Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Pogrom chowaj się słabizno i nie pokazuj się zanim nie nauczysz się grać dobrze. Bo na razie to tylko pyszczyć umiesz i wyzłocić za kasę mamusi, a w zakresie umiejętności totalne ZERO. Więc jak masz komuś pyszczyć, to najpierw sam się naucz grać chłopczyczku.
"Siema, jestem Marta mam 50 lat ostatnie 10 lat przegralam na grepo, dalej dziele wsparcia z miast zeby cos trafic do kolona, Vari w cugu ma wiecej oleju w glowie ode mnie. Kacperek to bociarz."
 

DeletedUser11447

Guest
To weź się za pracę w końcu bardziej a nie tu piszesz stale elaboraty, wtedy może starczy ci na więcej niż pakiet premek
Ale czytaj ze zrozumieniem: ja nie narzekam na brak kasy, bo byłabym nie fer. Zarabiam zdecydowanie ponadprzeciętną i nie mogę narzekać. Teraz jestem więcej w domu z powodów osobistych, ale nie znaczy, że brakuje mi pieniędzy z tego powodu. Spokojnie, zarobiłam na nie. Rzecz w tym, że za dziwne i patologiczne postawy uważam wydawanie fortuny na gierkę internetową, psucie tej gierki, psucie zabawy innym i de facto sobie również. Dla uratowania swojego złachanego EGO widzę jak wielu z Was ładuje fortunę, aby zaistnieć w oczach internetowych fumfelków. Nigdy bym na coś takiego się nie zdecydowała i nie dlatego, że nie mam kasy, bo ją mam, ale dlatego, że moje EGO jest wporządku, uważam to za zbytek i uważam, że ważniejsze powinno być pokazannie zaangażowania, umiejętności, myślenia itd. a nie bezsensownego ładowania w 55 pakę ogni struganych w jednym mieście na potrzeby zbicia 1 śmiesznej okupki, bo chce się zaistnieć na chwilkę. A ta chwilka to błysk i po całej chwale i glorii. I nie trzeba Pogrom 50 lat, aby takie kwestie pojmować, czasami wystarczy 34 i jak ma się trochę doświadczenia życiowego, refleksyjności w sobie i zdrowego myślenia to spokojnie można ogarnąć cele, po które warto sięgać i metody, którymi nalezy je realizować.
 
Czyjeś pieniądze, czyjaś sprawa.
Jak ktoś sobie zarabia 12k pln miesięcznie(co i tak nie jest szczególnie dużo) i wydaje z tego 5-10% na grepo miesięcznie to wcale nie znaczy, że na 100% próbuje sobie podbić ego. Może tak, a może po prostu jest dziwny i lubi tą giereczke albo woli dorobić sobie na evencie kilka pak mitów więcej, niż kupić nowy telefon, bo stary ma już aż 4 miesiące, to wstyd trochę przed kolegami.
 
Pogrom chowaj się słabizno i nie pokazuj się zanim nie nauczysz się grać dobrze. Bo na razie to tylko pyszczyć umiesz i wyzłocić za kasę mamusi, a w zakresie umiejętności totalne ZERO. Więc jak masz komuś pyszczyć, to najpierw sam się naucz grać chłopczyczku.
Ale, że ZERO (w zakresie umiejętności) mówi drugiemu, że też jest zeremXD ciekawe
 

DeletedUser15394

Guest
Mnie każdy lubi halo
No wiem że chcieliście żeby grzesiek grał z wami i poszła taka propozycja na początku świata. ale nie skorzystał z tej oferty z tego co widać.
O warunkach też słyszałem. I bardzo mi śmieszno że ja czy goku czy mistrzunio jesteśmy nie lubiani przez sojusz naleśnika i jego spółkę.
 

DeletedUser11447

Guest
Ale, że ZERO (w zakresie umiejętności) mówi drugiemu, że też jest zeremXD ciekawe
Weronika czytaj co jest napisane, a nie sobie dopowiadasz. W żadnym razie nie piszę, że on jest zerem, ale do zera ściągam zakres jego umiejętności. Zresztą w swoim poście o graczach Oszczep też taką dał mu ocenę. Zobacz sobie post charakterystyka graczy temat Oszczepa.
 

DeletedUser11447

Guest
No chyba ego nie jest w porządku jeżeli komuś wypominasz złocenie mając w składzie największego złotnika serwera, weź już czasem zamilcz hipokrytko bo sama nie wiesz co już piszesz i co komu wytykasz
A przepraszam bardzo: czy ty oczekujesz, że ja będę odpowiadała za zachowania wszystkich w koalicji? Odpowiadamy wyłącznie za siebie i nie mam wpływu, na to, że ktoś zachowania się jak nalezy bądź zachowa się inaczej niż powinien, jest przyjęte, powinno się, czy należy. Dlatego bez sensu są tez przepychanki typu: u u was w koalicji to a tamto; a u was w ksronice to tak a tak :( no bez sensu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry