[Naprawiony] źle liczony bonus nocny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser462
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser946

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

no i dobre wieści - na niemieckich serwerach problem został naprawiony! :) więc u nas też (mam nadzieję?) ta noc powinna być już spokojna ;)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: źle liczony bonus nocny

Posiadane przez nas informacje o przesunięciu godzinowym okazały się niestety nieprawdziwe i na chwilę obecną nie potrafimy dokładnie określić jak to kształtuje się na różnych światach, choć ostatnie doniesienia sugerują iż jest to tylko błąd wskazania, a nie rzeczywistego trwania bonusu nie mamy 100% pewności. Za powstałe utrudnienia możemy jedynie przeprosić i pozostać w nadziei iż technicy poradzą sobie jak najszybciej z błędem.


z ostatniej chwili o 15:55 rozpoczęto wgrywanie łatki naprawczej, która powinna rozwiązać "niektóre problemy czasowe"
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Robin, Shannqa
i o to chodzi
tylko teraz się już nie zniechęcajcie :)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

na KSI jak na razie bonus już wyświetla normalnie ;] od 00:00 do 7:00
więc ja jestem Happy ;] :p :p :p
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

A tam, nie am ryzyka nie ma zabawy ;]
Ale w razie czego będzie zgłoszone... ']

Teraz pora naprawiać resztę usterek, jak te związane z kupnem złota ;] :cool::cool:
 

DeletedUser462

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Posiadane przez nas informacje o przesunięciu godzinowym okazały się niestety nieprawdziwe i na chwilę obecną nie potrafimy dokładnie określić jak to kształtuje się na różnych światach, choć ostatnie doniesienia sugerują iż jest to tylko błąd wskazania, a nie rzeczywistego trwania bonusu nie mamy 100% pewności. Za powstałe utrudnienia możemy jedynie przeprosić i pozostać w nadziei iż technicy poradzą sobie jak najszybciej z błędem.


z ostatniej chwili o 15:55 rozpoczęto wgrywanie łatki naprawczej, która powinna rozwiązać "niektóre problemy czasowe"

Jedyne co mogę podpowiedzieć to to, że w pierwszej chwili wystąpienia problemu nie był to jedynie błąd wskazania, tylko rzeczywistego trwania bonusu.

Dowód: atak po 7:00 z 250 ognii z korzystnym wiatrem na 75 biremach zginęło 135 sztuk (morale 95, szczęście - 22).

Z zabawy symulatorem (bez uwzględniania czarów i bonusów premium) wynika, że w dzień ognii powinnam stracić 65, w nocy 145.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Robin, Shannqa
i o to chodzi
tylko teraz się już nie zniechęcajcie :)
dokładnie :)

i mam nadzieję, że ten kto skasował mój post i zamknął temat dostanie po łapkach, bo chyba nie tak dyskusja na forum powinna wyglądać?

i nie wiem czy możecie sobie na takie coś pozwolić ale chyba byście mogli się tam komuś poskarżyć - czy to osobiście czy też przekazując głosy graczy - że otrzymujecie nie pełne/błędne informacje, bo z wypowiedzi niemieckiego Community-Manager Maerlex'a wynika, że to iż czasy bonusu nocnego przesuwają się różnie było wiadome już wczoraj wieczorem...
 

DeletedUser462

Guest
Ciekawe czy (a jeśli tak to kiedy) możemy się spodziewać jakiegoś oficjalnego komunikatu w sprawie naprawienia błędu i rekompensat.

Świat Rho - ataki które wchodziły dzisiaj po 7:00 weszły w bonusie nocnym, pomimo, iż bonus trwa do 7:00.

Z uwagi na fakt, że mam zablokowany dostęp do supportu w ten sposób zgłaszam żądanie niezwłocznego naprawienia strat powstałych wskutek błędu w grze.

O błędzie z zegarem i datami Innogames wiedziało od wczoraj.

Zwracam uwagę na fakt, że nie otrzymałam odpowiedzi na swoje zgłoszenie (ze względu na blokadę dostępu do supportu przedstawione na forum). Mija tydzień.



*edit:Posty połączone, proszę nie spamować i używać opcji "edytuj"
Pozdrawiam- Gramper



A ja po raz kolejny proszę o odpowiedź na mój ticket zgłoszony w tej formie.

PS Panie Gramper, zanim Pan kogoś o coś oskarży proszę zapoznać się z regulaminem forum (w tym także z wyłączeniami od zasady niespamowania).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser77

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Problem został już naprawiony.

Po ustaleniach odgórnych z opiekunem całego projektu Grepolis, żadna rekompensata nie jest przewidziana z tytułu tego błędu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry