Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23967

Guest
50 łask więcej na stałe jest tylko dla jednego sojuszu tego który wybuduje 4 cuda jako pierwszy to tak żeby nie było niedomówień że ktoś nie wiedział stojąc w kolejce po koronkę
smiley_emoticons_grin.gif


swizzy a ty jakiegoś kumpla do rozbijania swoich wojsk już znalazłeś czy dopiero szukasz?
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


miłej zabawy życzę i czujki powstawiajcie na wyspach bo fajnie może nimi trząść koło swizzego :)
 

DeletedUser25816

Guest
50 łask więcej na stałe jest tylko dla jednego sojuszu tego który wybuduje 4 cuda jako pierwszy to tak żeby nie było niedomówień że ktoś nie wiedział stojąc w kolejce po koronkę
smiley_emoticons_grin.gif


swizzy a ty jakiegoś kumpla do rozbijania swoich wojsk już znalazłeś czy dopiero szukasz?
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


miłej zabawy życzę i czujki powstawiajcie na wyspach bo fajnie może nimi trząść koło swizzego :)
no wiadomo co złego to zawsze ja
smiley_emoticons_bussi2.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Halo halo. Jakies nowe koalicje? Rozpad starych? Podzial sil sie zmienil? Budaki juz rozdane? Korony przygotowane? Opowiadajcie
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser25760

Guest
Ano mianowałem się królem!Tak więc od dzisiaj mi służycie..korony co najwyżej cierniowe..ale zawsze coś.
 

DeletedUser23685

Guest
Swoją drogą odbijając od tematu tejże koalicji, który staje się nudny i nie powinniśmy go kontynuwać zauważcie, że melle całkiem nieźle się wybiła :V dała sobie wbić klocka na murze 25 i wieży i podpuściła caffe do odbijania, oni wywalili na to już 30k ogni, a ona zdobyła 400k PW za free, przyznam, że całkiem nieźle potrafi zmanipulować ludzi by wyjść na swoje, gra z nią to żadna przyjemność, bo ma nierówno pod sufitem i nawet sojusz nazwała na swoją cześć "The Iron Lady" w tłumaczeniu żelazna dama i próbuje się dowartościować w grze gdzie wszyscy mają z tego polewkę to jest na swój sposób mądra i potrafi inteligentnie wykorzystać sytuację co pokazał dzisiejszy dzień :V
 

DeletedUser29153

Guest
Swoją drogą odbijając od tematu tejże koalicji, który staje się nudny i nie powinniśmy go kontynuwać zauważcie, że melle całkiem nieźle się wybiła :V dała sobie wbić klocka na murze 25 i wieży i podpuściła caffe do odbijania, oni wywalili na to już 30k ogni, a ona zdobyła 400k PW za free, przyznam, że całkiem nieźle potrafi zmanipulować ludzi by wyjść na swoje, gra z nią to żadna przyjemność, bo ma nierówno pod sufitem i nawet sojusz nazwała na swoją cześć "The Iron Lady" w tłumaczeniu żelazna dama i próbuje się dowartościować w grze gdzie wszyscy mają z tego polewkę to jest na swój sposób mądra i potrafi inteligentnie wykorzystać sytuację co pokazał dzisiejszy dzień :V
przyznam daliśmy się podpuścić ładnie:D
 

DeletedUser29689

Guest
A po drugie Pilipek powiedz mi w którą stronę przesuwa się front?
 

DeletedUser741

Guest
Zauważ że tylko my odbijalismy


odbijacie w 2 sojusze

impercafe i impercafe II
my bronimy w 2 sojusze

my i psychole

nas jest 104 graczy
u was jest 174 graczy (nawet biorąc pod uwagę tylko gł. sojuszo d was to i tak jest was 89 osób) my z psycholami mamy łącznie koło 1,2kk punktów
wy sami macie 2,1kk wiec tak czy inaczej powinniście to wciągnąć nosem
 

DeletedUser18159

Guest
Bilans i tak na plus dla nas jeśli chodzi o PW:)
Ale dzięki za świetną zabawę i sportowe podejście. Emocje są cały czas...
 

DeletedUser741

Guest
A po drugie Pilipek powiedz mi w którą stronę przesuwa się front?
a co mnie interere w którą się przesuwa ? ja tu gram dla zabawy a nie wygrania świata, dla mnie to on może i się cofać albo stanąć w miejscu.
zawsze sobie znajdę kogoś do bicia
albo ktoś znajdzie mnie
 

DeletedUser18159

Guest
a co mnie interere w którą się przesuwa ? ja tu gram dla zabawy a nie wygrania świata, dla mnie to on może i się cofać albo stanąć w miejscu.
zawsze sobie znajdę kogoś do bicia
albo ktoś znajdzie mnie
Ja cię będę bił :cool:
 
Czyli dwa na dwa w sojuszach, co w tym złego?
Dajcie spokój, ten kolon albo się utrzyma albo nie-y tracimy offa, a Wy deffa-na tym to polega.
 

DeletedUser23685

Guest
odbijacie w 2 sojusze

impercafe i impercafe II
my bronimy w 2 sojusze

my i psychole

nas jest 104 graczy
u was jest 174 graczy (nawet biorąc pod uwagę tylko gł. sojuszo d was to i tak jest was 89 osób) my z psycholami mamy łącznie koło 1,2kk punktów
wy sami macie 2,1kk wiec tak czy inaczej powinniście to wciągnąć nosem

Hmm a o mnie i Tomku zapomnieliście :(
 
widać nie warto się Wami przejmować :D
nie no żart, jesteście zgrani ;)
tak czy owak deffuje koalicja przeciwko nam, a nasze sojusze bez 4f i miśków odbijają ;)
czyli My kontra koalicja :D
och, jak boli ;P
 
Do góry