Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
Dex a co Ty na to, że osoba która była po drugiej stronie kilka światów temu obecnie kręci tym sojuszem? Jak to się ma to teorii, że ten sojusz potrzebuje tylko zwykłych żołnierzy i mięsa armatniego?
Daleko szukać nie trzeba, sam przecież byłem w melonach na Nitkai i na początku byliśmy sobie przeciwnikami. :D
 

DeletedUser27944

Guest
Dex, ja dzisiaj urodzinki mam, to jakoś ładniej byś mnie opisał :) Może pszczółka? :)

Pozdrawiam i piję Twoje zdrowie :) Żyj nam długo i kąśliwie :)

Krokodyle nie mają duszy - a jak nie mają duszy to nie mają też ani uczuć, ani serca.
30 września minus 9 miesięcy to będzie jakoś +/- sylwester. Nom, nom... przy szampanie...
Nie mogę pisać nic osobistego bo:
- po pierwsze - MG jest strasznie zazdrosny, znowu będzie chciał mnie na buty przerobić
- po drugie - jak to będzie wyglądało przy tylu "samcach alfa" w ekipie, żeby jakieś tam zielone z Nilu złożyło lepsze, bardziej trafne i szczere życzenia?
- po trzecie - będąc teoretyczne we wrogim obozie, to chyba ewidentna kolaboracja.
Więc zniżę się do poziomu podłogi i nie będę starał się przebić wybitnych samców alfa...

Najlepszego w dniu osiemnastych urodzin ;-)
 

DeletedUser23003

Guest
A czy ja napisalem ze rolowanie jest zabronione?nie! Chcecie to rolujcie do woli.ale szanowni wielcy i wspaniali gracze,troche pokory,a mniej pysznosci...bo ja Wam umiejetnosci i zaslug nie ujmuje,ale sami swoja postawa rozmieniacie sie na drobne. Bo jesli juz sie robi przechwalki,to niech te obietnice beda spelnione,a tezyc muskuly i szydzic,a pozniej odwracac cos na druga strone...
Tak AP rolowali miasta,ale przeddzien czy w samym dniu akcji nie wypisywali do calego swiata privow,jakie to titanici beda. AP tracili miasta w akcjach,ale nie piszac w masowkach ze przeciwnik nic nie wskura.
Kazdej udanej akcji nalezy pogratulowac,szanowac rywala(bo wrogow to zbyt wielkie slowa),z udanych obron podobnie.
Macie potencjal i umiejetnosci,ale tez wielu ma zbyt wielkie mniemanie o sobie,bo Ci co wysylali te wiadomosci nie zbudowali silnej,skaczacej ze swiata na swiat ekipy,a dolaczyli w pewnym momencie i teraz mysla ze sa niezwyciezeni...pamietajcie,karma wraca;)
Nie miej im za zle. Chlopaki musza troche pazurkow pokazac. Chca sie przypodobac swoim sojuszowym kobieta. Bo wiesz jak to jest panie lubia niegrzecznych chlopcow
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Ty tam lepiej rob tego deffa bo sie tak starasz ze az wcale :D
 

DeletedUser29075

Guest
A skąd ty mozesz wiedzieć jak ja się staram jak ty wiecznie nieaktywny jesteś jak potrzeba czegoś
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser26558

Guest
punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. to jest zabawa, są bunty, ataki no i pierwsza jakaś tam zorganizowana akcja. piszesz o szydzeniu i pyszności...a może spójrz na to z innej strony..czym się podniecacie? powinniście się tym nie przejmować i robić swoje, a nie przeżywać to cały dzień
smiley_emoticons_grin.gif
grajmy dalej
smiley_emoticons_grin.gif
podniecac,to sie podniecałes głownie Ty
smiley_emoticons_hust.gif
,tym ze znasz termin akcji,moze jakies cele...
smiley_emoticons_idea2.gif


o 6:17 juz mikrofala Ci chodziła,bo popcorn szykowałes...

mi sie puls i tetno nie zmieniło czy gdzies było plum,przejecie czy rolka.ale na chłodno oceniam to co widze i czytam.
 

DeletedUser23278

Guest
Raczej zwykła pomyłka ponieważ wielka i nieustraszona koalicja ruszyła na biednych pijaków i sigme..
A ten znowu musiał swoje trzy grosze dołozyc :D nie ma swiata gdzie nie przeczytał bym chocby jednego twojego postu, nie wazne czy tam grasz czy nie musisz cos od siebie dołozyc
 

DeletedUser9983

Guest
A ten znowu musiał swoje trzy grosze dołozyc :D nie ma swiata gdzie nie przeczytał bym chocby jednego twojego postu, nie wazne czy tam grasz czy nie musisz cos od siebie dołozyc

Nie dołożyć a odpowiedzieć. Różnica zasadnicza. Na którym świecie nie grałem a komentowałem?? Bo chyba znowu ktoś mija się z prawdą.
 

DeletedUser23278

Guest
Nie dołożyć a odpowiedzieć. Różnica zasadnicza. Na którym świecie nie grałem a komentowałem?? Bo chyba znowu ktoś mija się z prawdą.
a skąd mam wiedziec jak Ty nie grasz pod nickiem z forum? w kazdym temacie kazdego swiata widze Twoje wpisy i pamiętaj zeby odpowiadac najpierw ktos musi Cię zapytac a ja tu nie widziałem zeby ktos Ci sie o cos zapytał
 

DeletedUser29075

Guest
wytłumacz ktoś dla laika na czym polega Rolowanie?
Przeciwnik wbija ci bunt, ktoś z twojego sojuszu robi to szybciej, lub z helenką, co by się szybciej rozpoczął lub nawet chwilę później, po czym przejmuje twoje miasto, zanim zrobi to ten przeciwnik - bunt przeciwnika wygasa a miasto jest tak jakby obronione. :p
 

DeletedUser20444

Guest
Czekamy na kontrę, obstawiam u mnie 3-4 zatopione wasze klocki na murku
 

DeletedUser9983

Guest
a skąd mam wiedziec jak Ty nie grasz pod nickiem z forum? w kazdym temacie kazdego swiata widze Twoje wpisy i pamiętaj zeby odpowiadac najpierw ktos musi Cię zapytac a ja tu nie widziałem zeby ktos Ci sie o cos zapytał


Wielokrotnie na tym forum była jasno powiedziane pod jakim nickiem gram.Nigdy tego nie ukrywałem. Zawsze gram pod tym samym nickiem . Skoro Ty jako wielki mędrzec nie masz tej tajemnej wiedzy to jako jako noob nie jestem godzien by Cię uświadomić.. Przepraszam...


Czekamy na kontrę, obstawiam u mnie 3-4 zatopione wasze klocki na murku

Nie jesteście obecnie w orbicie naszego zainteresowania, nie schlebiajcie sobie zbytnio.. Na lanie od Redki trzeba zasłużyć.. P.S. Może i ktoś się wyrwie w rewanżu ale sojusz jako sojusz tego nie rekomenduje..
 

DeletedUser20444

Guest
Mówiłem całościowo o koalicji, a na tą waszej ofensywy bankowo można się spodziewać w ciągu najbliższych 5 dni. Tu zakładam max 2, no może do środy co najwyżej.
Powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser25816

Guest
na pewno na dniach coś będzie... jakoś trzeba wykorzystać bonus do ataku nieprawdaż? :)
 

DeletedUser9983

Guest
Mówiłem całościowo o koalicji, a na tą waszej ofensywy bankowo można się spodziewać w ciągu najbliższych 5 dni. Tu zakładam max 2, no może do środy co najwyżej.
Powodzenia :)

5 dni?? Tyle to leci kolon od SIH !! Jesteśmy po dwóch różnych stronach barykady ale szanujmy się jako gracze!!
 

DeletedUser9983

Guest
Z dziennikarskiego obowiązku napisze, że anonimowi sami też przestali być właścicielami posiadłości..
 
Do góry