Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser741

Guest
widać nie warto się Wami przejmować :D
nie no żart, jesteście zgrani ;)
tak czy owak deffuje koalicja przeciwko nam, a nasze sojusze bez 4f i miśków odbijają ;)
czyli My kontra koalicja :D
och, jak boli ;P


prosiak psychole itd to też jeden sojusz składający się z kilku ... jak u was impercafe impercafeII i gwardia :)
 

DeletedUser23685

Guest
widać nie warto się Wami przejmować :D
nie no żart, jesteście zgrani ;)
tak czy owak deffuje koalicja przeciwko nam, a nasze sojusze bez 4f i miśków odbijają ;)
czyli My kontra koalicja :D
och, jak boli ;P

Ta wioska nawet nie jest wasza :V swoją drogą to wy łącznie chyba macie więcej wiosek niż my wszyscy razem wzięci w tejże koalicji
 

DeletedUser27449

Guest
Oj tam darujcie sobie te skrzety...Narzekaliscie na nude to teraz coś się zadziało ;p Zobaczymy jak ta okupacja się skończy:D
 

DeletedUser29546

Guest
Azir jak macie mniej miast od nich, to polecam przejmować więcej miast ^^
 

DeletedUser22713

Guest
Taki słaby i nieciekawy świat na którym nikt nie gra i nikogo nie interesuje
a tyle szumu :eek:
 

DeletedUser23685

Guest
Azir jak macie mniej miast od nich, to polecam przejmować więcej miast ^^

Ja tam na ilość miast nie narzekam natomiast okupka została utrzymana i tak już pozostanie

Melle top1 wojowników nie robiąc nic to już jest dopiero szczyt wszystkiego, świat schodzi na psy heh :V
 

DeletedUser29546

Guest
Azir w moim uczuciu wszystko co o niej piszesz, pasuje także do ciebie ;d
 

DeletedUser27743

Guest
/ciach/
Starałem się jakoś porozumieć w twoim języku :D Żebyś chociaż wcześniej coś ładnie rozpisał, a tu nie; czyste skamlenie :) . Jeszcze gdybyś coś w grze pokazał :^) a na tą okupkę ledwo 120 parę ogni posłałeś :D co tak mało?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27743

Guest
Stvch ja sie śmieje :D bo tu znikąd jakiś noname wyskakuje i się pruje do mnie o nie wiadomo co :D
Ale okupacja fajna. Gratulacje za walkę dla obu sojuszy :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Azir w moim uczuciu wszystko co o niej piszesz, pasuje także do ciebie ;d

W moim uczuciu ty również :) ja podsumowałem ją jako osobę, natomiast ty oceniasz ludzi jako graczy pomimo iż twoja gra jest gówno warta, nic nie wnosi, ale i tak będziesz szczekał :V
 

DeletedUser23685

Guest
Bo ja nie nazywam sojuszu Żelazny Mocarz czy jakieś inne gówno, a jej się widzi czczenie, dowodzenie, władza natomiast ta gra polega na zabawie, nie bawieniu się w jakieś dyktatora przynajmniej takie jest moje odczucie ;d więc swoje wypowiedzi wsadź sobie w 4 litery, bo aż oczy palą jak czytam twoje wypociny
 

DeletedUser27743

Guest
Na lindosie było ok ale teraz patrząc po zmianie profilu sojuszu jest tak jak mówisz.
 
Dzisiaj nadszedł dzień zmian
smiley_emoticons_nicken.gif
ludzie z soja się kruszą na powrót do starej wojny. Ciekawe ile osób do wieczora jeszcze odejdzie z 4F
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser22102

Guest
Brawo dla Gangusów, nie ma to jak szacunek dla własnych graczy...

- wstaw kolona
- hurr durr deffa potrzeba
- niech się zbierze jakaś jego ilość
- zobacz ataki, wsparcia w międzyczasie lecą
- wycofaj własnego deffa bo ci żal, wiedząc że mniej aktywni członkowie sojuszu będą go mieli w całości skasowany

smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Do góry