Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
Ciekawe^^ gdzie komu wytykałam przejście do wroga? Znowu powtarzałeś swoją bajeczkę zbyt wiele razy i stała się ona dla Ciebie prawdą?
Ale nie tylko mi, tu jest liczba mnoga:) ja byłam jedną z czerwonych. Trzeba przestrzegać ludzi przed tobą:) chyba już na kolejny świat musisz po raz kolejny zmienić nick. Tych których miałaś na niebiesko zdradziłaś^^
 

DeletedUser11447

Guest
Ja już wymiękam i niczego nie rozumiem. Turek, czy to do mnie tekst? :) z tym czaderskim sojuszem czy jakoś tam
teraz jestem w tym samym co Ty :)
zostawmy już ten dobry klimat do końca
co nam szkodzi :) po co się źle wspominać jak można dobrze? ;)
 
haha też się zastanawiałam dłuższą chwilę o co chodzi w tamtej wypowiedzi - aż sprawdziłam czy na pewno jesteście w jednym sojku czy może mi się coś pozajączkowało:))
 
I?? Wytykałam jej wynoszenie info z forum do czerwonych. Gdzie tu mowa o przejściu do wroga? Może sobie iść gdziekolwiek, ale info z forum się nie wynosi żeby przykładowo komuś dopiec bo się kogoś nie lubi.
 
Ostatnia edycja:
I?? Wytykałem jej wynoszenie info z forum do czerwonych. Gdzie tu mowa o przejściu do wroga? Może sobie iść gdziekolwiek, ale info z forum się nie wynosi żeby przykładowo komuś dopiec bo się kogoś nie lubi.
Wytykałaś mi przejście do Evenementu. A może to nie Ty byłaś a jakiś twój chłoptaś od pisania, żebyś świętą udawała dalej ?

Infa z Sojuszu ( taka zakładka Sojusz / Wydarzenia ) też nie , a to popierasz xd " żeby przykładowo komuś dopiec bo się kogoś nie lubi.

Wytknęłaś mi Przejście do WROGA w celu dawania infa swoim . Równie dobrze możesz mi wypomnieć, że wraz z liderami sojuszu, któremu okupacje zbijałaś, dzięki mojej uprzejmości ( tylko dlatego, że zostałaś podana jako osoba godna zaufania ) PRZESZŁAM Z NIMI do wroga.

Dla mnie to TY JESTEŚ ZDRAJCĄ BEZ JAKICHKOLWIEK ZASAD MORALNYCH bo to robisz tylko dlatego, ze wstawiłam się za Vasco na Pandosi i wam podpadłam. Chyba też zacznę wszystkich przed tobą ostrzegać .
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31082

Guest
I?? Wytykałem jej wynoszenie info z forum do czerwonych. Gdzie tu mowa o przejściu do wroga? Może sobie iść gdziekolwiek, ale info z forum się nie wynosi żeby przykładowo komuś dopiec bo się kogoś nie lubi.
Moralność kroniki i Weroniki: wulgarnie wyzywać innych można, a nawet polajkuje jak na nią cos niemiłego napiszą bez wulgaryzmów to płacz i lament na FO wklejając prywatne wiadomości. Gdy Weronika zdradza sojuszników idąc bez słowa do wrogów i walcząc ze swoimi sojusznikami, to wolno, ale gdy ktoś zostaje wyrzucony i źle potraktowany przez swój sojusz, a potem rozbierany, to info z forum takich ludzi nie można wynosić.


Moglabyś nie pouczć kogokolwiek w sprawach kultury i zasad ? Serio, kto jak kto, ale ty po prostu przemilcz te kwestie, bo jesteś jedną z niewielu osób, która nie ma zasad i moralności.

P.s. rozumiem, że na KATANIA, tych co miałaś na niebiesko, nie zdradziłaś i wszyscy z Twojego sojuszu razem z Tobą przeszli do wroga? Czy uratowałaś swój tyłek i kilku osób, a reszta ex niebieskich do rozbiórki? Pani moralna? Bo to, że sojuszników zdradziłaś to wiemy, bo sam byłem tego świadkiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mamy jakiegoś polonistę na sali?
Chciałem przeczytać wpis Pana Turka, ale rażąca ilość błędów ortograficznych mi to uniemożliwia.
Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś zredagował Jego wypracowanie. Dziękuję.
 
Wytykałaś mi przejście do Evenementu. A może to nie Ty byłaś a jakiś twój chłoptaś od pisania, żebyś świętą udawała dalej ?

Infa z Sojuszu ( taka zakładka Sojusz / Wydarzenia ) też nie , a to popierasz xd " żeby przykładowo komuś dopiec bo się kogoś nie lubi.

Wytknęłaś mi Przejście do WROGA w celu dawania infa swoim . Równie dobrze możesz mi wypomnieć, że wraz z liderami sojuszu, któremu okupacje zbijałaś, dzięki mojej uprzejmości ( tylko dlatego, że zostałaś podana jako osoba godna zaufania ) PRZESZŁAM Z NIMI do wro

Dla mnie to TY JESTEŚ ZDRAJCĄ BEZ JAKICHKOLWIEK ZASAD MORALNYCH bo to robisz tylko dlatego, ze wstawiłam się za Vasco na Pandosi i wam podpadłam. Chyba też zacznę wszystkich przed tobą ostrzegać .
1. Gdzie kiedy? z pewnością to jakiś mój ,,chłoptaś''. A w evenemencie mieli Cię po kilku dniach już dosyć. Tam na Tobie szybciej się poznali niż w Valarach.

2. Tego nie rozumiem. Sojusz wydarzenia to kto kiedy wychodził i kiedy wchodził. Nie wiem co to ma do rzeczy?

3. Dokładnie to Ci wytknęłam. Nie wiem kto tam był liderami. Faktem jest to, że siedziałaś w jakimś soju żeby wynosić info.

4. Niestety nie mam pojęcia kto to Vasco, przypomnisz mi?

Proszę bardzo ostrzegaj. Może kiedyś doczekam się momentu, że nie będę miała z kim grać. Jednak jak na razie Tobie bliżej jest do tego. Nie pierwszy raz mieli z Tobą problem w sojuszu, w ogóle był jakiś świat na którym nie było dymów z Twoim udziałem? 90% ludzi których miało z Tobą do czynienia powie Ci obiektywnie, że jesteś bardzo konfliktową osobą. Niekoniecznie musisz komuś podpadać jak wspomniałaś po prostu sama pracujesz na swój wizerunek przez to jak się zachowujesz. A z konfliktowymi osobami mało kto chce grać, bo wiecznie mają jakieś problemy. Twoje są typu: sojusz wysyła deff x osobie a dla Ciebie już nie ma, ktoś podbija miasto czerwonego a nie Ty. Tu zacytuję co jedna z osób pisała o Tobie grająca na nagidosie w tym samym soju i będąca na tym samym froncie ,,Ta dark to jest jakaś dziwna jak gdzieś stoję kolonem np .u xxxx to ona ma do mnie pretensje dlaczego nie ona :d najlepiej jak bym jej wyczyścił napisał leć kolonem i jeszcze wsparcia dał :d''

Skoro jesteś taka wierna swoim sojusznikom to czy ktoś z katani grał/gra z tobą? a jeśli grał to z chęcią zagra na kolejnym świecie? czy co serwer zawsze zaczynasz sama i szukasz sobie sojuszu? Jakoś nie przypominam sobie żebyś z kimś dłużej współpracowała niż jeden świat i to nawet nie cały. Kiedyś z Nayge się trzymałaś^^ wiesz co później o Tobie pisała?
 
Moralność kroniki i Weroniki: wulgarnie wyzywać innych można, a nawet polajkuje jak na nią cos niemiłego napiszą bez wulgaryzmów to płacz i lament na FO wklejając prywatne wiadomości. Gdy Weronika zdradza sojuszników idąc bez słowa do wrogów i walcząc ze swoimi sojusznikami, to wolno, ale gdy ktoś zostaje wyrzucony i źle potraktowany przez swój sojusz, a potem rozbierany, to info z forum takich ludzi nie można wynosić.


Moglabyś nie pouczć kogokolwiek w sprawach kultury i zasad ? Serio, kto jak kto, ale ty po prostu przemilcz te kwestie, bo jesteś jedną z niewielu osób, która nie ma zasad i moralności.

P.s. rozumiem, że na KATANIA, tych co miałaś na niebiesko, nie zdradziłaś i wszyscy z Twojego sojuszu razem z Tobą przeszli do wroga? Czy uratowałaś swój tyłek i kilku osób, a reszta ex niebieskich do rozbiórki? Pani moralna? Bo to, że sojuszników zdradziłaś to wiemy, bo sam byłem tego świadkiem.
Nawet się zrymowało to pewnie zasługa miśka;d
Już o tych wiadomościach piszesz któryś raz z kolei. Zrozum ja to wstawiłam bo ty pisałeś coś w stylu: w kronice są ,,patusy'' a u was są ,,święci'' i wy Nas nie obrażacie, przynajmniej nie tak jak wspomniane ,,patusy''. Prawda jest inna, mocne słowa lecą z obu stron i po obu stronach były kasowane wpisy przez moderatorów np. twój post o impotencie i głąbie kapuścianym zniknął. Na mój ss odpowiedziałeś coś mniej więcej: tego nie popierasz i nikt od ciebie tego nie napisał. Nie wiem jak inni, ale ja w przeciwieństwie do Ciebie dzielę świat na koalicję i kronikę. Ponoć zawsze byliście jednością tylko graliście w innych sojach aby lepiej ogarniać fronty, dlatego tez to tak dzielę. Także tak jak ktoś pisał wcześniej. Wyjdź z sojuszu dominacyjnego, na mieczach ci nie zależy a swój cel osiągnąłeś - kronika nie wygrała. Nie integrujesz się z koalicją w pełni. Koalicja wygrała: super grałem w koalicji osiągnąłem swój cel. Ktoś z koalicji pisze obraźliwe teksty nie popieram tego to nie moi ludzie, ja u siebie nie pozwalam na takie coś. Także coś tu jest nie tak i trzymasz z koalicją zależnie od tego w którą stronę wiatr zawieje.

Ty nigdy nie byłeś moim sojusznikiem, nigdy nie poczuwałam się do tego aby informować cię o czymkolwiek zwłaszcza, że to nie ja byłam odpowiedzialna za dyplomację.

Przemilczeć? już był tu spokój to wylazłeś spod kamienia.

Ci co chcieli wszyscy poszli.
 
Do góry