Dyskusja na temat Świata Bohaterów

  • Rozpoczynający wątek Patryk Pul
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Ładnych baranów z nas robią :) Miałem kończyć grę to mnie chłopaki namówili żebym pomógł cuda budować teraz widzę że nie miało to żadnego sensu inno leci w kulki i tyle .
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

jedicus napisał:
my mamy, ale to i tak bez sensu
No to zjadło mi 2 dni w plecy, ale i tak buduję...
;););)
Kto wie,ale i tak widziałam inny podobny cud z większym lv; (((
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

totalna paranoja ktoś podbije szaraka lub "miasto" 500 pkt i reszte zakłada kwalifikuje się. inny podbije 40 miast,ale nie założy żadnego już się nie załapie?
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

dobrze że system liczy grę od początku danego świata.. a ja cóż... Pierwsze miasto zamiast podbić zbudowałem... Potem odcierpiałem tego efekty... ;]
Ale slota odzyskałem oddając taki syfek 1,3k ptk xD:D:D

Tak więc zaproszenie mam...

Acz nie powiem wymagania wręcz wołaja o pomstę do nieba... skoro dla "elity" miał być ŚB, to chyba winno być na minimalne 50-70 podbitych miast, 1mln ptk walki... itp.. jakieś porządne wymagania gdzie by tylko jakiś tam mały % graczy z całego grepo to spełniał... To by było coś.. a tak, naprawdę fala statystów nadal będzie plagą grepki :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

totalna paranoja ktoś podbije szaraka lub "miasto" 500 pkt i reszte zakłada kwalifikuje się. inny podbije 40 miast,ale nie założy żadnego już się nie załapie?
dlatego ja dopiero teraz założyłam miasto żeby spełnić ten dziwny warunek :p choć nie gram już dość długo (utrzymuję konto przy życiu tylko) skończyłam grać tak na poważnie jak miałam 34 miasta... i na co mi przyszło (musiałam miasto jednak założyć :p) a to chyba nie problem dla nikogo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Interesuje mnie jeszcze jedna kwestia . Jak jakiś sojusz wybuduje 4 cudy czy zostanie w całości przeniesiony na świat bohaterów czy znowu wszystkich z soja porozrzuca po całej mapie i będzie trzeba sojusz tworzyć od podstaw ???
 
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Interesuje mnie jeszcze jedna kwestia . Jak jakiś sojusz wybuduje 4 cudy czy zostanie w całości przeniesiony na świat bohaterów czy znowu wszystkich z soja porozrzuca po całej mapie i będzie trzeba sojusz tworzyć od podstaw ???
Istnieje możliwość zapraszania pozostałych graczy za pomocą linka z zaproszeniem do sojuszu. Gracze, którzy zarejestrują się na danym świecie poprzez niego, zostaną automatycznie dodani do tego sojuszu i rozpoczną grę w jego pobliżu.
Odpowiedni link można wygenerować wybierając Sojusz z panelu po lewej stronie a następnie zakładkę Zaproszenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Nawet nie widziałem że dostałem takie coś;)
heroic_strategist.png
 

DeletedUser

Guest
Zarejestrowałem się na Beta Heros Word i mam nadzieje że po tych testach będę móg zagrać na wersji pl .

I czy czasem nie nazywa się to Warrior World ???

Shannqa: skleiłam oba posty, używaj proszę opcji "edytuj".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Nie, nie :) Warrior World to świat walecznych, czyli zwykły serwer, na którym rozgrywka trwa już od dłuzszego czasu. Jutro (a raczej już dzisiaj, 16 grudnia :)) wystartuje Hero World, czyli świat bohaterów. Sprecyzowałam informację w ogłoszeniu, mam nadzieję, że nie będzie już wątpliwości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Dzięki bo zarejestrowałem się na Warrior więc czekamy :|)

Prędkość świata 12 , szybkość jednostek 6 . Normalnie aż zachciało mi się grać na tym ŚB
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Wspaniała opcja z tym testem Świata Bohaterów, jeśli Grepolis ma utrzymać flow to jest to krok w dobrym kierunku, prędkości też nieskromne (kolon w 2dni od startu).
Nie śpię i czekam żeby się załapać, ciekawe czy zasnę tuż przed czy dotrwam ^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Ja jakoś w dziwne miejsce wylądowałem bo 1 gracz ma 167 miast, coś poszło nie tak:D pomocy hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Jeszcze nie wyszło :D
Tak jak Shannqa pisała, jest dostępny Warrior World czyli Świat Walecznych.

Wciąż czekamy na otwarcie Świata Bohaterów - prawdopodobnie Heroes World (a może World of Heroes)
coś z Hero pewnie będzie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

No już ogarnąłem;) po prostu się śpieszyłem aby nie spóźnić się a tu patrzę 1 147, fajnie to on jest naprawdę szybki ten świat, ale czy aż tak:D??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Sa jakies propozycje co do Polskiego/wspolnego sojuszu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

No ja mogę organizować;) północny zachód, zapraszam;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

Lewo... tak ale północ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Świata Bohaterów

aj co tam północ południe ja tez sie dołącze :D dajcie znac jak juz swiat bedzie "on"
 
Do góry