Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser31183

Guest
Też by mi było wstyd gdybym musiał się słuchać kogoś pokroju kosiarza :D

Już kiedyś wam pisałem, chcecie mnie poznać to zaproście na zlot, porozmawiamy o mojej taktyce i o czym tam jeszcze będziecie chcieli :*

Mam za wysokie IQ żeby cię wyzywać więc napiszę tylko że jak masz wbić do nas to śmiało tylko jak cię power zobaczy to cienko może z tobą być xd
 

DeletedUser27580

Guest
Właśnie pokazujesz to swoje wysokie IQ pisząc po dwa razy to samo. Nie wyzywasz a na grupce co wypisujesz? Taką krótką pamięć masz? :)
 

DeletedUser31183

Guest
Co trelka info sprzedaje?,kreta musisz mieć wszędzie bo tak się boisz że przegrasz znowu?,do trzech razy sztuka pamiętaj,na pocieszenie ci marchewkę kupię ;*
 

DeletedUser33156

Guest
robimy ustawkę na kolejnym świecie ,króliki vs kozy ,ja będę mediatorem
 

DeletedUser27580

Guest
Trelka nic nie wynosi, ale nie można tego powiedzieć o twoich kolegach którzy rozsyłają screeny każdemu z kim gadają kręcąc sobie beczkę.
I to wy korzystacie z kretów, nie ja :) Żadnego nigdy nie miałem i nie planuje werbować, a uwierz mi że po tym jak się dogadaliście z murarzami nie byłoby ciężko :>
 

DeletedUser31183

Guest
Trelka nic nie wynosi, ale nie można tego powiedzieć o twoich kolegach którzy rozsyłają screeny każdemu z kim gadają kręcąc sobie beczkę.
I to wy korzystacie z kretów, nie ja :) Żadnego nigdy nie miałem i nie planuje werbować, a uwierz mi że po tym jak się dogadaliście z murarzami nie byłoby ciężko :>

Ta jak to twoje pisanie do każdego jak na Pandosi,tutaj chociaż zmadrzaleś o tyle że blokujesz,a co do murków śmiejesz się z każdego a u trelki już widzę 600 transow deffa i murek 5 hipokryci;p
 

DeletedUser27580

Guest
Ta jak to twoje pisanie do każdego jak na Pandosi,tutaj chociaż zmadrzaleś o tyle że blokujesz,a co do murków śmiejesz się z każdego a u trelki już widzę 600 transow deffa i murek 5 hipokryci;p
ojj, pisałeś coś o swoim IQ a nie ogarniasz co się stało? Przecież w identyczny sposób traciłeś na mnie eventowe erynie na pandosii :)
XNaVA10.png


Głupio latacie to głupio tracicie :)
 

DeletedUser31183

Guest
Z eventu to nie boli jezeli kogoś stać i mu kasy nie żal to zaraz wrzuci nowe xd teraz w to tylko mantami po bonusie wlecieć zostaw nawet na murku 25 bym sobie w to wleciał,lepiej szykuj te twoje gryfy którymi się tak chwalisz przydadzą się na poranne odbijanie u was morale 100% jak coś pozdrawiam
 

DeletedUser27580

Guest
Niee, żadnego odbijania nie będzie, mówiłem że zostajecie bez pw :d
Szkoda, że love nie daliście na erynie bo biedny musi prockami latać :/
Jak chcesz to leć mantami, żebyś potem błyskawic nie rzucał jak gniewem oberwiesz znowu :v
 

DeletedUser31183

Guest
Pw sobie zrobimy ze złotych spokojnie,slotów też nie brakuje festyny się klepie masowo;pp,się ciesz że powerka nie ma bo znowu byś klocki z rana dostawał po nocnym lataniu xdd,a co do błyskawic jestem czarodziejem,laski mi się nie mogą marnować xd
 

DeletedUser27580

Guest
I żeby ci pokazać że nie masz racji, jutro o 7 mistrzunio wstaje ze mną :<
 

DeletedUser31183

Guest
Tutaj pan yodła też widzę 1200 birem trzeba dempiesa z wyspy wyrzucić za duży strach wzbudza;p

A budź go nawet o 5 a nie będzie spał i spał
 

DeletedUser27580

Guest
To by wyjaśniało czemu wypisuje oburzony do ludzi z mojego sojuszu co rano :v
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31183

Guest
Nigdy nie przerywa mu się snu i przeszkadzaniu w oglądaniu anime,bo potem jest kapryśny cały dzień
 

DeletedUser32971

Guest
Kosik bo ja w przeciwieństwie do ciebie lubię spać a nie kozaczyć na lewo i prawo moralami jaki to mój sojusz jest dobry , lataj do woli birek więcej podeślę jak będę trzeba , a co do kasy to tydzień szalejmy a później 3 tygodnie do 10 o wodzie i smalcu ;)
 

DeletedUser31183

Guest
Co ty gadasz o moralach jak wyspę niżej jest wasza morelka przestań o tych moralach płakać xd,a co do pieniędzy pamiętaj że niektórzy zarabiają więcej niż twoje 2-2,5 k i stać ich;ppp
 

DeletedUser27580

Guest
Chleb ze smalcem kozak, mistrzunio to będzie miał przerywany sen dopóki będziecie latać po nocy, wy mnie nauczyliście żeby nocnych wojowników bić z rana :d

kosiarz333 dostał 3k netto + pakiet benefitów i król życia nagle xD
 
Do góry