[Nowość] Drastyczna zmiana

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19304
  • Data rozpoczęcia

Czy jestem za?


  • W sumie głosujących
    35
Status
Zamknięty.

DeletedUser19304

Guest
Cześć wszyscy

Mamy dosyć dziwny pomysł, który na pierwszy rzut oka może wydawać się dziwny, ale po chwili namysłu uważam ze nie jest głupi.
Otóż wyobraźmy sobie ze cześć morza(powiedzmy polowa 45 lub 55)nagle wyparuje i można się dostać na inna wyspę ladę;)
Sprawa czasowa zależna od klimatu i pory roku, powiedzmy 7-8 dni. Dno morza odsłania rożne bajery do zdobycia, wszystko zależy od szybkości naszej reakcji i wysłania po artefakty woja;) Oczywiście potrzebna by była nowa jednostka do kolonizacji lądowej, powiedzmy "kon trojanski". Tak w skrócie temat wygląda;)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Drastyczna zmiana

Było już coś takiego, ale inaczej to miało wyglądać.

Jestem na nie. Grepolis opiera się na historii gdzie w tamtych czasach największą władze mieli Grecy na wodach nie na lądzie.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Drastyczna zmiana

to gra a nie wycieczka po starożytności, potrzebuje zmian, musi płynąc, inaczej będzie nudna jak teraz. Bohaterowie byli tylko krokiem do przodu, zmiany musza być głębsze.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Drastyczna zmiana

tak zmiany musza byc głębsze ale nie w takim kierunku, wystarczylo by przywrócić sposób farmienia z wersji 1.0 i juz to byłby spory krok ku lepszemu i przy okazji wszystkie boty do gry przestaly by dzialać ;)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Drastyczna zmiana

Jeszcze trochę do powiedzenia mam otóż:
Pierwsza sprawa
cześć morza(powiedzmy polowa 45 lub 55)nagle wyparuje i można się dostać na inna wyspę ladę
A widziałeś kiedyś wyparowane morze, bo ja nie?
Czyli tak, pierwszy krok to zrobienie obrazu graficznego dna morza.
Druga sprawa
Sprawa czasowa zależna od klimatu i pory roku
[/QUOTE]
Chcesz wprowadzić do tego klimat jak i pory roku- A to jest bez sensu jak niby będziesz rozróżniał pory roku jeżeli to jest plansza? Masz wiochy wyspy i wodę? Klimat? A jaki klimat jest na morzu?
Trzecia sprawa
Dno morza odsłania rożne bajery do zdobycia
Jakie bajery? Twój pomysł jest nie dopracowany nie przemyślany.
Ile nad tym siedziałeś? Myślę, że to jest tylko tak o dla picu...
Czwarta sprawa
Oczywiście potrzebna by była nowa jednostka do kolonizacji lądowej, powiedzmy "kon trojanski"
Wiesz... Ja nie chce nic pisać ale niech ta gra jakoś jeszcze oddaje realizm, a nie Matriks.
Ta gra opiera się na flocie (statkach jak byś nie rozumiał) od początku tak jest...
Piąta sprawa i ostatnia
Tak w skrócie temat wygląda
W skrócie? No super :) A może teraz nam napiszesz to czego nie ma w tym pomyśle?- chodzi mi o te "bajery" :)

Więc tak...
Twój pomysł jest nie dopracowany, bez sensu, bez realizmu, na odpierdziel.
A teraz tak z innej beczki zapytam, Grałeś już w Grepolis?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Drastyczna zmiana

Głos na nie, według mnie propozycja bezsensu szczególnie ta z wyparowaniem morza...
 

DeletedUser22057

Guest
Odp: Drastyczna zmiana

Jestem na nie. Po co jakieś wyparowanie morza bo nie rozumiem , i po co koń trojański przecież już mamy jednostkę do podbijania miast...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Drastyczna zmiana

Nawet jakby mi się to podobało (a tak nie jest) to pomysł jest niedopracowany. Dodajmy może jeszcze meteoryt, który rozwali wyspę z czyimś jedynym miastem w drobny mak... Nie, najlepiej deszcz meteorytów bo różne zjawiska się zdarzają. Taki pomysł powinien mieć co najmniej 3 razy więcej tekstu niż teraz obecny. Wszystkie komunikaty pojawiające się wtedy w grze, dokładne wytłumaczenia, wpływy na miasta, jakby to przebiegało podczas ery cudów. Głos na nie.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Drastyczna zmiana

Witam. Poproszę konkretne odpowiedzi dotyczące za i przeciw.
Jeśli zamierzacie spamować - są inne działy od tego.

Osobiście jestem na nie. Zbyt duża ingerencja w mechanikę gry. Wprowadzenie nowych jednostek też odpada.

Chociaż pomysł ciekawy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Drastyczna zmiana

Jestem na nie, jednak zbyt duża zmiana charakteru gry. Wolę walkę i pokonywanie przeciwników, poszukiwania na dnie morza mnie nie pociągają.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Drastyczna zmiana

A ja im dalej w las tym lepiej widzę ze jest sens;) Skoro UFO mi po polu lata to i susza może przyjść;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Drastyczna zmiana

i jeszcze wielka pustynia z greckimi arabami:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Drastyczna zmiana

Masz dobry pomysł! Ale na stworzenie własnej gry ;) Jak się podejmiesz, to życzę powodzenia. Tu to NIE przejdzie. Polubiliśmy Grepolisa takim, jakim jest i takie zmiany wywołały by u Graczy nieprzyjemny odruch :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Drastyczna zmiana

Ciężko się połapać w propozycjach. Może propozycja, która ma 26 na nie i tylko 3 na tak zostanie usunięta ?
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Drastyczna zmiana

Jeden komentarz mi się nasuwa: WHAT?
Pół biedy robienie wyskakujących wysp i dróg lądowych ,powiedzmy ,że aktywność sejsmiczna ;) ,ale co do tego ma koń trojański?


edit. jednak źle zrozumiałem , w takim wypadku rozmawiamy o nowym regularnym evencie ,których moim zdaniem jest wystarczająco. W dodatku inno nie przegapiłoby takiej okazji ,aby z nas zedrzeć ostatnie grosze/złote monety...
Na nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry