Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14542

Guest
hah śmieszny jesteś ;) i nadal nie znam twojego nicku z gry, czemu tak bardzo boisz się go wyjawić? Co do odbijania jak podbijałem gracza oski2 poleciał top1 gracz imperium, miśki i cała reszta imperium i nie odbili ;)
jak utrzymasz jakąś okupke to ci powiem
smiley_emoticons_lol.gif

a po co wam te sloty na paliki ?
 

DeletedUser741

Guest
Niestety Johnaldinio jest dobrym graczem ale może tylko militarnie ... jako człowiek nie ma za grosz honoru.

Pamiętam te pamiętne czasy jak był ZASM- jak była koalicja ZASM & Imperium, z czasem doszły miśki i kawiarze.
Jak John obiecywał że razem aż po grób (tak romantycznie :D ) itd itd.

Potem nagle stwierdził że kawiarze kazali rozwiązać z nami pakt, prawda jest taka że sam tego też chciał- mydlił tylko oczy że jak to on nic nie może...
Pisał jaki to był załamanym, zrozpaczony tym że zrzeknie się władzy, gdzieś tam pewnie jeszcze pisał o szarakach ... za to że mnie wystawił, że nie dotrzymał słowa ... .
Po rozpadzie ZASM (w zasadzie przejściu moich ludzi do imperium, kawiarzy czy til) minęło pewnie ze 2 msc a john jak był liderem tak dalej jest (tak tak przyjacielu dalej widniejesz w profilach jako osoba odpowiedzialna za wszystko), mimo obietnic twoich. Szczerze to mi nie zależało na tym abyś zrzekł się władzy- jest mi to obojetne- bardziej zależało mi na prawdzie- a ty grałeś najzwyczajniej na 2 fronty.

Potem próba zrobienia ze mnie szpiega u prosiaków ... i żal że nie powiedziałem o kolonach u nelmana ... smutek mnie ogarnął iż myślałeś że zniżę się do tego poziomu.

Zastanawiam się tylko po co to mydlenie oczu ? nie mogłeś napisać od razu że masz nas w 4 literach ? tylko to obiecywanie, ta skrucha ten lament ?

rozpadł ZASM i przejście moich ludzi widać była bardzo ale to bardzo na rękę dla Ciebie- pociesza mnie to że ubiegałeś się bardzo i o mnie, abym doszedł- strasznie to budujące :D

Niestety jonh kosztem zaufanych paktowiczów (bo z poprzedniego świata wiesz że byliśmy lojalni nawet jak nas również wpakowałeś na minę- pamiętasz cudaki i fuzję jaką kazałeś mi zrobić ? ) wybrał sojusz który jest silny militarnie. Teoretycznie typowo strategiczne zagranie, ale gdzie tu honor ?
 

DeletedUser23003

Guest
jak utrzymasz jakąś okupke to ci powiem
smiley_emoticons_lol.gif

a po co wam te sloty na paliki ?
Nie podawaj mu nicka. Przyplynie do Ciebie, wybije wszystkie offy i wiochy zabierze. Przeciez to wybitny lowca wrogich mitow, offow i ogni. Jak to sie mowi nie igraj z ogniem
smiley_emoticons_afraid.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23685

Guest
Azir 99 szkoda że na PW piszesz co innego.Do mnie w prywatnej wiadomości napisałeś że rozbiłeś trochę nie potrzebnego off swojego oraz kolegów.Tutaj przyznałeś się że rozbiłeś też nie potrzebnego deffa(??)
Założmy niech Ci już będzie że 150k nabiłeś na harpiach wrogów.Jednak pozostałe 250k po podzieleniu przez twój bonus z wczoraj czyli 5 oznacza że rozbiłeś 50k wojska w przeliczeniu na obywateli.Czyli około 15 pełnych miast wojsk.Coś dużo tych zbytków.

Teraz też rozumiem że ty klepiesz offa i deffa do rozbicia dla swoich kolegów żeby odwdzięczyć się im za to że oni pomogli Ci nabić punktów na sloty?
Czy niekoniecznie i tylko Tobie należą się takie przywileje? ;)

Nie jesteś żadnym geniuszem z tym rozbijaniem wojsk bo to od dawna było powszechne u niektórych tuzów grepolis
Też mógłbym tak zrobić ,ale nie mogę bo mi honor nie pozwala.Jak mogę rozbić swój cały deff kiedy przy evencie sojusz potrzebuje mojego deffa na okupację?
Po za tym co to za radość.Ja tam mam przyjemność jak wbiję się Unnamedom(których pozdrawiam i osobiście nic nie mam do nich, mało tego życzę im jak najdłuższego trwania na tym świecie bo bez nich bym się zanudził :D) w full off i zerknę na przyrost Pw.


Przykre jest to że dostajesz blaszki za bycie najlepszym wojownikem danego dnia mimo że słowo w twoim wypadku "wojownik" jest kolosalnym nadużyciem.Później wejdziesz na nowy świat i tymi blaszkami będziesz się szczycił i zachwycał swoimi osiągnięciami nie świadomych słupów...

I swój ból przerzucasz z naszego priv tutaj, porozbijałem sobie niepotrzebne offy i deffy oraz kilku z moich sojuszu aby przerobić wioski na mity i trochę się tego zebrało to fakt, ale spytałeś się czy wysyłam to w transach i tak wysłałane zostały w transach, a wszelkie offy i deffy "Rozbite" w tego słowie znaczeniu są w obronie, reszta to wyłapane nad ranem ognie i mity na które potrzebowałem wysłać 30 procek na całą paczkę, tyle w temacie odnośnie propagandy jaką tutaj tworzysz, ja się przyznałem, że owszem kilkanaście paczek zostało rozbite, ale ty tutaj przekręcasz trochę no ale to dla was typowe odbijacie okupkę w kilkadziesiąt osób 15 (wtedy) osobowego sojuszu, teraz troche się poszerzył, owe płacze wylewamy na forum, jak zdobędziemy jakieś PW to oczywiście wszystkie są rozbite na sobie, jesteś stereotypem typowego polaka ;) wszędzie doszukuje się spisów, swoje żale musi wylewać publicznie i zgrywa wojownika idąc z taką przewagą na sojusz UNNAMED mając kolosalne zaplecze w postaci całej koalicji i przewagę złotników w sojuszu, obrać cel po najniższej linii oporu ubijając jeden sojusz, który nie ma jakiejkolwiek możliwości się postawić :) piękny wzór prawdziwego "WOJOWNIKA" tutaj zapodałeś nic tylko brać przykład i ustawiać się z góry w pozycji dominującej nad słabszymi, bo po co pójść na kogoś silniejszego lepiej być zapaktowanym gdzie tylko się da i walczyć z małym niemogącym się przed wami bronić, bo różnica miast jest kolosalna jak i złotników, a teraz event jest to tym bardziej no ale co ja tam wiem to ty tutaj masz zażarty i równy front :)

I tym wpisem kończę dyskusję na FO, bo potraficie tylko knuć intrygi tutaj, o honorze też pilipek fajnie napisał, cóż mogę rzec każdy gra swoją grę i ja się komuś w grę nie "wpieprzam", że tak to teraz zacenzuruję, ale ty potrafisz niesamowicie knuć intrygi i spiski co jest niesamowite tak jak mówiłem stereotyp typowego polaka, a w sumie to nawet Janusza ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29562

Guest
I swój ból przerzucasz z naszego priv tutaj, porozbijałem sobie niepotrzebne offy i deffy oraz kilku z moich sojuszu aby przerobić wioski na mity i trochę się tego zebrało to fakt, ale spytałeś się czy wysyłam to w transach i tak wysłałane zostały w transach, a wszelkie offy i deffy "Rozbite" w tego słowie znaczeniu są w obronie, reszta to wyłapane nad ranem ognie i mity na które potrzebowałem wysłać 30 procek na całą paczkę, tyle w temacie odnośnie propagandy jaką tutaj tworzysz, ja się przyznałem, że owszem kilkanaście paczek zostało rozbite, ale ty tutaj przekręcasz trochę no ale to dla was typowe odbijacie okupkę w kilkadziesiąt osób 15 (wtedy) osobowego sojuszu, teraz troche się poszerzył, owe płacze wylewamy na forum, jak zdobędziemy jakieś PW to oczywiście wszystkie są rozbite na sobie, jesteś stereotypem typowego polaka ;) wszędzie doszukuje się spisów, swoje żale musi wylewać publicznie i zgrywa wojownika idąc z taką przewagą na sojusz UNNAMED mając kolosalne zaplecze w postaci całej koalicji i przewagę złotników w sojuszu, obrać cel po najniższej linii oporu ubijając jeden sojusz, który nie ma jakiejkolwiek możliwości się postawić :) piękny wzór prawdziwego "WOJOWNIKA" tutaj zapodałeś nic tylko brać przykład i ustawiać się z góry w pozycji dominującej nad słabszymi, bo po co pójść na kogoś silniejszego lepiej być zapaktowanym gdzie tylko się da i walczyć z małym niemogącym się przed wami bronić, bo różnica miast jest kolosalna jak i złotników, a teraz event jest to tym bardziej no ale co ja tam wiem to ty tutaj masz zażarty i równy front :)



Hoho ktoś tutaj się zdenerwował :D

Masz rację ty byłeś takim wojownikiem że pisałeś tego typu brednie jak: Jak bym chciał pójść do Miśków to bym doszedł ,ale nie chcę iść na łatwiznę(coś w tym stylu) . A w tym samym czasie oddawałeś nam dobrowolnie miasta za umową którą sam zaproponowałeś :D
Jakbyś chciał nam przeszkodzić w torowaniu sobie drogi do wygrania świata to byś zrobił wszystko żeby te miasta utrzymać a nie je oddawał.

Mówisz o płaczu a płaczesz jak małe dziecko od początku świata cały czas o jedną jedyną okupację.Zrozum kolego że było tak nudno że nikt nawet się nie na palał na odbijanie tej twojej okupki tylko każdy leciał szczęśliwy że wreszcie na coś ognie się przydadzą a nie tylko stoją w porcie i się kurzą.

Co do oddawanych miast to sam sobie przeniesienie dobrowolne załatwiłeś a jak twojemu koledze zabierałem dwa miasta to nawet palcem nie ruszyłeś.To jest ten twój honor.

Powtórzę jeszcze raz Azirku bo cwana z Ciebie bestia, ty również swój off i deff rozbijesz u kolegi na załączonych zmysłach, czy już nie, co pewnie tylko oni Tobie powinni takie prezenty dawać ;D

PS. Co do płaczu na temat koalicji i lania Unnamed to płacze kieruj do innych, ja tutaj nie jestem nawet w radzie i nie mam wpływu na pakty i PONy.Punkty nabijam na wrogach do których sam się przenosić musiałem przez dziesiątki mil. Z reguły dotąd na każdym świecie grałem w sojuszach które były na teoretycznie straconej pozycji teraz będąc tutaj dostrzegam zalety bycia na tej straconej pozycji :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23053

Guest
unnamed
owszem przegrywamy ale się nie nudzimy :) a o to przede wszystkim chodzi.
naprawdę sami sobie zafundowaliśmy trudności dodatkowe nieprzemyślanymi terytorialnie i personalnie rekrutacjami.
na szczęście z wydatną pomocą misiów i ich przystawek problem ten się powoli rozwiązuje
 

DeletedUser29562

Guest
Nie miałem na celu was obrazić, kilka osób macie solidnych a później to zdechlaki jak w każdym sojuszu.
 

DeletedUser26408

Guest
Zmieńcie nazwę tematu na "sytuacja u Azira"
rotfl.gif



Jak Ty to robisz, że zawsze wszyscy Cię tak kochają ?
rotfl.gif
 

DeletedUser16352

Guest
Przesadzacie z Azirem,spoko gracz a Wy tu spiny urządzacie.
 

DeletedUser22102

Guest
Niech ktoś wstawi nam normalnego kolona pod bonus na murku 0...
 

DeletedUser14542

Guest
nie ma w czym przebierać to ciężko żeby ktoś normalny wstawił chyba że buntownik Azir
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser23685

Guest
nie ma w czym przebierać to ciężko żeby ktoś normalny wstawił chyba że buntownik Azir
smiley_emoticons_skullhaufen.gif

No tak się składa, że stoimy właśnie klockiem, którego impercaffe odbija na murku 0

Konr add nie mów, że nic nie zrobiłem, bo kilka twoich i nie tylko kolonów klinem biremkami utopiłem i byłem tam zadeffowany także tam gdzie było sporo na deffa na murku 25+wieża w dużej mierze był to mój deff natomiast pozostałe wioski używałem do 8 godzinnego latania na to m46/56 z katapultami i offami, gdyż na tym tak zwanym zdupiu były same murku 25+wieże, więc ciężko było coś podbić, a w ten sposób rozwój poszedł sporo do przodu, więc nie wiem czy nie kiwnąłem palcem natomiast atakowanie okupacji gdzie jest 2k birem 60 ogniami i offem z katapultami mija się celem, bo bym ci tylko PW nabił. Mogłem sobie dojść do któregokolwiek z koalicjantów i mieć całą resztę graczy w 4 literach, ale tego nie zrobiłem to jest mój honor o którym mówisz, ty również jesteś cwany, bo stawiasz dosyć miękkie argumenty :) ale większość polaczków cebulaczków uwierzy w każdą intrygę i teorię spiskową więc niechaj będzie nie mam honoru i jestem nazdornym słupem i bobem budowniczym :) mi to lotto co kto sobie mówi, a tą jałową dyskusję możemy prowadzić tygodniami, więc proponuję ją zakończyć jak napisałem w poprzednim poście

Królu ja to sam w sumie nie wiem czemu tak jest, być może przez moją kontrowersyjność ;P Ale przywykłem i nie przeszkadza mi to, czy to lindos czy to rizinia, a nawet kalidon po części mój nick pojawia się na tytułowej stronie ;P Azir- czołowy słup i nadzorny bob budowniczy
 

DeletedUser23053

Guest
polecam klinowanie kolonów gracza mosca
[report]e5be3ab3401b8f7671832586520ab30b[/report]
no ale on tylko do nas lata bo z resztą Rizzini ma pakt
 

DeletedUser23053

Guest
a są jeszcze jakieś możliwe oprócz paktów misiów?
byłem przekonany, że wyczerpaliście cały dostępny zbiór.
 
Do góry