Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser32293

Guest
najważniejsze ze takie zawodniki jak ty mr vilkord rudy patryk itd itd zmarnowaly tony pieniedzy i czasu na porazke
ilosc zlomu nie wazna hahaha
Powiem Ci tylko tak, że ja nie wbilem żeby wygrać tylko żeby się dobrze bawić, tak samo Patryk i Przemek, wiesz bo w Realu ta wygrana ci raczej nic nie da, chyba że będziesz miał z tego jakąś satysfakcję, a co do pieniędzy to już moja sprawa, ciesze siee że jesteś zadowolony z wygranej panie Milczuch :)
P.S mi to np zwisa :D
 

DeletedUser32016

Guest
No ale do pewnego momentu przecież tak było ze brakowało wam woja bo byliśmy w stanie zmieść każdą waszą okupkę. Później sytuacja zaczęła się zmieniać ale to raczej nie dzięki złomowanku które raczej miało większy wpływ na późniejszy etap rozgrywki tylko dzięki moralom(wiem vvv też grało moralowcami)
 
no ta ilosc zlomu was przytloczyla i uznaliscie ze nie ma sensu:)
juz to kiedys vilkordowi pisalem,chyba go bardzo nie lubili ze dostal tak malo pw z tego zlomu..
 

DeletedUser32293

Guest
Aruniu kochanieńki ja to Ciebie szanuję za twoją upartość. Daj spokój już. Zacznij na jakimiś innym świecie grać to ci szybko przejdzie. Zapraszałem Cię na Synopę ale odmówiłeś ale pamiętaj ze oferta aktualna
Uparty jak kuń :D:D
Na jesień gdzieś wbije
 

DeletedUser25960

Guest
No ale do pewnego momentu przecież tak było ze brakowało wam woja bo byliśmy w stanie zmieść każdą waszą okupkę. Później sytuacja zaczęła się zmieniać ale to raczej nie dzięki złomowanku które raczej miało większy wpływ na późniejszy etap rozgrywki tylko dzięki moralom(wiem vvv też grało moralowcami)

był ten okres nie powiem że nie
ale jak utrzymać okupkę jak leci vvv el tiempo i samosie;) ale mimo to wytrzymaliśmy no i (ludi nas opuści ale to na plus) mniej zamętu w sojuszu :D
moralka nie powiem też swoje zrobiła (nie my pierwsi zaczęliśmy na moralce)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32293

Guest
był ten okres nie powiem że nie
ale jak utrzymać okupkę jak leci vvv el tiempo i samosie;) ale mimo to wytrzymaliśmy mniej zamętu w sojuszu :D
moralka nie powiem też swoje zrobiła (nie my pierwsi zaczęliśmy na moralce)
Taa a wam Gang wtedy pomagał, a teraz plujecie im w twarz XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32016

Guest
O okresie którym mówimy samosia raczej dopiero raczkowała i nie była brana pod uwagę jako jakiś sojusz godnyy paktu. Wtedy raczej graliśmy my (vvv) i El tiempo a o oślej nie wspominam bo wiadomo jak z nimi było xd
 

DeletedUser25960

Guest
sorry o oślą mi chodziło
coś tam słali szczególnie deffa na okupki no i w odbijaniu też coś wspomogli ;)
chcieli z nami pakt na samym początku ale znałem ich z Katani więc na wstępie odrzuceni bo wiadomo było że zero pożytku
 

DeletedUser32016

Guest
jak by gangusy na nas nie pluli na forum to moze by sie to inaczej skonczylo,ale dostala nadwornych krzykaczy typu kun laoo fakt ze na dlugie miesiace planowali nas wydymac biorac pod swoje skrzydelka wlasnie ludwiga i jego bande,tak koniec koncow to chyba bardzej namnapluli w twarz,niz my im teraz XD
Jesteście siebie warci. Licytowanie kto był gorszy nie ma sensu. Pozdrawiam
 

DeletedUser32293

Guest
jak by gangusy na nas nie pluli na forum to moze by sie to inaczej skonczylo,ale dostala nadwornych krzykaczy typu kun laoo fakt ze na dlugie miesiace planowali nas wydymac biorac pod swoje skrzydelka wlasnie ludwiga i jego bande,tak koniec koncow to chyba bardzej namnapluli w twarz,niz my im teraz XD
Nadal nie mam pojęcia czemu uważasz mnie za krzykacza XDDDD
 
i nikt sie nie licytuje,tylko stwierdzam fakty ktore jakos dziwnie umykają wiekszosci
trzeba bylo by sie cofnac kilka stron i poszkuac wpisow typu a jakas nuda na czerwono ich dac astra to miekka fajka bo mi kolona nie potrafi wstawic itd itd
 
Do góry