Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
WINN3R, jak tam Wam wojenka idzie? :)

dzieki tej wojence juz 4 miasto zrobiłem ^^
FALANGA spadła teraz, chyba dlatego ze duzo osub od nich miasta przejmowalo.

Ps: co ty wogule w angel robisz? :/ zmieniłaś str czy co? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9244

Guest
dzieki tej wojence juz 4 miasto zrobiłem ^^
FALANGA spadła teraz, chyba dlatego ze duzo osub od nich miasta przejmowalo.

Ps: co ty wogule w angel robisz? :/ zmieniłaś str czy co? :D


FALANGA jak dla mnie ma zero organizacji. Nawet jej członkowie to mówią i odchodzą... Ten sojusz jest jak dla mnie już na straconej pozycji chyba, że członkowie MP będą im tyłki ratować ;)

A co do mnie to uważnie się przypatrz, gdzie mnie wywiało, bo rano to chyba jeszcze zbyt zaspany byłeś ;P
 

DeletedUser4218

Guest
Czas się przywitać i na tym światowym forum :)

Kłócicie się, kto jest lepszy, kto się kogo boi...
Kto ile wydał kasy, kto ma ile punktów...

Poczekajcie z rok i wtedy o tym pogadamy :)

P.S.
90% z Was już tu nie będzie ;)
 

DeletedUser4784

Guest
90% z Was już tu nie będzie

Za pewne :) Po roku zaczyna się nudzić :) Jak się ma 50-70 miast to już nie te emocje, nie ta zabawa :) stracisz jedno miasto to żaden płacz... teraz tracisz miasto to albo kończysz grę albo musisz znowu trząść portkami o to by kolejna strata nie pozbawiła cię możliwości dalszej gry :) Każda okupacja to niemal walka o życie.... a później... jedno w tą jedno w tamtą... co to za różnica ;P Z walki o miasto narobisz sobie pkt na 2 kolejne nowe :D
 

DeletedUser55

Guest
No tutaj już tak nie będzie, bo zbuduje się cuda chyba po pól roku i zacznie się "świat bohaterów". Może tam będzie coś ciekawszego niż to o czym piszesz :)
 

DeletedUser10020

Guest
jak narazie mi się to nie nudzi i szypko się nie znudzi a gram od roku

PS.świat alfa mam miasto
 

DeletedUser

Guest
No i stało się, rydwany zajeły miasto Legionu Atenskiego. A Roninowie poniesli porazke przy próbie przejecia jednego z naszych. Pozdrawiam i zycze bardziej udanych akcji niz te dzisiejsze ;)
 

DeletedUser

Guest
gość lubi sie pokazac hehe

Legionowi wioske pierwsza zabrała TW - tak apropo
a legion dwie TW hehe - dodam dla uczciwości

żaden sojusz nie jest bez błędów i nawet najgorszy gracz może zaskoczyc starego wyjadacza - wiec chwalic sie nie ma czym
własciwie to o czym tu gadać - prawdziwe wojny zaczna sie za miesiąc dwa - gdy tu na swiecie - każdy sojusz wyklaruje swoje połozenie , bo co teraz za działania wojenne - jedni wala gdzie popadnie , inni próbują sie skupić itd , itd

Poczekamy zobaczymy - na razie ja nazwałbym to przymiarkami hehe
 

DeletedUser9244

Guest
No i stało się, rydwany zajeły miasto Legionu Atenskiego. A Roninowie poniesli porazke przy próbie przejecia jednego z naszych. Pozdrawiam i zycze bardziej udanych akcji niz te dzisiejsze ;)

A te 2 udane Waszego sojuszu były Twoją zasługą? Ty posłałeś kolona bądź Ty go nie wpuściłeś? Jak nie, a wydaje mi się że nie ;) , to po co się tak ekscytujesz? Poza tym jak będę tu mogła z Tobą rozmawiać za miesiąc jako z aktywnym graczem - wtedy będziesz mógł się ekscytować :)
A teraz nie ma z czego robić afery. Dziś stracimy jedno, jutro zajmiemy 4. Taka kolej rzeczy. Nie wszystko się zawsze udaje, ale to nie te małe kroczki sa najważniejsze a to co nimi osiągniemy. Sukcesy są fajne ale porażki wzmacniają i wiele uczą :)
Pozdrawiam.


A niby nie jesteśmy? :) Nie chodzi tu o przechwałki, ale zwyczajne stwierdzenie faktu, co widać po rankingu :)

Zacznę myśleć nad stwierdzeniem, że jesteście najlepsi, jak za 5 miesięcy będziecie niezmiennie na tej pozycji. A stwierdzę, że jesteście, jak wygracie świat :)
 

DeletedUser1360

Guest
A niby nie jesteśmy? :) Nie chodzi tu o przechwałki, ale zwyczajne stwierdzenie faktu, co widać po rankingu :)

W punktowym za simsity owszem. Nie macie sobie równych. Natomiast w rankingu agresorów juz nie choć oczywiście 2 pozycja to bardzo dobry wynik
 

DeletedUser

Guest
potwierdzam slowa centry.narazie moge powiedziec ze jestescie dobrzy ,a nie najlepsi....na takie stwierdzenie jest za wczesnie....
 

DeletedUser

Guest
Po co wy tu się kłócicie ,przecież MP i tak wszystkim pożre :D
 

DeletedUser

Guest
w moim prywatnym mniemaniu z niczym sie nie spieszcie hehe

za 2 miesiące - może 3 dojdzie do paru fuzji , część sojuszy sie wykruszy , ale naprawdę liczący sie gracze na tym swiecie powstaną z tych sojuszy

100 Rydwanów w Tartaku
Legion Ateński
Obalacze Sangrinity
GREPOMANNIACY
TOTAL WAR
Fighting Recidivism
Symmachia Spartańska
Angel NY
? ? ?
*Decus Amicitia*

czy to beda TE SOJUSZE tego nie wiem , ale elita tych graczy stworzy parę sojuszy , które tu beda mieszać


i tak przypadkiem mam chyba jedną osadkę na M54 i żadnego terroru nie zaznałem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bardzo blisko mnie...za jakiś czas pewnie zawalczymy ...:)
Terror spotykają gracze nie godni bawić się z nami w kolejnych miesiącach gry ...
myślę ,że jesteś godnym przeciwnikiem ...zostawimy was na potem..hehe...trzeba korzystać teraz z gorszych graczy...
 
Do góry