komunikat "Polskie grepolis zostanie jutro zamknięte , zapraszamy do dalszej zabawy na en" bo przecież oni informują dużo wcześniej , to tak samo jak info o nowy serwerze
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
mozemy tylko obstawiać ile jeszcze potrwa ten cyrk , myślę ,że do drugiego kwartału roku 2017 , bo jak widac niektórym ta zmiana nie przeszkadza ,a co tam , dam 300 zł na to by ktoś mi wklepał 5 cyferek na konto ... to ja sprzedam 26 000 złota , w notatniku napisze 26 000 i obok wkleje obrazek sztabki złota , do tego dodam 5x
smiley_emoticons_smilenew.gif
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Upadlem. Brzuch mnie boli ze śmiechu.
Zacznę od jednego. BREDZISZ.
A teraz powiem Ci gdzie...
Zasady zdrowej konkurencji, pod kątem polskiego UOKiK czy Federalnego Związku Centrali Konsumentów, bo tak odpowiednik się zwie... NIE ZNAJDUJA ZASTOSOWANIA. Nie pogwalcone zostały zasady konkurencji, bowiem nie ucierpiał na tej promocji nikt. Ani gracze, ani firmy konkurujace z Inno.
To, że przez 24h zakup odpowiednich pakietów złota będą premiowane prezentem... To forma promocji. Mogą za przeproszeniem dodawać nawet karnet na solarium i laptopa do zakupu złota... I niczyje interesy na tym nie stracą dopóki nie dojdzie do dumpingu.

Chcesz kupić? To Inno Ci dziękuję i dostajesz bonus. Nie chcesz szerokiej drogi. Kupiłem mam i będę sobie chwalił. Nie musiałem chciałem...

Idąc za Twoim tokiem rozumowania.. Przeraża mnie to, gdzie dojdziemy...

czy aby na pewno nie ucierpieli gracze którzy z niewyjaśnionych powodów nie otrzymali promocyjnej oferty?

Jak twój dostawca internetu wszystkim sąsiadom zwiększy 10 krotnie prędkość z okazji 25 lecia działalnosci a tobie nie a kiedy zapytasz dlaczego odpowie ze nie twój interes i nie będą ci się tłumaczyć to podlegasz jakiejś instytucjonalnej ochronie czy nie?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

już niedługo zobaczymy komunikat "Polskie grepolis zostanie jutro zamknięte , zapraszamy do dalszej zabawy na en" bo przecież oni informują dużo wcześniej , to tak samo jak info o nowy serwerze
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
mozemy tylko obstawiać ile jeszcze potrwa ten cyrk , myślę ,że do drugiego kwartału roku 2017 , bo jak widac niektórym ta zmiana nie przeszkadza ,a co tam , dam 300 zł na to by ktoś mi wklepał 5 cyferek na konto ... to ja sprzedam 26 000 złota , w notatniku napisze 26 000 i obok wkleje obrazek sztabki złota , do tego dodam 5x
smiley_emoticons_smilenew.gif
smiley_emoticons_oh-no2.gif

Mati, po to zabijali Forum Ogólne, żeby nikt sie nad tym nie zastanawiał.
Przeciętny gracz o tych zmysłach dowie się pytając na forum sojuszu co to za dziwny złoty hełm ma na raporcie.
Ode mnie sie nie doczeka odpowiedzi bo mnie juz tu nie będzie haha
 
Do góry