Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser4387

Guest
Nie którzy to muszą jeszcze zjeść dużo owsianki żeby komuś zabrać miasto :p
 

DeletedUser4218

Guest
Ktoś mnie woła widzę?
Ale rozczaruję Was. Za wysoki poziom dyskusji.
Wolę się nie wypowiadać.
 

DeletedUser24372

Guest
Generalnie po takich sojuszach jak CK dezerterow to spodziewałem się czegoś więcej niż fejkow po nocach ...:)

Niejaka panna prowokatorka tak potrafi grać ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4811

Guest
Ty idź się zapytaj garudy co to są fejki D: na pewno Ci wytłumaczy, tylko weź notatnik jakiś żebyś sobie zapisał.

Panną też już nie jestem jakby co :>
Szanuj przeciwnika :> Tyle Ci mogę powiedzieć. Bo wpadając w agresywny słowotok na moim privie i jeszcze FO na widok jednego ataku daleko nie zajedziesz :p Żyłka Ci pęknie w tydzień.

Dobrej nocy :>
 

DeletedUser29075

Guest
Nie wymagaj szacunku od kogoś takiego. :D
Dla niego szczytem wyżyn intelektualnych jest postawienie przecinka przed "że". :D
 

DeletedUser24372

Guest
Oj hopciu jedynie co to potrafisz swoim zaszkodzić - to jest w tym wszystkim najzabawniejsze :)
Bo pona z dezerterami zerwałem przez twoje prowokacje a że dawaliscie ostatnio Deffa yavusowi i jego ekipie to nie mam zamiaru grać z Wami wspólnie :)

Także yavus może Ci podziękować na prawdę heh
 

DeletedUser29075

Guest
Spoczko. Deffa garudo też slales przeze mnie pewnie przeciw yavus owi hahaha. Ludzie ci grę pokonczyli jak garudo na zielono machnąłes też przeze mnie hahahah. :D

Ale ja dobry prowokator jestem.
 

DeletedUser24372

Guest
Przecież yavus sam dobrze wie jak było i dlaczego :)

Podsylajcie mu Deffa to na koniec świata między yavusem a gwiazda wyniknie lepsza spina
 
Idźcie sobie może na Apollonię pogadać, skoro tyle niesnasek pozostało... Bo nudzicie.

Jakieś plotki z Lapitosu? Dramy, romanse, szaraki?
I w ogóle - gdzie jest Sisi?
No to nie wiesz, że wygraliśmy ten świat? Pół serwera nasza, drugie pół to pachołki garudoo, którzy się poddali i w ich miasta wywiesili białą flagę. Niby świat powolny, a rozstrzygnięcie już poznaliśmy :D
 

DeletedUser25516

Guest
Hamuj sie trochę. Ktoś Ci ubliża od pachołków? Ty zapewne najwięcej wniesiesz do tej wygranej o ile ona nastąpi nie? A nie zapomniałem Ty jesteś na emeryturze i od Ciebie nie można zbyt wiele oczekiwać.
Tak więc buda i przestań szczekać. Albo zacznij grać i dopiero będziesz się mógł tutaj prężyć.
 

DeletedUser29075

Guest
Sparrow ty od początku świata tylkiem trzęsiesz, właściwie to nawet zanim się świat zaczął to już pełne gacie miałeś fajterze :D no i trochę hipokryzja zalatuje jak deklarujesz że uja się mną przejmujesz a potem ze przeze mnie pon wypowiadasz hahaha :D weź ty lepiej do prania dresow wróć.
 

DeletedUser24372

Guest
Za głupi jesteś by zrozumieć to Ci napisze wprost. Z każdym Twoim wpisem na FO na mój/nasz temat gram bardziej przeciwko wam, tyle w temacie
 

DeletedUser11944

Guest
Ktore stwierdzenie jest prawdziwe?
1. Polityka 130-osobowego soja jest kierowana emocjami lidera.
2. Polityka 130-osobowego soja jest kierowana przez osobe z zewnatrz, a oficjalny, emocjonalny lider jest tylko jego figurantem i marionetka.
Pomozcie odkryc prawde.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser31858

Guest
Ktore stwierdzenie jest prawdziwe?
1. Polityka 130-osobowego soja jest kierowana emocjami lidera.
2. Polityka 130-osobowego soja jest kierowana przez osobe z zewnatrz, a oficjalny, emocjonalny lider jest tylko jego figurantem i marionetka.
Pomozcie odkryc prawde.
smiley_emoticons_smilenew.gif
Na tym forum panuje zupełnie inna prawda, a mianowicie taka, że im bardziej pusta głowa, tym głośniejszy krzyk.
 

DeletedUser11944

Guest
A co ma forumowa prawda do sytuacji na swiecie Lapitos?
Podalem dwie sprzeczne wersje padajace tutaj, pierwsza przedstawiona przez emocjonalnego lidera, a druga przez inne osoby. No to tylko pytam jak jest naprawde. Bez cisnien.
 

DeletedUser31858

Guest
Jacku, nie pisałem o Tobie a o trendzie panującym na tym forum. Tutaj się żadnej innej prawdy nie dowiesz, bo każdy ma inny pojmowanie rzeczywistości, wypaczone przez "obóz" w którym się znajduje, czyli tradycyjnie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Swoją drogą jeszcze parę lat temu jak razem graliśmy to nie udzielałeś się tyle na FO :)
 

DeletedUser11944

Guest
Mnie tak naprawde interesuje sama gra oraz jej rozwoj i troche wpisow w dyskusjach, propozycjach czy bledach zaliczylem, ale to malo kto czyta. Tematy dotyczace swiatow malo co sledzilem i raczej nigdy sie w nich nie udzielalem. Sam nie wiem z jakiego powodu stalem sie regularnym czytelnikiem tutaj, tylko czesto nie lapie o co biega to musze czasem o cos zapytac.
 
Hamuj sie trochę. Ktoś Ci ubliża od pachołków? Ty zapewne najwięcej wniesiesz do tej wygranej o ile ona nastąpi nie? A nie zapomniałem Ty jesteś na emeryturze i od Ciebie nie można zbyt wiele oczekiwać.
Tak więc buda i przestań szczekać. Albo zacznij grać i dopiero będziesz się mógł tutaj prężyć.
A Ty wgl tu grasz? Pod jakim nickiem kryje się napinacz? :D
Niestety Twój mały rozumek nie zrozumie ironii, widać jak ostatnio chciałeś potrolować, bo teraz spinasz się ostro. Biedactwo weź sobie coś na uspokojenie, bo Ci żyłka pęknie i nie pograsz długo :D
 
Do góry