Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser27702

Guest
Padłam...Kacper masz laury...ciekawe za co :eek:
Z całym szacunkiem dla Oszczepa i jego ekipy...ale w vvv byli są i pewnie będą lepsi :)
Dlaczego....bo w vvv jest ktoś kto do tego doprowadził i chwała mu za to :)
 

DeletedUser15394

Guest
Może nie lepsi ale przeciwnik zbyt pewny siebie, najpierw messyna budowa cudaków prawie na samym froncie a teraz tu wierzyć że synchro nalesnika wszystko wygra
 
Moi drodzy, czas ujawnić prawdę.
unknown.png
 
wiesz tu nie chodzi o mieczyki tylko o pokonanie kroniki ,ale Oszczepik był blisko bardzo blisko za wczesnie zrekrutował tych graczy z nowego podboju
tak, masz rację nic tak nie łączy jak wspólna nienawiśc...ale przyznaj przed sobą, ze trochę ci zal że to nie z nami na dc siedziałes, nie z nami się chichrałeś i troszkę tęsknisz za tą atmosferą, , ale coż Twój wybór:))


BTW
dziewczyny grepolisowe składamy protest. |Znowu na walentynki nic dla kobiet, tolerancyjna jestem ale ja nie będę się z babą całować
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No wiem że chcieliście żeby grzesiek grał z wami i poszła taka propozycja na początku świata. ale nie skorzystał z tej oferty z tego co widać.
O warunkach też słyszałem. I bardzo mi śmieszno że ja czy goku czy mistrzunio jesteśmy nie lubiani przez sojusz naleśnika i jego spółkę.



Jakiekolwiek rozmowy byly przed startem swiata. I byly to moje rozmowy z Grześkiem, a nawet nie wiedzielismy, ze bedziemy grac z Siepaczami wtedy.
Takze z perspektywy czasu. Wole przegrac z Nalesiem niz wygrac z toba i drugi raz zrobilibysmy to samo.
Elo
 
No wiem że chcieliście żeby grzesiek grał z wami i poszła taka propozycja na początku świata. ale nie skorzystał z tej oferty z tego co widać.
O warunkach też słyszałem. I bardzo mi śmieszno że ja czy goku czy mistrzunio jesteśmy nie lubiani przez sojusz naleśnika i jego spółkę.
Ale to żadna tajemnica że Grześkowi zaproponowano grę, tak samo jak mnie i innym, więc??? Ja tam lubie wszystkich:) no prawie wszystkich:)
 

DeletedUser11447

Guest
Pepe ale z kulturą chłopie to Ty masz zdecydowanie nie po drodze. Proponuję ogarnięcie emocji bo się spocisz i będziesz śmierdział
 

DeletedUser11447

Guest
Ale ze slupy takie jak vilkord czy inne marty ,co synchro widzieli na filmie oszczepa maja mieczyki a kacperek nie hehe
pozdrawiam
Pogrom chowaj się słabizno i nie pokazuj się zanim nie nauczysz się grać dobrze. Bo na razie to tylko pyszczyć umiesz i wyzłocić za kasę mamusi, a w zakresie umiejętności totalne ZERO. Więc jak masz komuś pyszczyć, to najpierw sam się naucz grać chłopczyczku.
 
Do góry