Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
nam sie tak mocno do wojny z wami nie spieszy,przyjdzie na to czas.niektorzy moga to odebrac jako tchorzostwo,ale jest to po prostu przemyslana decyzja,bo jest to ciagle etap rozwoju a my tez nie mamy zadnych paktow a wojen juz mamy ze 6 czy 7.na wszystko przyjdzie czas
 

DeletedUser3480

Guest
nam sie tak mocno do wojny z wami nie spieszy,przyjdzie na to czas.niektorzy moga to odebrac jako tchorzostwo,ale jest to po prostu przemyslana decyzja,bo jest to ciagle etap rozwoju a my tez nie mamy zadnych paktow a wojen juz mamy ze 6 czy 7.na wszystko przyjdzie czas

i dobrze że nie macie paktów bo one są niepotrzebne i tylko ograniczają w rozwoju. Nikt waszej decyzji nie traktuje jako tchórzostwo (o ile to oficjalna decyzja sojuszu a nie Twoja prywatna) Unikanie walki to nie oznaka słabości a przygotowanie do walki lub coś jeszcze innego no ale to już Wy najlepiej wiecie. Każdy ma własną taktykę gry sojuszu.

Sojusz LA nigdy nie miał z nikim oficjalnej wojny no bo po co, jak kogoś chcemy atakować to atakujemy to wszystko.
 

DeletedUser

Guest
I to jest czysta prawda. Spotkał się ktoś z oficjalnym wypowiedzeniem wojny?:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odnośnie oficjalnie wypowiedzianej wojny.
Tak spotkałem się(chociaż wiem,że wielu grających tutaj wojną nazywa zwyczajny atak hehe)
Albo sobie gramy albo działamy konkretnie przeciw komuś,proste...

Tak.
Możesz mi zabrać wioskę :)
 

DeletedUser

Guest
Jakie z was kozaki :)
Co się dzieje ???
Taki kozak piniu i hater robią w gacie :)
Wielkie TOTAL NOOBS boi się legionu ateńskiego :D
 

DeletedUser

Guest
Angelek nie wiem co chcesz osiągnąć swoją wypowiedzią, chyba tylko pokazać jaki jest Twój poziom inteligencji.

"jedna jaskółka wiosny nie czyni" mieliśmy już starcia z LA i nawet straciliśmy jedną osadę, faktycznie trzeba bić na alarm i ruszać wszystkimi siłami na hura.

Po co tracić wojsko na silnych graczach jeżeli jest masę tłustych wiosek, które czekają tylko na przejęcie.
 

DeletedUser3480

Guest
Jakie z was kozaki :)
Co się dzieje ???
Taki kozak piniu i hater robią w gacie :)
Wielkie TOTAL NOOBS boi się legionu ateńskiego :D

czuć respekt do przeciwnika nie oznacza robienie w gacie kolego, LA czuje respekt do każdego sojuszu i każdego gracza szanuje jako przeciwnika bo każdy może nas zdziwić swoją finezją w ataku i zaparciem. Zresztą podstawa to szacunek bez tego nie będzie dobrej zabawy.

a robi w gacie niemowlę.

ps. Hater no to dziękuje, spróbuje wpaść po nią, w końcu Aguś mówiła że warto(łatwo nie będzie)
 

DeletedUser

Guest
Mylisz się ,nie tylko niemowlęta ;)
Hater ,a ty miałeś przecież po ochronce mi do wioski wpłynąć ;)
 

DeletedUser

Guest
daleko jeszcze jesteś Angelek
ale głównie z twojego powodu tu jestesmy hehe i dobrej zabawy

co do LA manfred ma racje - czuc respekt nie oznacza tchórzostwa - tylko zdrowy rozsądek , którego nam nie brakuje


poza tym ciekawi mnie jedno dlaczego całe NY zyje jednym M44 ??
na innych morzach sie nic nie dzieje ???

a tak apropo to Farciarz nazwy wiosek ma na czyja część ???

chyba nie moja ??
 

DeletedUser

Guest
Czemu morzem m44 ?:)
O 54 i dominacji Angel się przyznać nie chciało ?:)
A drugie zdanie bardzo mi pochlebia:)
Manticorze jaki masz nick na NY ?:)
 

DeletedUser

Guest
angelek milo mi slyszec takie mile slowa....tylko powiedz mi czemu wypowiadasz sie z taka pogarda?jestes lepszy albo wasz sojusz?bo my w przeciwienstwie do was gramy jeszcze na gammie.
A po 2 lubie te wasze przechwalki....na gammie tez tacy super byliscie az sie poplakaliscie i na NY przyszliscie...
 

DeletedUser

Guest
A kto zostawił HEGE i zdecydował się odejść do R3P ?:)
Więc o takich rzeczach to tu nie pisz :)
 

DeletedUser1360

Guest
A kto zostawił HEGE i zdecydował się odejść do R3P ?:)
Więc o takich rzeczach to tu nie pisz :)

Co się działo i dzieje na Gamma zostawmy na Gamma.
To świat NY. Bawimy się dalej. Jeżeli Angela rządzi to dobrze życzymy samych sukcesów w dalszej zabawie ;)
 

DeletedUser

Guest
o ile wiem to w waszym pakcie sa tez jakies zakony.o ile wiem to im za dobrze nie idzie....
 

DeletedUser

Guest
hehe troche was nie rozumiem...to po co wam z nimi pakt jak wam sie do niczego nie przydadza?wychodza teraz pakty zawierane po 2 dniach gry....
 
Do góry