Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27908

Guest
W Białych Damach np biją siebie.Jeśli tak efektywnie jak sojusz o połowę mniejszy jeśli chodzi o punkty bob to strach się bać.

Z racji że event sie skonczyl, a zajołem w nim 25 miejsce, troche mant i harpi mam... więc od jutra zaczynam atakować nasz sojusz :)
kur.... JESZCZE RAZ ZOBACZE NA WSPARCIACH 20 albo 10 BIREM TO OSOBISCIE WAS ZACZNE PRZEJMOWAĆ !!! MACIE PO KILKA MIAST PO PRAWIE 8k PUKTNOW NA MIASTACH I MACIE 20 BIREM?????
Nie mówiąc juz że 3-5 osob wysyla te kilka B
BO JAK BY 40 OSOB WYSLALO PO 20 B to ile by STAŁO? 800???


TO JA MAJAC 8 MIAST Z CZEGO 7 OFF MAM WIECEJ DEFFA NIZ WY?

KAZDEGO BOBA I KAZDA OSOBE KTORA KISI WOJSKA OD JUTRA ZACZYNAM GANIAC!
SLOTOW MAM 5 WIEC 5 MIAST SPADNIE NA PEWNO :)
A I PUNKTY BEDA WIEC NASTEONI TEZ OBERWIA!!!
JAK SIE NIE PODOBA TO WYNOCHA, TO NIE JEST SCHRONISKO, GDZIE 15 OSOB ROBI CO MORZE A CAŁA RESZTA GRZEJE SIE PRZY KOMINKU!!!

W związku że niektórzy gracze odczytali to jako stosunek do moich graczy ( moją wiadomość ) to stanowczo temu zaprzeczam.Jest to wiadomość masowa z sojuszu Biała Dama , a autorem jest Megaice.
 

DeletedUser24113

Guest
no dobra bedzie to dlugie nie ortograficzne i bedzie ban na koncu ale prawda sama. wiec troche z dinazaurowow kiedys mi sie wydawalo ze turek i jego mdg gra nie ucziciwie i piasalem jacy to sa bebe to mi glupio bo jak zobaczylem co dla osiegniecia sukcesu malego sa wstanie osiagnac gracze sojuszy ventores i cos tam za chwile bylo y mi wstyd .to inny rodzaju kreta nabijanie pkt jestem u was w sojuszu jeszte wiec mnie broncie a oni atakuja , occzywiscie ze wyjdze dla nich na plus oraz zawodnik prezjdze do nick taki najwyzszy ewolucujny stpoien ketrtow w to wtych sojuszach spotkalem ventorec i cos tam za chwle
 
Coś mi się wydaje że wypite było
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24113

Guest
no po krotce gracz z mojego sojusszu podaje ze kolon wchodzi o np. 20.59 .00 i ja oraz inni koledzy nobby ogolnie siedzimy zeby spasowac klina jakiegos a tak naprawde kolon wchodzi 2 minuty szybciej i kolega co ma 1o miast robi i do niego plynie ten kolon , nie dosc ze sam nie klinuje to wprowadza w blad innych
 

DeletedUser15821

Guest
ale co my mamy z tym wspólnego , skoro to twój sojusznik tak sie zachował ?
 

DeletedUser24113

Guest
wiesz jak co i jak ja jestem 15 w obroncach chodz nidy buntu nie mialem wszytkie pt w obronie to moje wsparcia jest mi przykro poprostu ze ludzie ktorym pomogam mnie oszukuja i za chwile sa w waszysz szeragach
Na razie obelgi a coś więcej ? :)
 

DeletedUser26609

Guest
[Sapcio-cytat-ciach]
Wziąć przykład ze mnie i zająć się robieniem dzieci ;)
Siemanko Polska ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Ciekaw jestem rozwoju wydarzeń.. Dawno tak nie było by świat na starcie był tak wyrównany. Grzesiek z Masterlinkiem wydają się nie do zatrzymania, ale Bogowie mają u siebie sporo znanych nicków.. Z ciekawością będę obserwował.
 

DeletedUser11447

Guest
No nie zgodzę się z tym "wyrównaniem".

Grzesio zgromadził wokół siebie bardzo silną koalicję, dlatego zasadne jet to co guzik napisał.

No ale staramy się i my nie poddawać. Dzisiaj i wczoraj kilka miast Białym Damom udało się wyszarpać, ale i trochę straciliśmy niestety.
 

DeletedUser9983

Guest
Nigdy nie ma dwóch równych obozów. Zawsze jest koalicja i opozycja. Gmart to osoba która nie wiedząc dlaczego ma więcej wrogów niż przyjaciół. Więc jeżeli jemu udało się zmontować "koalicje" to Bogowie mogli zrobić to samo, ale łatwiej.
 

DeletedUser15806

Guest
Te koalicje to lekka przesada. 2 x Bogowie i United kontra Venatores i Biala Dama, bo Za Chwile juz nie ma frontu z Bogami. Raczej chyba w tym ukladzie przewage maja Bogowie. Narazie na szczescie nie potrafia jej wykorzystac.
 

DeletedUser9983

Guest
Grzechu trzymam kciuki z całych sił za Was. Niech się Sisi i Guzik męczą bo im za łatwo w wszystko przychodzi :p
 

DeletedUser27908

Guest
Dziawszy się cosik na tym świecie?Bo jak na razie gra sprowadza się do wbij jak najwięcej podburzeń,zbuduj dużo ogni wyślij je bez ładu i składu bo nikt nie będzie klinował, odbuduj i czynność ponów.
 

DeletedUser15806

Guest
Zważywszy na ranking wojowników to Ventów tam mało w topce.Ale Dziadzia jak na swe lata , sztuczną szczękę,siwe piżmo na klacie bije mocno.Aczkolwiek ja nie miałem jeszcze okazji dostać laską po czerpie bo odległość.Mogłoby być ciekawe bo przewaga złota by tutaj raczej nie miała znaczania:rolleyes:.
Jest szansa Bogus ze Twoje zyczenie sie zisci. : )) . A co zlota to mysle , ze wydajesz go wiecej niz ja. Widac jak chwilami ogarnia Cie szalenstwo, tez tak mialem :) Teraz to juz tylko jak pochleje :) Na tym swiecie uzylem go tak naprawde dopiero 2 razy. Raz jak walczylem z Fabianem o wyspe ( Sisi wtedy dostala rykoszetem ) i drugi gdy budowalem miasto na czerwonej wyspie i moi koledzy z Bogow chcieli mi je zabrac. Nie jestem tak zawziety jak Loczek czy Mulard.
 

DeletedUser15806

Guest
Dziawszy się cosik na tym świecie?Bo jak na razie gra sprowadza się do wbij jak najwięcej podburzeń,zbuduj dużo ogni wyślij je bez ładu i składu bo nikt nie będzie klinował, odbuduj i czynność ponów.
Chyba obaj ozywiamy forum. Juz nie wiedzialem co zrobic to napisalem to co wyzej :)
 
Do góry