Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Gdybym miała taką obronę to bym nie grała. hahaha, pogratulować guziczku
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
Na Twoim miejscu bym sie tak nie cieszyl, ani nie popadal w samozachwyt. Zabralismy im pare miast ale mniej niz wczesniej zabierali sami Venatores. A to oznacza , ze Bogowie sa raczej coraz silniejsi.
 

DeletedUser26609

Guest
Gdybym miała taką obronę to bym nie grała. hahaha, pogratulować guziczku
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
Widzę, że wychodzisz z założenia, iż lepiej jest gdy sojusz jest niezgrany i gracze za liderem, a lider za graczami nie odda ostatniej birki?

Bo szydzisz z tego, że Sisi deklaruje lojalność Guzikowi, wynikłą ze zgrania i wzajemnej sympatii. Trzon Bogów to ludzie grający ze sobą od wielu serwerów, wiedzący że mogą na siebie wzajemnie liczyć. Nie zawsze dawało to wielkie efekty, ale pomyśl, czy na pewno wygrałeś ze swoją ekipą tyle światów co oni? I czy w ogóle możesz powiedzieć, że masz swoją ekipę?

Poza tym to jest właśnie coś w tym stylu, że nieważne jak mówią - ważne by nicka nie przekręcili - skoro mówicie o Andrzeju i jego ludziach, znaczy że są bólem w waszej pupie [dla nadwrażliwych moderatorów - zgodnie ze słownikiem języka polskiego słowo to jest słowem potocznym, lecz nie wulgarnym, więc ostrzeżenie będzie bezzasadne: potocznie: tylna część ciała pod kręgosłupem, pośladki], więc don't worry na to są leki, zwłaszcza maści ;)
 

DeletedUser28877

Guest
Jezu ludzie czy wy nie znacie czegoś takiego jak sarkazmy , ironie , żarty ? Spinacie pośladki jak nie wiem co a tak naprawdę nawet nie zrozumieliście przekazu mojej wypowiedzi.
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Jezu ludzie czy wy nie znacie czegoś takiego jak sarkazmy , ironie , żarty ? Spinacie pośladki jak nie wiem co a tak naprawdę nawet nie zrozumieliście przekazu mojej wypowiedzi.
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_irre.gif
czyli to była bazinga! :D ? a mnie to raczej wygląda na odwracanie kota ogonem po nieudanym słownym puszeniu się

ale niech będzie że to było BAZINGA!
gf7eYh1o.jpg
 

DeletedUser4218

Guest
Gdybym miała taką obronę to bym nie grała. hahaha, pogratulować guziczku
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif

Sugerujesz, że taka drobna kobietka jak ja, nie byłaby w stanie obronić kogoś większego i silniejszego?
smiley_emoticons_confusednew.gif

No co jak co, ale obrona to moje oczko w głowie, tylko mam wolne starty.
Za to jak się rozkręcę, to...
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif


Więc daj mi troszkę czasu, jeszcze pokażę jaka silna kobietka jestem
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif


A tak na poważnie, to całkiem ciekawa walka na tym świecie jest.
Rozłożenie sił też na poziomie, zobaczymy za miesiąc jak to będzie wyglądać
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser15613

Guest
Zgadzam się z Sisi świat bardzo ciekawy chociaż nie chciało mi się wchodzić na bunt ponieważ jeszcze na nim nie grałem to jestem miło zaskoczony i nawet idzie tu powalczyć i nie trzeba tylko deffa budować :D

Ustawienie sił świata w sumie dość fajne
Walczy Topka i walczą też sojusze ciut mniejsze przez co nigdzie nie ma nudy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26609

Guest
Nudy nie ma
Zwłaszcza jak potężny i bliżej nieznany słup wojtek8412 :D wysyła w desperacji masówki do Nas

Ludzie jest was tam z 90 polowa buduje domki 1/3 pozostalych od niedawna zaczela budowac deffa i tylko na tyle czarow was stac?!!! poswolilem sobie na massa do was poniewaz chcialbym wam przypomniec iz mimo ze wasz PAN guziczek placze kazdemu sojuszowi na tym swiecie o pomoc to itak jestescie pod nami i tak juz zostanie do konca tego swiata bedziecie naszymi wasalami i przyzwyczajcie sie do tego przeryzcie ten gorzki smak porazki pod kazdym wzgledem zarowno w walce jak i ewentach! poplaczcie do swoich podwladnych akademii moze maja laski jesli jeszcze ich nie stracili by zerknac co na nich idzie z powazaniem

Andrzej, płaczesz? Mam dzikie wrażenie, że ...ze śmiechu
Masakra... Za chwilę słup płakać mocniej zacznie :D
 

DeletedUser15806

Guest
Nudy nie ma
Zwłaszcza jak potężny i bliżej nieznany słup wojtek8412 :D wysyła w desperacji masówki do Nas

Ludzie jest was tam z 90 polowa buduje domki 1/3 pozostalych od niedawna zaczela budowac deffa i tylko na tyle czarow was stac?!!! poswolilem sobie na massa do was poniewaz chcialbym wam przypomniec iz mimo ze wasz PAN guziczek placze kazdemu sojuszowi na tym swiecie o pomoc to itak jestescie pod nami i tak juz zostanie do konca tego swiata bedziecie naszymi wasalami i przyzwyczajcie sie do tego przeryzcie ten gorzki smak porazki pod kazdym wzgledem zarowno w walce jak i ewentach! poplaczcie do swoich podwladnych akademii moze maja laski jesli jeszcze ich nie stracili by zerknac co na nich idzie z powazaniem

Andrzej, płaczesz? Mam dzikie wrażenie, że ...ze śmiechu
Masakra... Za chwilę słup płakać mocniej zacznie :D
Uczciwie byloby jakbys jeszcze podal tlo tego masa. Na tego blizej nieznamego zrobiliscie akcje blyskawica. I stad ten mass. Nie podoba mi sie ani jedno ani drugie. Akcja blyskawica to po prostu glupota a mass jest wyrazem zwyklej bezmyslnosci.
 

DeletedUser26609

Guest
Błyskawice to po prostu najniższa z możliwych prowokacji. Ale do diaska... W tej grze przecież jest wojna, a na wojnie wszystkie chwyty dozwolone...
Spodziewałbym się bardziej krwawego odwetu niżeli ociekający jadem mantykory, grzmiący rykiem rozjuszonego minotaura, rozjuszony niczym wściekły cyklop pamflet. To nie konkurs hagiograficzny, ani nie kolekcja przemyśleń - zwłaszcza, że niejaka niestrudzona i niezłomna córka Zeusa - Atena oferuje w swoim wachlarzu czarów ochronę miast... A chyba stać Panów i Panie z Za Chwilę na to by po odpowiednim poście/massie miłośnika słowa pisanego otoczyć ochroną wszystkie Jego miasta.
Skoro My mamy się tak słabo, to przecież krwawo można kraść nam łaski, traktując jako farmy. Tylko, że zapomniałem o jednym drobniutkim szczególe - o pozycji w rankingach Wojowników pomiędzy Naszym mainowym sojuszem, a Jego matczyną grupą

Sam nie jestem zwolennikiem zbijania budynków czarami, bo od czego są katasy z gradem... Ale do cholery, pisaniem dziwnych masówek nic się nie zdziała, prócz narażenia się na śmieszność.
I wiesz dobrze mój Drogi gmkgmk, że mam rację...

A Ty szanowny Wojciechu-pamfleciarzu... poZwól sobie na trening pisania w języku ojczystym
 

DeletedUser29438

Guest
kurczaczki az sie zalogowalem na forum hehe Dariosh nie wiem czy ty czy kto inny z was płakał mi na priw zeby zrobic wpis na forum ale widze ze mnie uprzedziliscie fajnie ze macie o mnie zdanie slupa tylko ciekawe dlaczego tego slupa wzieliscie sobie na cel widly w waszej zagrodzie typu paczek czy bronder zaczely wiec posprzatajcie najpierw u siebie by oceniac innych
pozdrawiam... Słup
 

DeletedUser26609

Guest
kurczaczki az sie zalogowalem na forum hehe Dariosh nie wiem czy ty czy kto inny z was płakał mi na priw zeby zrobic wpis na forum ale widze ze mnie uprzedziliscie fajnie ze macie o mnie zdanie slupa tylko ciekawe dlaczego tego slupa wzieliscie sobie na cel widly w waszej zagrodzie typu paczek czy bronder zaczely wiec posprzatajcie najpierw u siebie by oceniac innych
pozdrawiam... Słup
Mój Drogi Słupie
Po pierwsze nie potrzebuję dodatkowo wzbudzać czyjejś atencji by zainteresować swoimi wpisami - nie robiłem tak ani za czasów Idalium, nie robię tak nadal.
Po drugie - wyraziłem swoje własne, prywatne zdanie na ten temat. Nie wypowiadałem się w imieniu sojuszu, nie wypowiadałem się w niczyim innym imieniu, poza swoim własnym.
Po trzecie - martw się o swoją zagrodę, o swoje widły - by w odpowiednim momencie je postawić, wątpię by Chłopakom [vide paczek145, czy bronder] się spodobało to co piszesz o Nich, ale to już nie mój cyrk, nie moje brudne gacie.
Po czwarte - Ty oceniłeś Bogom Nocy Równych żałosną masówką, a ja mały człowieczek nie biorący udziału w zabawie we wkurzanie Ciebie oceniłem Cię tutaj, wedle jednej z najoczywistszych zasad w życiu -> akcja = reakcja
 

DeletedUser28877

Guest
Sugerujesz, że taka drobna kobietka jak ja, nie byłaby w stanie obronić kogoś większego i silniejszego?
smiley_emoticons_confusednew.gif

No co jak co, ale obrona to moje oczko w głowie, tylko mam wolne starty.
Za to jak się rozkręcę, to...
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif


Więc daj mi troszkę czasu, jeszcze pokażę jaka silna kobietka jestem
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif


A tak na poważnie, to całkiem ciekawa walka na tym świecie jest.
Rozłożenie sił też na poziomie, zobaczymy za miesiąc jak to będzie wyglądać
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Co prawda to prawda :) walka na tym świecie jest ciekawa.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser28877

Guest
Ciesz się chwilą półki możesz :) następnych okazji pewnie mieć nie będziesz
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Boisz się nas Pimpusiu, to doskonale widać po obstawie miasteczka np. ze mną na wyspie

nic nie bój kochana, dam smonia jak chcesz na uspokojenie
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
a miasteczko i tak wcześniej lub później odbierzemy :) to i wszystkie kolejne... bo wiesz, my to takie wredne wasale - jak to Twój kolega twierdzi o nas - nie poddajemy się łatwo woli "panów"
 

DeletedUser29438

Guest
hahhaha weekend sie zbliza don guzitso pryska na urlop ciekawe ilu jeszcze pewnie sisi i reszta gangu :D wroca w poniedzialek w chwale z dopiska na forum sorki musialem znikac :D
pozatym czy zabrales miasta od za chwile to kwestia do dluzszej dyskusji pozdro
 

DeletedUser4218

Guest
hahhaha weekend sie zbliza don guzitso pryska na urlop ciekawe ilu jeszcze pewnie sisi i reszta gangu :D wroca w poniedzialek w chwale z dopiska na forum sorki musialem znikac :D
pozatym czy zabrales miasta od za chwile to kwestia do dluzszej dyskusji pozdro

Hm... Po to jest urlop na grepo, by z niego korzystać, jak się nie ma dostępu do gry...
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser29438

Guest
Hm... Po to jest urlop na grepo, by z niego korzystać, jak się nie ma dostępu do gry...
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
dobry bajer polowa sukcesu ostatnio czesto bierzecie urlopy tuz przed atakami ale spokojnie dzien mozna zawsze zmienic hehe wtdy w srodku tygodnia bedziecie brali czy jak? :) ciekawe jak ludzie z sojuszu na to reaguja ze jak sie zbliza weekend i ataki to topka na urlopach siedzi :D
 
Do góry