Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Szerszenic nie było, ale te też są spoko
smiley_emoticons_lol.gif



niebezpiecze%C5%84stwo-%C5%BC%C3%B3%C5%82ty-szersze%C5%84-z-%C5%BC%C4%85d%C5%82em-28629365.jpg
 

DeletedUser27944

Guest
Przeca na każdym kroku podkreślasz że grepo schodzi na psy i że trzeba się zabierać. Czekam, czekam i co?...
Nic by się nie stało
 

DeletedUser19924

Guest
A no się zbieram i co? I jakoś przyzwyczajenie wygrywa, a człowiek siedzi na Grepo znowu :) Jednak kupuje mniej złota, nie poświęca już grze tyle czasu, a sama gra nie sprawia już takiej przyjemności jak kiedyś. A przy grze trzymają głównie ludzie, z którymi człowiek spędził mnóstwo czasu...

PS: Jak widzisz po forum, to 3/4 ruchu jaki się tutaj odbywa to pisanina i odpowiedzi właśnie tych osób...a i tak już mało co się tutaj w ogóle dzieje.
PS2: Stać by się stało...choć równie dobrze mogłoby to pójść rzeczywiście nawet w drugą stronę. Może to właśnie te osoby odstraszają swoim jestestwem nowych graczy :) A bez nich do Grepo ciągnąć będą tabuny nowych graczy.
 

DeletedUser9983

Guest
Raczej zwykła pomyłka ponieważ wielka i nieustraszona koalicja ruszyła na biednych pijaków i sigme..
 

DeletedUser26558

Guest
a ja sie tylko dziwie,ze w niektorych miejscach,z jakze to wielkich titanicow(zapowiadanych w wielu massach ze strony ZŁODZIEJI),pojawiaja sie rolki
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
chyba popcorn jedli zbyt łapczywie
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser29075

Guest
a ja sie tylko dziwie,ze w niektorych miejscach,z jakze to wielkich titanicow(zapowiadanych w wielu massach ze strony ZŁODZIEJI),pojawiaja sie rolki
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
chyba popcorn jedli zbyt łapczywie
smiley_emoticons_confusednew.gif
Akurat nikt z waszej koalicji nie powinien pisać o rolkach
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Poza tym to akurat nic złego w sumie, fakt, denerwuje strasznie bo wbijasz ten bunt i nagle klapa. Powinno to zostać jakoś zmienione.
 

DeletedUser12136

Guest
Dex, ja dzisiaj urodzinki mam, to jakoś ładniej byś mnie opisał :) Może pszczółka? :)

Pozdrawiam i piję Twoje zdrowie :) Żyj nam długo i kąśliwie :)
 

DeletedUser9983

Guest
a ja sie tylko dziwie,ze w niektorych miejscach,z jakze to wielkich titanicow(zapowiadanych w wielu massach ze strony ZŁODZIEJI),pojawiaja sie rolki
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
chyba popcorn jedli zbyt łapczywie
smiley_emoticons_confusednew.gif

Titanic zatonął w pierwszym rejsie ponieważ był źle przygotowany. Porównanie doceniam ale jest chybione. Rolki bolą u kogoś a u siebie "to była super akcja". Zaraz zaczną boleć zabunkrowane wiochy, bunty w bonusie, czary i to, że są z supportu.. Każdy wykorzystuję możliwości gry na tyle na ile one pozwalają. To coś złego??
 

DeletedUser30322

Guest
Wszystkiego najlepszego Redka
200.webp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Titanic zatonął w pierwszym rejsie ponieważ był źle przygotowany. Porównanie doceniam ale jest chybione. Ten statek dokował już wielokrotnie. Rolki bolą u kogoś a u siebie "to była super akcja". Zaraz zaczną boleć zabunkrowane wiochy, bunty w bonusie, czary i to, że są z supportu.. Każdy wykorzystuję możliwości gry na tyle na ile one pozwalają. To coś złego??
 
a ja sie tylko dziwie,ze w niektorych miejscach,z jakze to wielkich titanicow(zapowiadanych w wielu massach ze strony ZŁODZIEJI),pojawiaja sie rolki
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
chyba popcorn jedli zbyt łapczywie
smiley_emoticons_confusednew.gif
wszystkie chwyty dozwolone, jakby nie patrzeć sami rolki robiliście, więc w czym problem? my nie możemy, a wy tak? przy rolkach jest ciekawiej i zabawniej
smiley_emoticons_lol.gif
a tak w ogóle jeden z waszych graczy podrapał mi dziś trochę ognika atakami samymi transami
smiley_emoticons_bravo2.gif
czyżby nowa taktyka anonimowych?
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser26558

Guest
Titanic zatonął w pierwszym rejsie ponieważ był źle przygotowany. Porównanie doceniam ale jest chybione. Rolki bolą u kogoś a u siebie "to była super akcja". Zaraz zaczną boleć zabunkrowane wiochy, bunty w bonusie, czary i to, że są z supportu.. Każdy wykorzystuję możliwości gry na tyle na ile one pozwalają. To coś złego??
A czy ja napisalem ze rolowanie jest zabronione?nie! Chcecie to rolujcie do woli.ale szanowni wielcy i wspaniali gracze,troche pokory,a mniej pysznosci...bo ja Wam umiejetnosci i zaslug nie ujmuje,ale sami swoja postawa rozmieniacie sie na drobne. Bo jesli juz sie robi przechwalki,to niech te obietnice beda spelnione,a tezyc muskuly i szydzic,a pozniej odwracac cos na druga strone...
Tak AP rolowali miasta,ale przeddzien czy w samym dniu akcji nie wypisywali do calego swiata privow,jakie to titanici beda. AP tracili miasta w akcjach,ale nie piszac w masowkach ze przeciwnik nic nie wskura.
Kazdej udanej akcji nalezy pogratulowac,szanowac rywala(bo wrogow to zbyt wielkie slowa),z udanych obron podobnie.
Macie potencjal i umiejetnosci,ale tez wielu ma zbyt wielkie mniemanie o sobie,bo Ci co wysylali te wiadomosci nie zbudowali silnej,skaczacej ze swiata na swiat ekipy,a dolaczyli w pewnym momencie i teraz mysla ze sa niezwyciezeni...pamietajcie,karma wraca;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. to jest zabawa, są bunty, ataki no i pierwsza jakaś tam zorganizowana akcja. piszesz o szydzeniu i pyszności...a może spójrz na to z innej strony..czym się podniecacie? powinniście się tym nie przejmować i robić swoje, a nie przeżywać to cały dzień
smiley_emoticons_grin.gif
grajmy dalej
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Dex a co Ty na to, że osoba która była po drugiej stronie kilka światów temu obecnie kręci tym sojuszem? Jak to się ma to teorii, że ten sojusz potrzebuje tylko zwykłych żołnierzy i mięsa armatniego?
 

DeletedUser29075

Guest
A ja jestem zadowolony z tego jak się sprawy mają, w końcu widać zaangażowanie jakieś z drugiej strony, i gratki tych 3 jak na razie chyba miast. Może niektórzy zrozumieją w końcu że nie mogą sobie grać 100% off
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Do góry