Baris Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

Twój najlepszy kolega i nie masz kontaktu...interesujące :p

A jakby ze mną grało kilku kolegów i koleżanek, to nawet nie byłoby po co świata rozpoczynać :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Łojesuuuuuu.. toć wakacje były kilka miesięcy temu..

przez ten czas były 2 szybkie światy ze starym podbojem.. Z nowym podbojem jeden pseudoszybki, bo szybka jedynie prędkość świata - 3. Jednostek i handlu tylko 2..

Ja to wiem Redka , uśmiecham się tylko, że na szybki świat będziemy musieli jeszcze sporo naczekać z tą dynamiką
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Nie grałem z nim od Psi, miałem telefon i TS3, ts3 niemam a telefon zmieniałem i się zgubiło.. A na Pelli nie grałem z nimi.
 
Odp: Baris Party

zycze wszystkim znajomym i nie znajomym ,przeciwnika i sojusznika z innych swiatow powodzenia na nowym swiecie,obiecalem sobie ze robie urlop do jesieni i tego sie trzymam,no i nie interesuje mnie swiat z aktywnym morale,dla mnie to porazka
chcialbym sprostowac ze czesc ludzi z SB i AA idzie na nowy swiat,ale spora liczba graczy nie
bedziemy czekali z reszta ekipy na fajny serwer na jesien
dlatego plotki ze tutaj ruszamy wszyscy to nieprawda
jeszcze raz powodzenia w grze i duzych podbojow:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Zapomniałeś dodać - miłego handlu. Aligatory i ich faktoria handlowa zawitają tutaj, a morale pomogą nam spokojnie pohandlować :)
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Baris Party

Może się okazać że ten Świat będzie jedynie do Handlu dobry ... większość chce tu wpaść zarobić ;)
Trochę za szybko go otworzyli tak po mojemu ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

I ja jestem zawiedziona.. marzyły mi się ustawienia jak na ypsilonie :( a tu wolno i jeszcze morale.. bonus do przełknięcia.. Był ostatnio szybki świat z nowym podbojem? Bo mam wrażenie, ze tylko stare szybkie wychodzą :/

kolejny świat z nowym systemem bedzie prawdopodobnie szybki więc za pare miesiecy pewnie bedzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Ja najbardziej lubię prędkość 3, ale ta mi tak samo pasuje, więcej czasu na strategiczne myślenie ;)


// mówicie że tylko po złotko, to ktoś musi to złotko rozdawać xD support gra według mnie to zachęca bardzo do gry, więc cała sparta się przenosi :)
 

DeletedUser24363

Guest
Odp: Baris Party

zycze wszystkim znajomym i nie znajomym ,przeciwnika i sojusznika z innych swiatow powodzenia na nowym swiecie,obiecalem sobie ze robie urlop do jesieni i tego sie trzymam,no i nie interesuje mnie swiat z aktywnym morale,dla mnie to porazka
chcialbym sprostowac ze czesc ludzi z SB i AA idzie na nowy swiat,ale spora liczba graczy nie
bedziemy czekali z reszta ekipy na fajny serwer na jesien
dlatego plotki ze tutaj ruszamy wszyscy to nieprawda
jeszcze raz powodzenia w grze i duzych podbojow:)

Dzięki , albo mi się wydaję albo większość was się boi , robiąc taki szum na forum co do waszej gry na nowym świecie, macie wielu wrogów a to temu bo wam zazdroszczą :).

A tak poza tym , to życzę również powodzenia wszystkim no i do zobaczenia w weekend:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

support gra według mnie to zachęca bardzo do gry, więc cała sparta się przenosi :)

Co Ty masz do tego supportu, że tak go wspominasz w każdej swojej wypowiedzi? Nie przyjęli Ciebie w swoje szeregi, że tak teraz ciągle o nich piszesz, czy jak?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Ni DonBekerze po prostu mi się podoba support jest taki cudowny, że nie mogę przestać o nim pisać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Dzięki , albo mi się wydaję albo większość was się boi , robiąc taki szum na forum co do waszej gry na nowym świecie, macie wielu wrogów a to temu bo wam zazdroszczą :).

A tak poza tym , to życzę również powodzenia wszystkim no i do zobaczenia w weekend:)

my robimy szum na forum czy o nas się robi szum na forum ? zastanów się trochę.
Sigma tylko gra ? na prawdę ciężko mi to pojąć.
Mam nadzieję, że inne ciekawe ekipy jednak wejdą i pokażą co niektórym grę. Bo widzę że za mało się co niektórzy naoglądali
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

W tym "naoglądali" to ja bym strzelał że tego:
500px-Gold_trade.png
 

DeletedUser24355

Guest
Odp: Baris Party

panowie świat jeszcze się nie rozpoczął a wy już..., zamieńcie te słowne przepychanki na dobrą grę na Baris, każdy dobrze mówi ale co z mówienia liczą się czyny ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

No sigma umie klikać KUP, ale jak zmienić temat, to zapytam jak każdy polak - jak niema tematu do rozmowy to pyta o pogodę.. Jaka pogoda u was? Słońce świeci?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

hehe...a ja lubię sprzedawać surkę za złoto, czyli teoria leży w przedbiegach przez to generalizowanie
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Baris Party

Więcej luzu:)
Pogoda piękna 9 stopni i słoneczko:)
 
Do góry