Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Na zakonczenie tego ciekawego serwerka chcial bym jeszcze przytoczyc moj wpis na temat wygrania swiata nie wiem co sie porobiło z tą gierka ale od pewngo czasu rzeczywiście ludzie zadawalaja sie 4 cudami i w teori wygraniem serwerka kiedys nie do pomyślenia takie zjawisko ,napierdzielanka była do ostatniego cudaka i malo kto konczyl po wybudowaniu 4 :) no ale czasy sie zmieniaja trzeba sie dostosowac do teraźniejszosci i zakceptować ,4 wybudowalem wygrłem serewer :) na pewno nic tak nie smakuje w tej gierce jak odbicie cuda i zdobycia korony ale oczywiście to tylko moje zdanie może to jeszcze wróci kiedyś ;) życze wszytkim udanych wakacji :) pozdrawiam :)
 
Wstawiane z tel nie wiem czy jest czytelne :)
Jak coś Koniu to na wiki jedno zdanie wystarczy przeczytać, te pierwsze.
View attachment 14636
No zasady sa juz jasne od poczatku istnienia tej gierki :) ja nie neguje tego że wygraliscie w ładny stylu :) tylko wspominam jak kiedys bylo :) nie było odbite nie było wgrane :) a teraz nawet nie bylo proby odbicia ,po naszej i po waszej stronie :) tak sie zastanawiam po co zrobili te 7 cudakow :) mogli zrobić 4 do tego korona i po problemie :)
 
Siemka psi na pewno :) a pozniej tyle tychy wygranych bylo że juz sie pogubilem :) ale na pewno było odbijanko :) Wikipedia na pewno nie jestem, ale znjadzie sie ktos kto przypomni na jakich swiatach tak bylo ;) aha ty dorzysz do tego gwiazdeczko że jak konski brał sie za budowanie to za pierwszym rozdaniem bylo pozamiatane :) pozdrawiam :)
 

DeletedUser35664

Guest
Tym razem nie był to losowy proceder.
Artefakty zostawały przyznawane na nowo po każdym wybudowaniu cudaków.
Wysadzając je kilka razy można było sobie je wymaksować.
Było to wykorzystanie błędu gry jaki powstał po wprowadzeniu nowego systemu artefaktów.
 
Jeden z lepszych jak nie najlepszy serwer w historii polskiego grepolis. Ja się przyglądałem z boku. Po selekcji na cuda 2 sojusze punktowo wyglądały niemal, że identycznie, co pokazało jak wyrównany był to świat.
 
Do góry