Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Ech, jak sie mieszka nad morzem to gory wydaja sie lepsza opcja:)
Jesli byles tylko na weekend to wspolczuje,w kolobrzegu jeden z gorszych:)
 

DeletedUser26595

Guest
Imper ma pakt z ff
Razem walcza z reszta swiata
Zamiast go wysmiewac mogliscie wytlumaczyc:) przez ten spam ciezko cos zrozumiec


Teraz to padłem :D

1
ImperCaffe 60806644 (100 graczy) 608066

2
ImperCoffee II 32288015 (99 graczy) 326142

3
Piwosze 25995706 (38 graczy) 684098

4
***Freedom Fighters*** 19738725 (75 graczy) 263183

5
***Na sygnale*** 19732491 (49 graczy) 402704

6
WhySoSerious? 17973857 (55 graczy) 326797
 
Mogels sobie zalozyc sojusz na poczatku serwera i dobierac ludzi, mialbys tyle co My:)
Och, wybacz-przeciez miales i zostawiles polowe uciekajac do 4f
 

DeletedUser27770

Guest
robesz dobrą pakę stworzył i nie ma czemu tutaj zaprzeczać :D Caffeeki to zlepek ludzi (nawet ode mnie z sojuszu), którzy w większości nie potrafią grać :D największy krzykacz Ramzes czy jak mu tam po utracie miast już nie jest taki hop siup do przodu :D bekę mam dobrą nie raz jak czytam to forum :D z Wami na czele xdd nie uśmiałem się tak walcząc przeciwko Kronice i czytając wypociny Adaśka ;p xd z Wami jest o wiele lepiej :D
 
robesz dobrą pakę stworzył i nie ma czemu tutaj zaprzeczać :D Caffeeki to zlepek ludzi (nawet ode mnie z sojuszu), którzy w większości nie potrafią grać :D największy krzykacz Ramzes czy jak mu tam po utracie miast już nie jest taki hop siup do przodu :D bekę mam dobrą nie raz jak czytam to forum :D z Wami na czele xdd nie uśmiałem się tak walcząc przeciwko Kronice i czytając wypociny Adaśka ;p xd z Wami jest o wiele lepiej :D
Najwieksza beka jest z Ciebie od kilku miesiecy:)
Pasiasty-gracz wss, ktory podburzal do wojny, delikatnie przycisnelismy wss i... i pasiasty w ramach frustracji posze na FO jakie to imper jest slabe:) cos Ci powiem: poza piwoszami i ns nie ma tutaj dla nas zagrizenia:)
Fajt, imper to zlepek ludzi, nie wszedlem tutaj z ekipą zadna, posciagalem kilku starych znajomych jak juz swiat wystartowal, a dzieki Ramzesowi doszlo jeszcze kilku z ktorymi stracilem kontakt. Tak czy inaczej tyle Ci zostalo: ponarzekac, kronika, imper -wszystko bleee bo dupiasty nie umie nic ugrac.
Z chcecia oddalbym zwyciestwo piwosza i ns, za to,.ze zamiast gadac podbijaja nasze miasta, no ale... niestety nie mozna:/
Reansumujac: poskacz jak cos nam podbijesz, tylko wybierz ambitny cel:) potrafisz, wierze w Ciebie!
 

DeletedUser27702

Guest
Johny, jak tam po urlopie
smiley_emoticons_confusednew.gif
gadaj gdzie byłeś
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Do góry