Sytuacja na świecie Nysa

Wiesz nie jestem luzakiem żeby kłamać, najwidoczniej ty za dobrze nie pamiętasz, jedna akcja była taka przyznaje sam do mnie napisałeś czy chce pomocy ja dałem Ci ruchomy, fakt było trochę tych paczek, ale większość z was jak słała ataki to bardzo biedne tak żeby tylko przypadkiem trafić klocka, a jak ktoś trafił to zaraz sie pluł że nam klocki zbija. I weź pomysl 2 razy zanim coś napiszesz
Ja sie nie muszę zastanawiać zawsze słałem ataki :D i pełne paczki :p więc nie wiem nad czym się mam rozwodzić :)

nie widzę aby u nas ktoś kłamał jednak sztukę myśli ze każdy chce was oszukać albo rozbić wykończyć itp chłoniesz i masz opanowaną do perfekcji :D
 

DeletedUser25960

Guest
rozmowa z kun laoo to jak kopać się z koniem (bez podtekstu);)
potencjał w el tiempo + vvv był ale tego nie wykorzystaliście
wszelkie zarzuty w jedną czy drugą stronę nic nie dadzą każdy ma swoją rację
 
Bako to był taki potencjał że weszli z przytupem i z dużą ilością złota i ty była przewaga ale jak ludzie i inne sojusze urosły to i ta przewaga padła bo już każdy miał większą ilość miast i było do utrzymania okupacje :)
 

DeletedUser32016

Guest
Shocku, te złoto to od mularda pewnie
Było jakieś 5 osób które złociły. Grzesiu, Patryk, Astra, Vilkord i Ejro. Reszta raczej w niezbyt dużych ilości używała

Edit może jeszcze icek
 
Tego nie powiedziałem :) ale była masa eventów dzięki którym rozbijaliście większość okupacji :)

No i jeszcze powiedz że ci tam Grzesio nic nie sypnął ?? :)
 
W zegarkach i w Gangu raczej nie specjalnie :) nie wiem jak u luzaków wyglądało to nie mogę się wypowiedzieć :)
No ale w sumie dzięki waszym mitą i ognią i tych eventach daliście mi tyle slotów że nie wiem czy ma płakać czy dziękować :)
 

DeletedUser32016

Guest
No i jeszcze powiedz że ci tam Grzesio nic nie sypnął ?? :)
Serio upadłeś do takiego poziomu? Przez całą Nysę poza premką wydałem jakieś 3k złota. Na wszystko zarobiłem dzięki handlowi który tam jeszcze dodatkowo prowadziłem. Rozumiem ze w topce bez zlocenia być nie można? Poświęciłem na to bardzo dużo czasu aby osiągnąć to co tam osiągnąłem. Nawet sobie tego nie wyobrażacie. Trochę macie uprzedzenia co do tego ale okej. Niech wam będzie, bawi mnie to a i tylko pokazuje ze chyba samo chcielibyście pograć z Grzesiem :D
 
nie wypowiadam się jak bym był i nie byłem od początku ten temat już przerabialiśmy znów chcesz wrócić do tego kto jest gorszy i najgorszy :D
Nie mniej jednak tych co miałem na czerwono dalej mam na czerwono wszystko się zgadza :)


Serio upadłeś do takiego poziomu? Przez całą Nysę poza premką wydałem jakieś 3k złota. Na wszystko zarobiłem dzięki handlowi który tam jeszcze dodatkowo prowadziłem. Trochę macie uprzedzenia co do tego ale okej. Niech wam będzie, bawi mnie to a i tylko pokazuje ze chyba samo chcielibyście pograć z Grzesiem :D


Wyluzuj młody to było bardziej pytanie niż stwierdzenie ... skąd mogę wiedzieć czy ci dał nie chwaliłeś się to nie wiem :)
 

DeletedUser32293

Guest
Serio upadłeś do takiego poziomu? Przez całą Nysę poza premką wydałem jakieś 3k złota. Na wszystko zarobiłem dzięki handlowi który tam jeszcze dodatkowo prowadziłem. Trochę macie uprzedzenia co do tego ale okej. Niech wam będzie, bawi mnie to a i tylko pokazuje ze chyba samo chcielibyście pograć z Grzesiem :D
Ja dobrze wiem jak było :)
 
Do góry