Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser30330

Guest
Mulard już nie sponsoruje? Xd

Tylko nie wylewaj smutków na forum xd
 

DeletedUser27799

Guest
Zróbcie sobie ten pakt z pralnią bo mulard do nich tam idzie chyba żeby nie mieli to co na dyme
Mularda ratuje gold, czasu na gre nie ma dużo w nocy idzie go trafić w dzień też bo praca, obowiązki, wojo odbudowuje szybko bo ma ludzi co mu rydwany rzucają sam się na dyme przyznał, wtedy miał duża przewagę bo my graliśmy w kilku i bez deffa ;) zobaczymy jak mu teraz pójdzie przy nas, ja tam osobiście się go nie boję, niech przyjdzie będzie ciekawie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
turasku ,nie da się czytać tych twoich teorii spiskowych ,wszyscy są be ,wszyscy są słabi tylko MDG jest najlepsze i biedne bo wszyscy je atakują .Nie zastanowiłeś się czemu twoi byli najwierniejsi gracze nie chcą z toba grać????? chyba nie z tego powodu że ty chciałeś dobrze a oni tego nie doceniali.
Twoje narzekanie ma tylko jeden cel zrażenie wszystkich do kroniki i podpisanie z całym światem paktów przeciwko tym najgorszym .
Gratuluję ci omamienia pralni i podpisania z nimi paktu ,jednak nabrali się na twoje opowiastki ,powodzenia teraz przynajmniej nie będziesz miał wymówek.
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser31697

Guest
Czytam i czytam Turek te twoje wpisy i az mnie boli.Odpowiem ci moze nie uwierzysz ale jako tip-top nie mamy paktu z kronika i im nie pomagamy a oni nam.Mamy za to wojne z Pralnia i Imperialami a nawet Zegarkami takich 11 co bija nas na zapleczu.Skoncz plakac
Moj problem ze Imperiale maja takie polozenie ze sa atakowani z 2 stron?
Przynajmniej maja pakt z pralnia
Rownie dobrze co do twojego opisu moge sobie napisac Pralnia Zegarmiszcze Imperiale walcza z tip-top.
Ladnie tak bic slabsze sojusze ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24262

Guest
Turek nas omamił ... tego jeszcze nie grali wojtas klapki na oczach masz czy udajesz, macie 2400 miast w samych dwoch swoich sojach + paktowicze którzy na pewno będą chętni przejść jeśli będą wam pasowały ich wiochy pod dominacje nie trudno policzyć kto ma największe szanse na zdobycie tych 40%
 

DeletedUser31082

Guest
No i patologia zatrzymana. W końcu świat nabiera jakiś sensownych proporcji i zacznie się walka. Jeszcze tydzień zajmie przegrupowanie sił ale potem można już realnie oceniać jak idzie wojna w normalnych warunkach.

Przepraszam kronike, że narobilem im wstydu i, że są tchórzami ale na szczescie inni za nich zdecydowali i w koncu beda miec prawdziwe wojny. Nastapi prawdziwa weryfikacja.

Do zobaczenia na polu bitwy.
 

DeletedUser23012

Guest
Ja czasami się zastanawiam czy ten Turek jest taki
smiley_emoticons_irre.gif
na umyśle, czy po prostu jest arcymistrzem baitowania ludzi, sarkazmu i ma pewnie + 200 IQ , bo czasami takie rzeczy wypisuje, że aż nie idzie uwierzyć by zwykły śmiertelnik mógł takie coś wymyślić.
 

DeletedUser31047

Guest
Śmieszne lub nie ale Kronika nie ma paktow ale za to najlepszych ludzi podobieranych z innych sojuszy.
Zawsze tak bylo ze najpierw sie niszczy łatwiejsze ogniwa takie jak imperials.
Turek ty jestes dyplomata i strategiem, powinienes wcześniej przewidziec co sie stanie a nie teraz zalic sie na FO.
 

DeletedUser31843

Guest
Witam Was Wszystkich,
Ja tu chyba po raz pierwszy, ogólnie omijam takie dyskusje bo one nic pozytywnego nie wnoszą, jednak bardzo ciekawi mnie wyliczanka Turka,
powiedzcie mi w chwili obecnej jakich przeciwników ma MDG?? bo wg mnie tylko Kronikę


czyli MDG walczy z naszymi dwoma sojuszami (łącznie niech będzie 110 osób) + TIP TOP (40 osób) - Pakt do którego rozmowy trwały ale na chwilę obecną nic nie zostało ostatecznie ustalone, bardziej zasada, wróg mojego wroga...

my natomiast jako Kronika, ta podobno dookoła grająca na paktach mamy przeciwko sobie:
MDG (90 osób)
Pralnia/suszarnia (50 osób)
Blood and Bone (100 osób)
Imperial (50 osób)
Plus mniejsze sojusze albo te niekoniecznie zaznaczone na czerwono gdyż graniczymy jedynie z pojedynczymi graczami,

poprawcie się jeżeli się mylę... tak to jednak widzę

MDG miało pakty z KOMORNIKIEM i WYGAMI, ale jak się rozpadli to trzeba było się ratować rozejmem z Pralnią, wg mnie tak to właśnie wygląda

tak czy inaczej jest to gra, a gra ma być zabawą więc bawmy się

tylko nie piszcie że teraz jest po równo bo liczebnie na tą chwilę macie ok trzykrotną przewagę (i to jest Panie TURKU właśnie PATOLOGIA jaką uprawiasz, tak długo powtarzasz te kłamstwa że ludzie podświadomie zaczynają w to wierzyć), nie chcę nikogo obrazić ale takie jest moje zdanie

Powodzenia i miłego dnia dla wszystkich
 
Turek nas omamił ... tego jeszcze nie grali wojtas klapki na oczach masz czy udajesz, macie 2400 miast w samych dwoch swoich sojach + paktowicze którzy na pewno będą chętni przejść jeśli będą wam pasowały ich wiochy pod dominacje nie trudno policzyć kto ma największe szanse na zdobycie tych 40%

Tu nie chodzi mi o pakty bo to jak najbardziej naturalna rzecz w grze strategicznej ,tylko o to ze tyle kwasu było wylane na siebie ,tyle wyrzutów tyle nienawiści a teraz tyłek liże żeby tylko wygrać świat.

Zresztą sami nie wiemy jak będzie wyglądać to zakończenie i może się okazać ze całkiem mały sojusz gdzieś poza wielkimi frontami podbije wyspy dominacyjne.
 

DeletedUser31796

Guest
co wy gadacie
przeciez MDG tylko ma wojne ze wszystkimi: z nami z pralnia, imperialsami b&b i nie wiem z kim jeszcze, wlasnie to pokazuja
ciekawe z kim teraz sie bijecie ? bo widac ze caly swiat zwerbowałeś przeciwko nam :)
a nie sorry.. to przeciez my mamy 25 paktow
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31082

Guest
Pierwszy dzień odkąd kronika ma poważne wojny i już mają kolona od Pralni, którego nie są w stanie odbić i to w ich centrum:D weryfikacja kroniki trwa.

Do tego wczoraj został wyrzucony kret kroniki z MDG. Przez ponad miesiąc przez całą wojne kronika miała kreta i o wszystkim wiedziała także zobaczymy jak im będzie szło teraz no chyba, że mają jeszcze kogoś ale to się zobaczy.

Teraz już wiemy czemu kronika była tak skuteczna w przejmowaniu naszych graczy do rozbiórek a czemu akcje na aktywnych im praktycznie nigdy nie wychodziły. Potrafią tylko z kretem na nieaktywnych latac:) nie no zartuje raz na jakiś czas uda się jakiegos kolona wstawic aktywnemu na uboczu ale to akurat kazdemu się zdarza.
 

DeletedUser30452

Guest
Zostawcie Turak, nie jego wina. To ja jestem sprawca tego zamieszania:)
 
Mularda zbrojenie przynajmniej nie będzie sie marnowało
smiley_emoticons_freu-dance.gif
Z samego rana znowu da punkty czerwonym :D

MDG ma wiecej paktów niz wojen o nie ):
Jak ja tam byłem to było odwrotnie...ale jak chcesz

PS Jasiu jak na cudaka leciał wyg to samemu kilkanaście wsparć w czas kolona dał to pewnie bot, bo turek tylko 4-5 wsparć wysyła ( 18h kolon był) ;)
Trzeba zacząć liczyć ile w PiSie Turka pojawi się MDG i Kronika :D

Śmiesznie się czyta "kłótnia" kto ma więcej paktów xD
Pisze to tylko po to by osmieszyc tchórzy z kroniki, ktorzy mimo, ze maja z 3x wiecej zlotnikow i aktywnych graczy od nas to maja mniej wymagajace fronty i mniej wojen niz my.
Jedyne dlaczego tu sie tak rozrastaja to poprzez uklady tak aby nigdy im nic nie zagrazalo i to, ze inne mocne sojusze walcza ze soba a nie z nimi.
kronika moze pisac o czerwieni dookola ale czerwone nie oznacza solidnego przeciwnika i wojen.
Ja do końca będę mieć beke z pewnego radnego Kroniki, co wiesza psy na graczach, nawet nie wiedząc, że miał ich u siebie w soju ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15394

Guest
Pamietaj woda co ci mówiłem na dominacji każdy musi mieć jak najwiecej miast
 
Do góry