Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

piszcie co chcecie, skaczcie sobie do gardeł, wyśmiewajcie się z siebie nawzajem, a ja i tak uważam ze to jeden z lepszych moich światów ostatnio:) szkoda ze to juz koniec, ale mam nadzieje ze kontakt się nie skończy i jeśli nie w grze to na jakimś zjeździe się jeszcze pośmiejemy
 
Weronika czytaj co jest napisane, a nie sobie dopowiadasz. W żadnym razie nie piszę, że on jest zerem, ale do zera ściągam zakres jego umiejętności. Zresztą w swoim poście o graczach Oszczep też taką dał mu ocenę. Zobacz sobie post charakterystyka graczy temat Oszczepa.
Ale Ty jesteś niekumata. Widzisz co jest w nawiasie? Ty nie masz umiejętności pogrom też nie ma umiejętność. Jedno drugiemu to mowi, dla mnie smieszna sprawa. Już rozumiesz? ZERO MÓWI ZERU, ŻE JEST ZEREM XD
 
A przepraszam bardzo: czy ty oczekujesz, że ja będę odpowiadała za zachowania wszystkich w koalicji? Odpowiadamy wyłącznie za siebie i nie mam wpływu, na to, że ktoś zachowania się jak nalezy bądź zachowa się inaczej niż powinien, jest przyjęte, powinno się, czy należy. Dlatego bez sensu są tez przepychanki typu: u u was w koalicji to a tamto; a u was w ksronice to tak a tak :( no bez sensu
nie wiem tego czytać się nie da, masz jakieś rozdwojenie jaźni czy co? ja ci nie każe za nikogo odpowiadać i ja nikomu nie wytykam ile używa złota tylko ty płaczesz nad tym zaczynając te dyskusje zaglądając komuś do portfela
 
Każdy pisze o przeciwnikach na swoich discordach.
Chętniej bym porozmawiał z tymi co info z tych dc wynoszą.Niezależnie na jaki temat.
Może jakiś zlot zorganizujemy jak to koronaszaleństwo przejdzie to zapraszam serdecznie;P
No widzisz, gdybyś zachował się fair na początku i powiedział, że grysha chce wam oddać wioski z murkami zamiast je od niego brać to byś wiedział po pierwszym wycieku :) Poza tym to "nie korzystam z kretów, ale nie odpowiadam za to o czym i z kim piszą moi gracze" :)
 
No widzisz, gdybyś zachował się fair na początku i powiedział, że grysha chce wam oddać wioski z murkami zamiast je od niego brać to byś wiedział po pierwszym wycieku :) Poza tym to "nie korzystam z kretów, ale nie odpowiadam za to o czym i z kim piszą moi gracze" :)



Ja nie mam do ciebie żadnych pretensji.
Tylko do tych co wynoszą.
A teraz sam przyznałeś, że mimo zarzekania się od początku serwera i oskarżania nas to koalicja miała krety:)
Dzięki za potwierdzenie chociaż każdy wiedział od dawna.
 
Ja bym chciał pogratulować tibijczykowi i czitosowi udanej zdrady z początku świata, tak się śmialiście że nikt w VVV grać nie umie i że idziecie sobie świat wygrać z kroniką, cóż powiedzieć dobrze wam poszło chłopaki :)
No i mieli racje ładnie nam miasta oddawałeś, następnym razem Ci się uda
 

DeletedUser11447

Guest
Ale Ty Runcjas jesteś agresywny człowiek. W realu też tak masz? Jeśli tak, to współczuję bliskim. Aby tylko dowalić komuś i przykrość sprawić. Po co tak robić? Jest Ci tak przyjemnie.

Na tym forum widzę, że nie ma sensu nic pisać bo i tak zostanie za przeproszeniem "odwrócone do góry nogami". Dalej się więc spinajcie., poniżajcie jedni drugich skoro to dla Was takie przyjemne.
Odpowiem tylko Weroniczce: Weroniczko, może i jestem totalne zero jeśli chodzi o moje umiejętności, ale wytłumacz mi czemu w takim razie taka pełna STÓWA, za którą zdaje się uważasz nie umiała po prostu wstawić klocka w miastach na Waszej, zupełnie Waszej wyspie poza moimi przybłędami - mieścinami? Skoro takie zero to deff do obrony pada, mury padają i jesteś. A jednak coś tam nie pykło, chociaż Ty jesteś ta STÓWA - za którą się uważasz, a ja przecież total ZERO. I widzisz, ja nie neguję Twoich umiejętności - bo je masz, aczkolwiek emocje szyki czasami Ci mieszają. Proszę tylko o zdrowy rozsądek i logikę. Mniej emocji a więcej rozumu w tym co piszesz
 
Do góry