Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser32971

Guest
Nie uważajcie się za takich wielkich i groźnych wojowników pisząc że 10 vs 2 ;)
Ilu tam macie paktowiczów z tej 10???? Chyba wszystkich plus kilka ich odłamów , nie uważam żebyśmy byli groźni ale prubójemy grać samemu bo mieczyki kilka osób dostanie ;)
 

DeletedUser27580

Guest
mistrzdiablo my mówimy o murarzach, wy całkowicie odcięci od pw nas nie interesujecie, oni od początku walczyli z nami o mieczyki i nimi się przejmujemy :)

Na ten moment sytuacja wygląda tak, gratulujemy odbicia wczorajszej okupacji XD
aatR1eY.png
 

DeletedUser15394

Guest
Spokojnie devilek wbijamy powoli wam na wyspy to na koniec trochę z wami się przywitamy ;p
 

DeletedUser15394

Guest
Jak to? Dzisiaj od rana dopiero jesteśmy na wyspie u was z kimś tam może twój rywal wbije na moralke gdzies na twoją wyspę ^^
 

DeletedUser27580

Guest
Niech wbija, minimum aktywności i was na straż można brać. Chociaż słyszałem że wystarczy wam sowę rzucić i cofacie kolony :)
GhVH5gU.png
 

DeletedUser32971

Guest
mistrzdiablo my mówimy o murarzach, wy całkowicie odcięci od pw nas nie interesujecie, oni od początku walczyli z nami o mieczyki i nimi się przejmujemy :)

Na ten moment sytuacja wygląda tak, gratulujemy odbicia wczorajszej okupacji XD
aatR1eY.png
A to i tak pewnie nie wszyscy bo tam jakieś odłamy odłamów co mają jeszcze odłam z nimi grają ;)
 

DeletedUser32971

Guest
Łatwiej jest wybierać z 75 niż 304 , najwyżej 30 osób nie dostanie a u was niemal 260 zostanie na lodzie chyba łatwo policzyć i czekać aż będziecie się tam kłócić kto ma wygrać ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
Każdy miał tyle samo czasu na grę, w sumie koksy miesiąc mniej bo zaczynaliśmy od nowa po miesiącu :p
 

DeletedUser27580

Guest
Spoko, mam dużo srebra, swoją drogą fajne te murki macie, takie nie za duże nie za małe.

Gryfów też mam sporo, rzucaj te gniewy do woli :))
 

DeletedUser15394

Guest
Error to pewnie rozbiera ten mur xd a mroq to nie wiem, chyba słup albo daje do zbicia
 
Do góry