Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

grałrem z dahrkiem 5 miesięcy~, ani razu nie zszedł z top1 i ani razu nie wychwyciłem żeby się tym chwalił, wręcz przeciwnie parę razy spytał mnie co i jak, napisał na priv jak Justyna udostępniła moje filmiki z grepo żeby dopytać o co 5. Po prostu obraz Darka, który jest tu kreowany jest mocno zakłamany, przynajmniej oceniając przez to co pokazał grając w futrach na rodosie - chyba najlepszy w naszym wykonaniu serwerze(który przegraliśmy jak leszcze).

Dajcie mi takich 5 Dharków na tyły, 3 porekimów na przód i Justynę do trzymania nad nami bata i możemy lecieć na international.


wez a mnie pominales:(:(:(:(:(

smutno mi teraz:(:(:(:(
 
Nie chce mi się rozpisywać więc krótko

Złom - przez ostatni tydzień koledzy z ceramiki zapełnili mi dwa zmysły 80 i 96k
Większość ataków było 3 do 1 w PW plus dość często atakowali bez zmysłów więc 6 do 1, nie miałem nic złomu od sojuszu, sprawdźcie swoje raporty, aha i mam to badanie na dodatkowe PW

Festyny - mam nie klikać jak mam czerwone stany surek? Pełne wioski woja i albo full rozbudowane albo full kolejki budowy?

Dlaczego def a nie off - na morale jakoś sobie nie wyobrażam robić off
I lubię robić defa

Golda prawie nie używam

Zanim zaczniecie kogoś atakować to się zastanówcie a nie jakieś głupoty wymyślacie.

A jeszcze dodam, pokazywałem paru osobom jak szybko zapuścić kolejki, mi zrobienie w 3 wioskach 2500 hoplita luka i szerma jednocześnie zajmuje 10-15 minut birem ogni to samo
Przygotowanie pod komplet festynów to też 5 minut
I to były osoby które grają parę lat
Chcecie instrukcję dla wszystkich? Czy boicie się że będzie więcej takich jak ja xd
 
Ostatnia edycja:
Nie chce mi się rozpisywać więc krótko

Złom - przez ostatni tydzień koledzy z ceramiki zapełnili mi dwa zmysły 80 i 96k
Większość ataków było 3 do 1 w PW plus dość często atakowali bez zmysłów więc 6 do 1, nie miałem nic złomu od sojuszu, sprawdźcie swoje raporty, aha i mam to badanie na dodatkowe PW

Festyny - mam nie klikać jak mam czerwone stany surek? Pełne wioski woja i albo full rozbudowane albo full kolejki budowy?

Dlaczego def a nie off - na morale jakoś sobie nie wyobrażam robić off
I lubię robić defa

Golda prawie nie używam

Zanim zaczniecie kogoś atakować to się zastanówcie a nie jakieś głupoty wymyślacie.

A jeszcze dodam, pokazywałem paru osobom jak szybko zapuścić kolejki, mi zrobienie w 3 wioskach 2500 hoplita luka i szerma jednocześnie zajmuje 10-15 minut birem ogni to samo
Przygotowanie pod komplet festynów to też 5 minut
I to były osoby które grają parę lat
Darek, kto cię atakuje ?

Siła złego na jednego,ps chciałbym takiego deffowca w sojuszu
 
BBJIW7v.png
 
Tomuś wczoraj:
 

Załączniki

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    200,2 KB · Wyświetlenia: 66
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    186,2 KB · Wyświetlenia: 66
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    205,2 KB · Wyświetlenia: 60
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    198,2 KB · Wyświetlenia: 66
Do góry