[Omawiane] Kiedy koniec projektu Grepolis?

DeletedUser23967

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Dariosh Ty to ewidentnie masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Przeczytaj wpisy jeszcze raz, jak nie rozumiesz to sylabami spróbuj wyraz po wyrazie i może pomoże ;)
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Akurat i na nowym systemie łatwo jest korzystać z tego bonusu, bo trwa on nie 3 godziny tylko 24, a przez cały dzień latania to spokojnie znajdzie się cele gdzie będzie stać wojsko. Ja też dostałem promocje i nie kupiłem, nie ma co dać się zwariować, jak INNO zobaczy, że ten głupi pomysł wypalił to takich chorych rzeczy będzie jeszcze więcej...

Wiem, choć biorąc mniejsze pakiety idzie to krócej ;)

To czyste teoretyzowanie... Niestety wiele osób tu nie zdaje sobie sprawy, iż by jakakolwiek rozmowa na temat dysproporcji rozwojowych mogła mieć miejsce i by można mówić o krzywdzie sensu stricte dla użytkowników :) należy ta krzywdę udowodnić. A to, że ktoś czuje się pokrzywdzony tym, iż nie załapał się do promocji, bo coś... Krzywda samą w sobie nie jest.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dariosh Ty to ewidentnie masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Przeczytaj wpisy jeszcze raz, jak nie rozumiesz to sylabami spróbuj wyraz po wyrazie i może pomoże ;)

Strzyga32, Ty natomiast masz drobny problem ze zrozumieniem jednego :)
Istnieje odmienny punkt widzenia na ta sprawę i (sic!) punkt o również prezentuje pogląd graczy na ta sprawę :). Nie tylko Twój/Wasz punkt widzenia na sprawę może być słuszny...
Są osoby, które skorzystały z promocji i widząc lament tych, którzy jej nie dostali mogą mieć beke, lub jak ja w wyważony sposób tłumaczyć ze to nie żaden spisek, a po prostu selekcja wartościowych i mniej wartościowych KLIENTÓW (nie mylmy z GRACZAMI) dla firmy (nie organizacji non-profit) Inno Games i dlatego też można było się nie załapać na rzeczona promocje :).


I teraz bez lamentow ze komuś powiedziałem, że jest cienkim graczem bo nie dostał propozycji promocyjnej, przeczytaj tekst raz jeszcze ze zrozumieniem jeśli dochodzisz do takiego wniosu dalej, to zalecam ponowna lekturę mojej wypowiedzi :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

z informacji którą dostałam z supportu wynika, że bonus był przydzielany losowo, nie zależał od wcześniejszych zakupów premium, czy poziomu tych zakupów.
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

z informacji którą dostałam z supportu wynika, że bonus był przydzielany losowo, nie zależał od wcześniejszych zakupów premium, czy poziomu tych zakupów.

Aha ok... Tak więc ślepy los zadecydował i tyle.
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

w grze strategicznej slepy los decyduje kto bedzie szybciej sie rozwijal, a kto nie...
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

w grze strategicznej slepy los decyduje kto bedzie szybciej sie rozwijal, a kto nie...

Dla nas to gra :) dla Inno to produkt. Taki sam jak majtki, szczoteczka do zębów czy bułki z czarnuszka (swoją drogą polecam!)
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

może teraz zamień się miejscami i wyobraź sobie że ty tego bonusa nie dostałeś a twoi koledzy tak, oni się szybciej rozwiną a tobie zostanie smak bułki z czarnuszką i będziesz w pełni zadowolony rozumiem...
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

z informacji którą dostałam z supportu wynika, że bonus był przydzielany losowo, nie zależał od wcześniejszych zakupów premium, czy poziomu tych zakupów.

losowe jak współczynnik szczęścia w ataku - nie wierzę jak psom!

w grze mają panować zasady fair play - jest opcja premium i ma być do tej opcji równy dostęp

już raz tak było, że INNO pokradło graczom złoto z kont i potem się rakiem z decyzji wycofywało




ps. jakiś poliglota mógłby podrzucić soczystą wiązankę najordynarniejszych wyzwisk dostępnych w języku niemieckim - trzeba chyba wzmocnić siłę "negatywnych komentarzy"
smiley_emoticons_steinwerfen.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

może teraz zamień się miejscami i wyobraź sobie że ty tego bonusa nie dostałeś a twoi koledzy tak, oni się szybciej rozwiną a tobie zostanie smak bułki z czarnuszką i będziesz w pełni zadowolony rozumiem...

Bułka z czarnuszka poprawi mi nastrój :)

Ze ślepym losem nie wygrasz, niestety
To parafrazując słowa klasyka coś na wzór "praw fizyki pan nie zmienisz i nie bądź pan głąb"
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

może teraz zamień się miejscami i wyobraź sobie że ty tego bonusa nie dostałeś a twoi koledzy tak, oni się szybciej rozwiną a tobie zostanie smak bułki z czarnuszką i będziesz w pełni zadowolony rozumiem...

Albo inaczej: teraz ty dostałeś super ofertę ze zmysłami, a za tydzień czy miesiąc twoi koledzy dostaną ofertę z innym świetnym bonusem. W przeszłości pojawiały się już różne interesujące promocje dla wybranych graczy, możliwe, że za jakiś czas zostanie organizowana podobna akcja. Mam jednak podobne zdanie, jak chyba większość z was - w tym przypadku bonusy były trochę zbyt mocne, miały za duży wpływ na rozgrywkę.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Mnie nie podoba się to do czego zmierza cała ta gra, wcześniej bonusy można było zgarnąć w dość rzadkich eventach, a teraz mamy je przy zakupie złota, w eventach, których liczba dni w roku jest podobna do tych bez eventu, do tego bonusy (niby mniejsze) z misji wyspowych i nagrody dziennych, nie mówiąc już o tych ostatnio przy zakupie złota. Czy nadal jest ich zbyt mało? Zamiast długo obiecywanego zmiany zakończenia mamy grepolis score, nowy system wiosek i inne bajery, które jedynie zniechęcają do tej gry i utrudniają odnalezienie się w niej.
Myślę, że nikt z teamu nie wytłumaczy nam po co to, bo tego nie wiedzą, a Inno wprowadza coraz to bezmyślmiejsze i głupsze pomysły "urozmaicające rozgrywke".
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Wiem, choć biorąc mniejsze pakiety idzie to krócej ;)

To czyste teoretyzowanie... Niestety wiele osób tu nie zdaje sobie sprawy, iż by jakakolwiek rozmowa na temat dysproporcji rozwojowych mogła mieć miejsce i by można mówić o krzywdzie sensu stricte dla użytkowników :) należy ta krzywdę udowodnić. A to, że ktoś czuje się pokrzywdzony tym, iż nie załapał się do promocji, bo coś... Krzywda samą w sobie nie jest.

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Strzyga32, Ty natomiast masz drobny problem ze zrozumieniem jednego :)
Istnieje odmienny punkt widzenia na ta sprawę i (sic!) punkt o również prezentuje pogląd graczy na ta sprawę :). Nie tylko Twój/Wasz punkt widzenia na sprawę może być słuszny...
Są osoby, które skorzystały z promocji i widząc lament tych, którzy jej nie dostali mogą mieć beke, lub jak ja w wyważony sposób tłumaczyć ze to nie żaden spisek, a po prostu selekcja wartościowych i mniej wartościowych KLIENTÓW (nie mylmy z GRACZAMI) dla firmy (nie organizacji non-profit) Inno Games i dlatego też można było się nie załapać na rzeczona promocje :).


I teraz bez lamentow ze komuś powiedziałem, że jest cienkim graczem bo nie dostał propozycji promocyjnej, przeczytaj tekst raz jeszcze ze zrozumieniem jeśli dochodzisz do takiego wniosu dalej, to zalecam ponowna lekturę mojej wypowiedzi :)

Nie widzisz subtelnej różnicy między posiadaniem swojego zdania, swojej racji a pierdzieleniem od rzeczy
smiley_emoticons_afraid.gif
? W sumie - nie dziwi mnie to, skoro oceniasz swoje wypowiedzi jako "wyważone".
Ty o jednym, reszta o czym innym. I weź tu dyskutuj
smiley_emoticons_headbash.gif
.


losowe jak współczynnik szczęścia w ataku - nie wierzę jak psom!

w grze mają panować zasady fair play - jest opcja premium i ma być do tej opcji równy dostęp

już raz tak było, że INNO pokradło graczom złoto z kont i potem się rakiem z decyzji wycofywało




ps. jakiś poliglota mógłby podrzucić soczystą wiązankę najordynarniejszych wyzwisk dostępnych w języku niemieckim - trzeba chyba wzmocnić siłę "negatywnych komentarzy"
smiley_emoticons_steinwerfen.gif


Taaaa, z pewnością całkowicie losowo przyznany bonus
smiley_emoticons_lol.gif
 
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

będzie już tylko gorzej , coraz większe zyski chcą i będą się posuwać jeszcze dalej aż straca klientów i zostaną sami złotnicy , ale co tam , będzie grać 50 osób na serwerze , świat będzie startował co rok nowy już nie co 3 miesiace , aż zamkną całkowicie
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

no nie wiem, czy złotnicy będą grać. Ofertę z poczwórymi zmysłami otrzymali nie wszyscy złotnicy. Wyobraź sobie wkurzenie takiego poważnego złotnika, co złoci ostro, grac potrafi bardzo dobrze, walczy o topkę, i jego konkurent w dużej akcji ma te zmysły a on nie ma i nie może mieć. To jest jawne lekceważenie tych ludzi i zniechęcanie ich do gry w którą postanowili zainwestować dośc pokaźne sumy.

@ Shannqa nie będzie mi miło. Nie wiem jak kto, ale ja lubię być poważnie tratowana jak wydaję na coś kasę, a nie jak mały Kazio który może też będzie mógł kupić lizaka za miesiąc i wtedy wpadnie w zachwyt. Ale wcale nie wiadomo czy bedzie to lizak czy marchewka.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

z tego co wiem, to niestety nie każdy.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

no nie wiem, czy złotnicy będą grać. Ofertę z poczwórymi zmysłami otrzymali nie wszyscy złotnicy. Wyobraź sobie wkurzenie takiego poważnego złotnika, co złoci ostro, grac potrafi bardzo dobrze, walczy o topkę, i jego konkurent w dużej akcji ma te zmysły a on nie ma i nie może mieć. To jest jawne lekceważenie tych ludzi i zniechęcanie ich do gry w którą postanowili zainwestować dośc pokaźne sumy.

@ Shannqa nie będzie mi miło. Nie wiem jak kto, ale ja lubię być poważnie tratowana jak wydaję na coś kasę, a nie jak mały Kazio który może też będzie mógł kupić lizaka za miesiąc i wtedy wpadnie w zachwyt. Ale wcale nie wiadomo czy bedzie to lizak czy marchewka.

Zdaję sobie z tego sprawę i liczę na to, że w przyszłości oferty będą takie same dla wszystkich. A jeśli z jakichś powodów będą musiały powstać oferty dla części graczy, to wolałabym, żeby nie zawierały tak mocnych bonusów. Takie prośby przekazałam do projektantów gry i nie byłam osamotniona, Community Managerowie z innych wersji językowych również otrzymali dużo negatywnych opinii i petycje przeciwko ofercie ze zmysłami ;)
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

W evencie kolejny raz wyostrzone są,ja myślę że to jest prowokacja :D
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

jaka prowokacja?
to wyrownanie szans przeciez ;)
 
Do góry