Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24113

Guest
co tam w swiecie donosicieli slychac? [ciach]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Widzę, że venatores oddaje miasta graczom z za chwilę. Piękna współpraca. Pewnie pod cudaki też już są ugadani :) ciekawe co na to Biała Dama?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24113

Guest
o to juz dawno od samego pczatku przeciez to jeden sojusz oni wygraja albo wgrali juz ten swiat chyba zeby jakas opyzycja powstala ale watpie dobrze sie zgali i ch
 

DeletedUser24672

Guest
Białe damy niedługo mogą przestać być białe. Prawdziwy mężczyzna nie boi się krwi na swoim mieczu, i morze czerwone przepłynie. Dziewczyny szykujcie się na jesień średniowiecza.
 

DeletedUser18469

Guest
Widzę, że venatores oddaje miasta graczom z za chwilę. Piękna współpraca. Pewnie pod cudaki też już są ugadani :) ciekawe co na to Biała Dama?
smiley_emoticons_lol.gif


Era cudów ???a ktos sie spodziewał nas tu dzis jeszcze? :)oj tam era cudów póki co m 45 sie trzyma pęka powoli i to było pewne że tak będzie ale się trzyma;)
 

DeletedUser24672

Guest
Nie pęknie, dalej będzie pompować. Zresztą to nie moja krew się poleje. Zalecam abyśmy również przeszli na ty. :oops:
 

DeletedUser15806

Guest
Widzę, że venatores oddaje miasta graczom z za chwilę. Piękna współpraca. Pewnie pod cudaki też już są ugadani :) ciekawe co na to Biała Dama?
smiley_emoticons_lol.gif
Gdybysmy nie oddawali to nie mielibysmy z Wami szans. A ja od poczatku przeciez pisze ze my to tylko bufor, ale nikt nie wierzy.
 
Widzę, że venatores oddaje miasta graczom z za chwilę. Piękna współpraca. Pewnie pod cudaki też już są ugadani :) ciekawe co na to Biała Dama?
smiley_emoticons_lol.gif

Lepiej powiedz kto Cie tak zawzięcie atakował 3 dni temu?
No chyba, że Ci do slota brakło i sojuszowy deff na transach u Ciebie rozbijali
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Lepiej powiedz kto Cie tak zawzięcie atakował 3 dni temu?
No chyba, że Ci do slota brakło i sojuszowy deff na transach u Ciebie rozbijali
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Atakować - a podbić cokolwiek to pewna bardzo drobna różnica... Być może drogi NoName jeszcze tego nie załapałeś/aś...
A rozbijanie deffa na transach [obowiązkowo żółwiach] to nie styl Andrzeja :D
 

DeletedUser15806

Guest
Jak zwykle wtedy topiłem venatores :) Wczoraj z resztą też
smiley_emoticons_steckenpferd.gif

Mnie tu jakoś zbytnio nie atakują niestety :/ muszę kombinować, gdzie najlepiej wsparcia słać
smiley_emoticons_wallbash.gif
Wczoraj tak, ale poprzednio jak zlapales 27 K to nie. Ja z czystej sympatii codziennie zaczynam dzien od sprawdzenia jak Ci idzie :)
 

DeletedUser11447

Guest
Witam, nie dawno zacząłem grę na tym świecie po dwóch latach przerwy ...


Witaj Polanusie :)

trochę daleko Cię wywiało od tzw. ścisłego centrum, ale dobrze, że jesteś :)

Co do sytuacji - "piłka w grze", więc wszystko może się wydarzyć

nie ma jeszcze ani wygranych, ani przegranych,
na razie my Wam kilka miasta, wy nam też zawsze coś wyszarpiecie

łatwo na pewno nie jest, świat wymagający, sprzyjający graczom silnie inwestującym w złotko

więc apel - KOCHANI W DZIKIM FERWORZE ZŁOCENIA (ZNOWU EVENT) NIE ZAPOMINAJMY O TZW. ZDROWYM ROZSĄDKU
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser24672

Guest
Sio się bić w grze, bo macie bardzo niski poziom kultury i musicie nadrobić, i to solidnie. :)

Taki kawał odnośnie osiągnięcia w grze, jakby ktoś nie zrozumiał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26609

Guest
Pewnie, że napomknę jako członek Bogów :D
Bogowie byli trochę duszeni w weekend, ale potrafili się odgryźć w składny sposób rozbierając pewnego Pana, a tak ogólnie na co dzień to spokój i cisza...
Co do TOP 3 to tak:

EKO
1. dziadziag - 339k
2. guzitso - 319k
3. easygo - 284k

SOJUSZE
1. BOGOM NOCY RÓWNI
2. VENATORES
3. ZA CHWILĘ...

PW
1. dziadziag - 490k
2. guzitso - 351k
3. zyga777 - 284k
 
Do góry