[Filmy i Książki] Ciekawe filmy i premiery

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

hmm nie znam tytułu, wujek google mówi mi, że to serial. CHyba, że jest i serial i film?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Hehe dodatkowo polski a takie są moim zdaniem troszeczkę mało ciekawe:D

A może jakiś inny film znasz z tematyką koni?:D bo ja już się w szukaniu nowych poddałam:D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Szkoda, ale mam nadzieję, że może ktoś coś mi poleci:D Jak nei to będę czekać aż coś wyprodukują:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Wczoraj byłam na Kinie Kobiet, gdzie organizowane są różne konkursy oraz puszczany jest jakiś film.
Wiadomym jest, że jest to (jak wskazuje nazwa) atrakcja typowo dla kobiet (choć faceci też się trafiali), dlatego też film typowo babski.
"Dzień dobry, kocham Cię". Uwierzcie mi, że dawno nie uśmiałam się tak na jakimkolwiek filmie. Lucek zamiótł system swoimi tekstami.
Gorąco polecam!
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Tak się zastanawiałam skąd ja kojarzę ten tytuł:D Wydawało mi się, że ktoś pisął tu o nim ale jednak nie:D Na przystankach jest co trochę plakat, który w sumie mnie zachęca więc może i się skuszę na obejrzenie:D To typowo komedia? czy bardziej jakieś romansidło sądząc po tytule:D?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Komedia połączona z romansidłem:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

hehe to tak jak z Titanickiem?:D Mimo, że się widzi go masę razy to i tak w pewnym momencie jakaś tam łza by się w oku zakręciła?:D

Nie wiem czy to powod do dumy ale nigdy nie obejrzalem jeszcze filmu Titanic. Ponadto nigdy nie mialem zamiaru go obejrzec :p
Wedlug mnie plakanie na filmach jest dziwne. Przeciez nie da sie plakac jesli postac zna sie półtorej czy tam dwie godziny. Rozumiem plakac na serialach (Do postaci z seriali sie przywiazujesz przez te dziesiątki godzin) lub gry (z naciskiem na The Walking Dead).
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Hehe bo Ty jesteś facet:D A Titanic to klasyka lecąca od milionów lat heh:D Zawsze jak był w Tv oglądaliśy go w domu, potem się trochę znudziło ale jak nei ma nic innego to się włączy i ogląda.
Mówisz o serialach i przywiązywaniu się do postaci - co powiesz na fanów mody na sukces?:D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Ja Titanica widziałem w sumie raz w całości i później jakoś fragmentami jak leciał w telewizji. Gdzieś tam chyba mam kasetę vhs z nim:) A w sumie widziałem go z bardzo prozaicznego powodu...po prostu oglądam wszystkie oscarowe produkcje. Do pełnej kolekcji jeszcze trochę mi brakuje, ale jakby na to nie patrzeć, do wszystkie tytuły od '67 widziałem...wiele wcześniejszych także.

To są ostatnio jedyne filmy jakie oglądam. Tytuły, które zdobyły oscara za najlepszy film:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Nie wiem czy to powod do dumy ale nigdy nie obejrzalem jeszcze filmu Titanic.

No to jest już nas dwoje :D

Szkoda, ale mam nadzieję, że może ktoś coś mi poleci Jak nei to będę czekać aż coś wyprodukują

Nie widzę na Twojej liście "Czarnego księcia" chociaż przypuszczam, że to tylko przez przypadek. Pamiętam jakieś filmy i seriale z dzieciństwa z tematyką koniarską, pamiętam np. film familijny bodajże "Dwa kąski i pieprz" i serial "Black" ("Przygody Blackiego").

Z filmów wiem jeszcze o Hidalgo, ale nie oglądałam nigdy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

AaaaaA nie widziałam chyba tych o których piszesz. Hidalgo ostatnio w tv leciał, więc akurat tak patrzę na filmwebie, że kojarzę. A księcia chyba skuszę się obejrzeć, bo widzę ciekawy opis.

Dziękuję za propozycje:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

AaaaaA nie widziałam chyba tych o których piszesz. Hidalgo ostatnio w tv leciał, więc akurat tak patrzę na filmwebie, że kojarzę. A księcia chyba skuszę się obejrzeć, bo widzę ciekawy opis.

Dziękuję za propozycje:)

Czarny książę to klasyka, dlatego zdziwiłam się, że nie ma go u Ciebie na liście ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Głównie oglądam na ekino filmy a wyszukuję ich po ilości odsłon lub ocen, być może był dalej niż szukałam:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Czarny Książę - 9.42101 głosów

Skok po marzenia 9.23 87 głosów

Ruffian - 9.67 46 głosów

Od jednego i drugiego Czarny Książę ma więcej głosów ;)

Poza tym jeszcze przypomniało mi się z ostatnich produkcji "Czas Wojny" (War Horse), nie oglądałam, więc nie mogę zbyt dużo powiedzieć.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Zależy też jaką kategorię by wybrać w wyszukiwaniu:p


W sumie Czas Wojny ostatnio w tv leciał, całkiem ciekawy film:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Słyszałam , że " Lucy " to świetny film. Sama jeszcze go nie oglądałam, ale się przymierzam ;) W moim sojuszu już kilka osób bardzo zachęca do obejrzenia. Czy ktoś może się wypowiedzieć ? Będę wdzięczna :)
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Jak lubisz taką fantastykę to można zobaczyć, jest akcja, film w miarę ciekawy. Jednak mnie aż tak nie powalił ;) wiadomo, że każdemu podoba się coś innego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Dziękuję za kilka słów, lubię fantastykę, więc chętnie zobaczę co w trawie piszczy :)
 
Do góry