Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Came ty nigdy celowac nie umiales wiec nie wiem co tu ukrywac, moze sie nauczyles moze nie, ale jak znam AT to nigdy nie da sie wszystko perfekcyjnie wcelowac, a jade na spowalniaczach i robie po 4 proby na spowalniacz (kiedys bylo po 5, ale pasek zrypany).
Twoje wytlumaczenie ze inne wsparcie byly slabo po kolonie, to moze dlatego bo chciales by te dalsze wchodzily pierwsze w czas kolona, a tamte tylko lecialy, ale nie az tak bliziutko.
 

DeletedUser24262

Guest
4/5 ?hahah ja mam po 10 prób , przy włączonym nagrywaniu miałem 5/6 ale dopiero wieczorem podeśle pasiakowi bo klocki słabe stoją

Zresztą znalazł się kolejny który nigdy ze mną nie grał , nigdy ze mną akcji nie zrobiłeś a sie wypowiadasz .. kolejny co chce sie pasiakowi przylizać , całą armie adoratorów masz pasiak ;D
 

DeletedUser30582

Guest
Był świat bez golda?


Byl, serwer klasyczny tzw. dokladniej rzecz biorac kazdy dostawal 5k zlota, co na jedno wychodzi, nie bylo mozliwosci dokupienia.
Skracania jednostek nie bylo, poza tym mogles wykorzystac dowolnie. Nie bylo tez tych durnych eventow.
kazdy startowal z identyczna paleta srodkow i mozliwosci, wiec przypominalo to gre definicyjna.
Obecne grepo pod zadna definicje gry nie podpada, wiec nie wiem nawet jak to nazywac.
Klikadlo dla mas, najodpowiedniejsza nazwa chyba.
 

DeletedUser30582

Guest
4/5 ?hahah ja mam po 10 prób , przy włączonym nagrywaniu miałem 5/6 ale dopiero wieczorem podeśle pasiakowi bo klocki słabe stoją

Zresztą znalazł się kolejny który nigdy ze mną nie grał , nigdy ze mną akcji nie zrobiłeś a sie wypowiadasz .. kolejny co chce sie pasiakowi przylizać , całą armie adoratorów masz pasiak ;D

To sprawne masz palce, prawdziwe palce stratega. Nie przywiazuj sie do tej frazy, to tylko kpina.
 

DeletedUser27799

Guest
Mamy [***] boty na synchro i będziemy na nich grać bo nie umiemy szzzynchrooo ! :DDD Beke mam z cym*ałow którzy płacza o synchro :)) Zapraszamy w weekend na skype Came udostępni ekran i zobaczycie :D a nie płakać bo to jest śmieszne :DD planer,podgląd,spowalniacze i lecisz :D a że AT 10 to zależy od szczęścia kto jakie ma :D Ale płakać dalej Pasiaki i inny którzy nie potrafią zrobić cofki (pasiak, procki przed klocka biremki po klocku) :DDD i jak Wy chcecie szzynchro zrobić ?:pPP
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30763

Guest
TAK NO NAME WALCZY JAK SOBIE NIE MOGĄ DAĆ RADY PODBIĆ GRACZA.......

[report]78c3a4648deec896087d9b854297ec2b[/report]
 

DeletedUser24262

Guest
Mamy [***] boty na synchro i będziemy na nich grać bo nie umiemy szzzynchrooo ! :DDD Beke mam z cym*ałow którzy płacza o synchro :)) Zapraszamy w weekend na skype Came udostępni ekran i zobaczycie :D a nie płakać bo to jest śmieszne :DD planer,podgląd,spowalniacze i lecisz :D a że AT 10 to zależy od szczęścia kto jakie ma :D Ale płakać dalej Pasiaki i inny którzy nie potrafią zrobić cofki (pasiak, procki przed klocka biremki po klocku) :DDD i jak Wy chcecie szzynchro zrobić ?:pPP

smiley_emoticons_lol.gif
A ten to chyba mi się próbuje podlizać .. Żadnego skypa nie odpalam pasiak wam będzie mógł podesłać jak ja to robie , fakt że przy nagrywaniu troche mi grepo kręciło ale coś weszło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30057

Guest
TAK NO NAME WALCZY JAK SOBIE NIE MOGĄ DAĆ RADY PODBIĆ GRACZA.......

[report]78c3a4648deec896087d9b854297ec2b[/report]

Ty to tylko gadać potrafisz nic więcej ,Sam bym chętnie z gradem do ciebie wjechał ....

I zastanów się zanim coś napiszesz ,i nie obrażaj całego sojuszu .ja też gram w NO NAME, i ty mnie obrażał nie będziesz Słupie.
 

DeletedUser30057

Guest
Byl, serwer klasyczny tzw. dokladniej rzecz biorac kazdy dostawal 5k zlota, co na jedno wychodzi, nie bylo mozliwosci dokupienia.
Skracania jednostek nie bylo, poza tym mogles wykorzystac dowolnie. Nie bylo tez tych durnych eventow.
kazdy startowal z identyczna paleta srodkow i mozliwosci, wiec przypominalo to gre definicyjna.
Obecne grepo pod zadna definicje gry nie podpada, wiec nie wiem nawet jak to nazywac.
Klikadlo dla mas, najodpowiedniejsza nazwa chyba.
Wiesz może jak się ten Świat nazywa?
 

DeletedUser30763

Guest
Tacy jesteście właśnie gracze bez honoru ino z gradem potraficie latać słupy.
 

DeletedUser30582

Guest
Wiesz może jak się ten Świat nazywa?

Zamkniety juz jest dawno, trwal cztery tygodnie czyli idealnie, by pograc, a rownoczesnie nie stracic szarych komorek przy tym klikaniu.
Nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze taki otworza, termin wybrany przez nich byl beznadziejny,, bo lipiec, ale czego sie po tej firmie spodziewac.
 
No i zaliczyłem kolona. Gratki chociaż Came faktycznie grasz nie czysto (dr faktycznie czasami cos powie dobrze). Czemu? Widać to po tym jak dogrywasz .. wszyscy używają spowalniaczy, bohatera, butów .. ty wjeżdzasz bez tych rzeczy 3 pakami ogni w 1 sec, na to jest nakladany kolon i ty znowu nakladasz na kolona w ta sama sec pakę lądu i birem bez wspowalniaczy i bez niczego .. fart nowicjusza? Bo Złoty (ten prawdziwy) nie widać żeby sie tak bawił a na Lindosie nie potrafiles 2 czy 3 wsparć sb dograć do kolona jak ja jeszcze w sojuszu byłem :D
To samo było jak leciały kolony od moralowca na 2 mieście co mam na m45 .. widać kto dogrywał, czego używał iajkie były efekty. No chyba, że urosłes juz na tak wielkiego wojownika :d bo w takim razie przegoniłeś całą smietankę Złodziei ;p

Co za słup
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Grałem ze złotym i naleśnikiem , uwierz mi ,że nie mają botów :) ale nie ważne , ciągnijcie dyskusje , jest z czego się pośmiać :D
 
Do góry