Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
dobra nie bede ciagnal dalej ich tematu,bo nie wiem w czym moze sie przydac sojusz ktory zrobil fuzje zeby przetrwac....
 

DeletedUser

Guest
O jakiej ty wojnie człowieku mówisz. Odpalam ranking i co widze? po 3 tygodniach "wojny" Angel Ny - 49k punktow walki, TOTAL WAR - 48k punktow walki... no no no na 200 człownkow to prawdziwa maizga - chyba codziennie sobie po kilka kolonow rozwalacie. My nie majac wojny unicestwiamy wszystko co stoi nam na drodze i mamy 112k punktow walki. 97k z "wojną" - 112k - bez wojny. Niezła matematyka. Życze dalszych, owocnych bitew :D
 

DeletedUser

Guest
Giermo
prosze cie najpierw sprawdź kto ilu ma członków - póxniej cos pisz ok ???
TW ma tylko 50 i nie zamierza zbytnio tej liczby przekraczać
 

DeletedUser

Guest
giermo widze ze jestes bardzo pewny siebie ze sie tak pochopnie o kims wypowiadasz....a po 2 nie wiesz o co chodzi to sie nie odzywaj,bo my i Angel wiedzielismy ze bedziemy wrogami zanim powstal ten swiat....a po 3 narazie nieliczni z naszych sojuszy sa blisko siebie
 

DeletedUser

Guest
Czemu morzem m44 ?:)
O 54 i dominacji Angel się przyznać nie chciało ?:)
A drugie zdanie bardzo mi pochlebia:)
Manticorze jaki masz nick na NY ?:)

Hmmmm... Dominacja.... Zapraszanie wszystkich i robienie zgromadzenia masówek nazywasz dominacja? Ale nie ok czas pokaże wasza dominacje :)
 

DeletedUser3480

Guest
O jakiej ty wojnie człowieku mówisz. Odpalam ranking i co widze? po 3 tygodniach "wojny" Angel Ny - 49k punktow walki, TOTAL WAR - 48k punktow walki... no no no na 200 człownkow to prawdziwa maizga - chyba codziennie sobie po kilka kolonow rozwalacie. My nie majac wojny unicestwiamy wszystko co stoi nam na drodze i mamy 112k punktow walki. 97k z "wojną" - 112k - bez wojny. Niezła matematyka. Życze dalszych, owocnych bitew :D

co jak co ale matmę masz opanowaną ciekawe czy też grepolis a zwłaszcza ataki i obrona
 

DeletedUser

Guest
kolega chyba sie za bardzo podjaral tym ze sa pierwsi w rankingu:D
 

DeletedUser

Guest
Ja tam słyszałem, że ten giermo to w rydwanach zwykły Paź jest. Czyści im tylko buty. Mimo tego jak widać poczuł się wielki :D
 

DeletedUser

Guest
Ale się ranking pozmieniał :D do tych sojuszy, które miały mało ludzi ale dobrą średnią zaczynali dochodzić inni i odrazu w rankingu podskoczyli, jest kilka takich sojuszy. Za to niektóre nieźle spadły..
 

DeletedUser

Guest
Co to za różnica kto dziś spadł w rankingu, a kto podskoczył i czy za 3 dni nie będzie odwrotnie. Na tym etapie gry jeszcze wszystko się pewnie zmieni i to co najmniej kilkanaście razy, zanim wyklaruje się w miarę stabilne TOP sojuszy.
 

DeletedUser

Guest
Nom, po zakończeniu kilku wojen pewnie tak, a na pewno jakieś już są, bo sam w takowej uczestniczę ;-)
 

DeletedUser

Guest
wierzcie mi ze wojny ktore prowadza sojusze z TOP10 potrwaja co najmniej rok:p
przynajmniej tak bedzie w naszym przypadku :D
 

DeletedUser

Guest
niektore juz trwają od 2 tyg. serv. przynajmniej nudno nie jest ^^
 

DeletedUser

Guest
giermo nie przesadzaj....tu graja najlepsi gracze grepolis,wszystkich od razu nie rozbierzesz,bo sa tu zgrane sojusze umiejace wspolpracowac;)
 

DeletedUser4784

Guest
Oj tam rok, oj tam rok :p W prawdzie nasz Fighting Recidivism to taka zbieranina noobów którzy nic a nic nie potrafią grać ale już jednej masówki się pozbyliśmy :p -=LIGA PERSKA=- przestałą istnieć chociaż zabraliśmy im raptem kilka miast i tylko 40% sojuszu przerobiliśmy na farmy :) Dzieciaczki nie wytrzymały presji i rozwiązały sojusz :D A przecież myśleliśmy że to tylko taka zabawa w kto zdobędzie więcej... tylko że oni nie umieli się bawić :(
 
Do góry