Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29689

Guest
Gregori i Igla, haha wy o zdradach i knuciu powinniscie pisac najmniej.
 

DeletedUser27743

Guest
Gregori i Igla, haha wy o zdradach i knuciu powinniscie pisac najmniej.
Chlopczyku już Ci Dorotka bajek na dobranoc naopowiadała? Rozumiem Cię, bo sam łapałem do czasu wszystko jak pelikan. Był pewien gracz, który ciągle nas ostrzegał ale my go olewaliśmy. Dopiero na Rizini część osób się ogarnęła i przynała mu rację lub była też część co nie chciała przechodzić z Lindosa.
Zresztą skoro ty obeznany w tym temacie to powiedz mi co takiego zrobiłem? :)
 

DeletedUser29689

Guest
Iglla muszę Cię przeprosić bo po przemyśleniu masz racje ty nie zrobiłeś nic, lecz do Gregoriego fatum zdrajcy będzie siedział do końca :)
 

DeletedUser24838

Guest
Sytuacja zachodnia jest opanowana i pozornie przesądzona WSS jest słabe tracą miasta za miastem biorę co chce (P.S siedzę dziś kolonem u was a wy nadal nie wiecie). Jeżeli uważacie że biorę nieaktywnych to waszym zdaniem Mazak, Leśny Dziadek, Anastasia czy też NightSwallow są nieaktywni tak ? Mazak pochwal się jak Ci 180 ogni dziś strąciłem i gdybym wcześniej kolona wsadził byś juz miasta nie miał :) Dużo szczekasz mało robisz szacunek do draco bo coś tam gra a ja czekam i czekam mówiliście że przyjdzie na mnie pora to co na co czekacie aż zajmę całe m34 ? A co do wschodu piwosze są warci uwagi i tyle powiem :)
 

DeletedUser24838

Guest
Zniżać do poziomu morza czy;i twojego się nie będę i wyzywać Cię nie zamierzam bo TYLKO TO POTRAFICIE. Co do twojego pytania tak zabrliśmy miasto Draco nie pamiętasz ? Macie słabą psychikę i tym was niszczę zapytaj kucharza jak dziś mu pake harpii gryfów i mant zmiotłem co mi po twoich atakach na elemirka (bardzo szanuje cały czas mnie obstawia) jak na mnie nie potafisz puścić ataku raz na milion zaatakujesz ale tylko jak macie ŻAŁOSNE akcje na mnie które jak zwykle się kończą zerem lub porządnym topieniem typu anastasia i vodzu. Nie mam zamiaru z tobą dalej konwersować ponieważ nie zamierzam się zniżać do twojego poziomu hehe przepraszam jakiego wgl poziomu ;)
 

DeletedUser27743

Guest
Z tego co widziałem to się tam ostałkowałeś (nie że Ci zabraniam). Cofnij deffa i pograj bez wsparcia ;)
 

DeletedUser24838

Guest
HAHAHAH kolejny "PRO" gracz z typu "UCIEKAM NA WAKCJE" po co mam cofać swój deff tam mam stać mnie na to a na zapleczach drugie tyle co w tych miastach co mam a jak nie zauważyłeś tyle deffa mamy że nawet nie startujcie kolon w mieście u was to w 98% miasto nasze :) P.S gracze od was piszą mi że /ciach/ WAR4 płaczę na FO i nie może się z tym pogodzić więc tylko myśle co tam u was się dzieje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24838

Guest
Teraz stoi ledwo 10k birem i do konca okupki 3h a wy nawet nie wiecie że kolona macie a koleś na dniu nawala atakami w drugiej u NICPONA też wielkiego kozaka zo jak statek tonie odpuścił choć cos tam wyzywa mnie na priv stoi 30k białych to o tym nawet nie mówie ale 10k to panowie bez przesady :p w sumie co się dziwić jak tam tylko draco coś odbije bądź deff wyśle
 

DeletedUser27743

Guest
HAHAHAH kolejny "PRO" gracz z typu "UCIEKAM NA WAKCJE" :)
Ano tak nie można brać urlopu w tej grze, zapomniałem. Kurcze weź napisz pomysł na usunięcie urlopu. Nikt nie będzie wtedy "uciekał na wakacje".
A i szaraki strzele jak wrócę także wkońcu będziecie mogli zabrać mi miasta :)
Tak wakacje się zaczynają i nie mam zamiaru się męczyć z idiotami ;)
 

DeletedUser25760

Guest
Sytuacja zachodnia jest opanowana i pozornie przesądzona WSS jest słabe tracą miasta za miastem biorę co chce (P.S siedzę dziś kolonem u was a wy nadal nie wiecie). Jeżeli uważacie że biorę nieaktywnych to waszym zdaniem Mazak, Leśny Dziadek, Anastasia czy też NightSwallow są nieaktywni tak ? Mazak pochwal się jak Ci 180 ogni dziś strąciłem i gdybym wcześniej kolona wsadził byś juz miasta nie miał :) Dużo szczekasz mało robisz szacunek do draco bo coś tam gra a ja czekam i czekam mówiliście że przyjdzie na mnie pora to co na co czekacie aż zajmę całe m34 ? A co do wschodu piwosze są warci uwagi i tyle powiem :)
Leśnego podbiłeś tylko dlatego że wcześniej załatwiłeś mu ciach podpuszczając go..a mi wpakowałeś kolona kiedy byłem w stanie nieważkości..więc nawet wyjąca apka nie pomogła..o twoich żenujących massach do naszego sojuszu wspominać nie będę..nudny się już robisz..Chociaż..z drugiej strony mi Cię żal..skoro wpakowanie nam kolona uznajesz że powód do dumy..jak coś osiągniesz w prawdziwym życiu przyjdź wtedy i się pochwal..w przeciwnym razie możesz nie otwierać gęby.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Znowu próbujesz robić ze mnie najgorszego ^^ Jak można wyczytać z twojego postu to ja pomimo twoich wszelkich starań specjalnie później was fejkuje.
Czy nie było tak, że w momencie gdy wasi wariowali w nocy, wysyłałem wiadomość abyście ogarnęli waszych graczy i w tym samym czasie puszczałem atak/i na obudzenie?
Ano było :) a różnica była taka, że jak ktoś z Kawoszy napieprzał fejkami to Ewa zaraz to ogarnęła, a twoi mieli Cb i tak w dupie.
Co do WSS to chodziło mi o to, że jak wam jakiś gracz dokucza to powinniście się zająć jak już dyplomatą by właśnie gracz ODPOWIEDZIALNY za sojusz ogarnął sprawę :)
Przeciez Ty masz jakies.urojenia. nie robie z Ciebie najgorszego, malo tego-napisalem, ze Cie szanuje. Podaj mi nicki kto mnie nie posluchal:)juz igielko wystarczajaco czasu stracilem na Ciebie: "nie gadaj z glupkiem, sciagnie Cie do.swojego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem". Mma juz disc tej Twojej manipulacji faktami,wierz w co chcesz i nadal mysl, ze ja jestem zly,imper jest blee i ludzie mnie nie sluchaja. Zyj w tym swoim kloszu myslowym
 

DeletedUser29882

Guest
twoje śmieszne wpisy tylko pokazują ramzesiku jak bardzo jesteś oderwany od rzeczywistości...
ja płacze na FO ? to moj 1 post łamago i raczej w nim żalu nie wylewam tylko wyśmiewam twoja nieudolność i zapędy donosicielskie.
Juz ci pisałem przegrywie na grze ze nie potrafisz docenic rywalizacji i nawet jak jest porzadna bitwa to dalej skuczysz i prowokujesz zamiast uznać że cos fajnego sie wydarzyło.
 

DeletedUser22713

Guest
Leśnego podbiłeś tylko dlatego że wcześniej załatwiłeś mu ciach podpuszczając go..a mi wpakowałeś kolona kiedy byłem w stanie nieważkości..więc nawet wyjąca apka nie pomogła..o twoich żenujących massach do naszego sojuszu wspominać nie będę..nudny się już robisz..Chociaż..z drugiej strony mi Cię żal..skoro wpakowanie nam kolona uznajesz że powód do dumy..jak coś osiągniesz w prawdziwym życiu przyjdź wtedy i się pochwal..w przeciwnym razie możesz nie otwierać gęby.
Czemu na forum gry mamy się chwalić osiągnięciami z reala a milczeć na temat gry? Coś ci się nie pomyliło? Forum grepolis jest po to żeby chwalić się osiągnięciami i omawiać sytuację z grepolis...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29689

Guest
Johny ale ty jesteś zły sam to powierdze okrutniku człowiek elegancko pisze ze bd na ts po 24 a ty go ściągasz na 23
 

DeletedUser27743

Guest
Przeciez Ty masz jakies.urojenia. nie robie z Ciebie najgorszego, malo tego-napisalem, ze Cie szanuje. Podaj mi nicki kto mnie nie posluchal:)juz igielko wystarczajaco czasu stracilem na Ciebie: "nie gadaj z glupkiem, sciagnie Cie do.swojego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem". Mma juz disc tej Twojej manipulacji faktami,wierz w co chcesz i nadal mysl, ze ja jestem zly,imper jest blee i ludzie mnie nie sluchaja. Zyj w tym swoim kloszu myslowym
Ale i ja Cię szanuje lecz z twoich postów tak jak Ci napisałem można wyczytać co innego :) Nie uważam, że jesteś zły. Jeżeli reagowałeś jakkolwiek to super, szkoda tyko, że nie działało to na dłuższą metę. Czas straciłeś szukając usprawiedliwień oraz cytatów, którymi mógłbyś pokazać "swoją wyższość" ale to już nie moje zmartwienie. Jak widzę to nie ma sensu, bo z jednej strony piszesz, że tutaj masz szacunek, a z drugiej dokładasz właśnie wyszukane cytaty itd. Kiedy manipulowałem faktami? Kiedy pisałem, że jesteś tym złym a imper jest blee? Stwierdziłem tylko jak gracze się zachowują.
Myślę, że tą rozmowę należy już skończyć, bo nie widzę dalszego sensu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25760

Guest
Czemu na forum gry mamy się chwalić osiągnięciami z reala a milczeć na temat gry? Coś ci się nie pomyliło? Forum grepolis jest po to żeby chwalić się osiągnięciami i omawiać sytuację z grepolis...
Chodzi mi o jego debilne massy..na forum niech sie chwali czym chce.
 

DeletedUser22926

Guest
war4 specjalnie założył konto na FO żeby się wypłakać hihihi. spoko takie zabiegi są potrzebne bo jak będziesz ten okrutny ból trzymał w sobie to dostaniesz zespołu tourettea lub depresji ;)
 
Do góry