Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Sam sie na TS botem do surki chwaliłeś , że używasz . I , że wykryć nie można chyba , że premka sie skończy
Potwierdzam :) U nas też się tym chwalił jak przychodził żebrać o pomoc
Teraz żebra o złoto od Grześka , tak jak przed startem świata do niego mówił "weźmiesz mnie ze sobą ?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
"
 

DeletedUser30330

Guest
poklony.gif


i tak słupem jesteś :D xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6117

Guest
on gra bez apki i wyjeżdża wojem na czas nieobecności tak żeby wracały kiedy już będzie,. może dokłada wolną łódkę i ma w jedną stronę 4 godziny,
no fakt..nie pomyslalam o tym..
zrobilam mu bunkier tam,ale kurna blaszka nasz sie nadzial iiii
 

DeletedUser6117

Guest
Mialas taki swiat w lipcu.
Support nie ma w tej sprawie absolutnie nic do powiedzenia, w zadnej nie ma, moze najwyzej przekazywac uwagi o ile to w ogole kiedykolwiek robili.
Niemniej firma ma gleboko w czterech literach wasze uwagi. Wystarczy spojrzec jak sie do nich ma obecny stan gry.
Dyskutowac macie po to, zeby wytworzyc iluzje korelacji miedzy klientem a sprzedawca.
Klient, ktorego ktos pozornie slucha, chetniej placi.
Kilka razy do roku do graczy wysylane sa ankiety na polepszenie samopoczucia i przypomnienie, ze gra istnieje i trzeba wydac troche pieniedzy.
Podobnie z ofertami specjalnymi, ktore rozsylane sa o wiele czesciej, kazdy potencjalny zalogowany zwieksza szanse wepchniecia wiekszej ilosci srodkow do gry.
Milych zludzen.
to fakt zgodze sie z Toba...mi tu pit pitu,a oni i tak zrobia co beda chcieli..
jedyna pozytywa w tym,ze juz nie muli..
 

DeletedUser6117

Guest
Dzieciak znaczy słup dostał bota od złotego i naleśniczka i teraz robi swoje życiowe akcje, chociaż raz mu się to udało nie odbieray mu tej satysfakcji korzystania z bota.
Jak można szanować takich ludzi ehh
a to ktos jeszcze jedze na botach??
myslalam,ze sa one jakos wylapywane przez supp..
 

DeletedUser6117

Guest
Cały czas możesz ulepszać tym bardziej teraz bez ramki zresztą już napisałem pasiakowi jak wróci mi wojo to mu nagram filmik , to jest sytuacja o świecie czemu o tym nie gadać? Koleś mnie ciśnie od dzieciaków , słupów po co to robi ? Przypodobać się pasiastemu ? Czy sprowokować do nie wiadomo czego ..

Ja rozumiem że teraz próbujesz się do mnie przyczepić ale jaki w tym masz cel Adasko ?
Na każdy post o mnie wspominasz zawsze o tej cofce jakby to miało jakieś odzwierciedlenie w grze w tym momencie a patrząc na to jak mnie na oroposie tylu graczy kroniki czy na lindosie doktorek , piwko itd. zgłaszali to sama logika powinna Ci podpowiadać że od akcjum troche się zmieniło.
ktory to ten pasiasty co piszesz?
 

DeletedUser30765

Guest
Interesuje mnie nawiązanie PAKTU z liczącym się sojuszem na morzach 33/34/43/44 proszę o kontakt w grze pod tym samym nickiem lub tutaj na forum
 
Do góry