Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Co jest dość logiczne i powszechne.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jeżeli dobrze pamiętam to mówili w tym filmiku że jeżeli bd za dużo błędów to przestaną wprowadzać nowości do gry, a bd tylko naprawiać te błędy przez najbliższą/e aktualizacje.

Najlepsze możliwe rozwiązanie. Według mnie, aby poprawić te wszystkie błędy trzeba by wprowadzić Grepolis 3.0 :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ktoś mi może powie po co podniesiono wyświetlanie sie oken np agory, koszar, portu itp.
teraz bez przesunięcia okien na dół nie widzę ile aktualnie surowców jest w magazynie :mad:
porażka
przedtem jedynie pasek menu mi zasłaniał lekko okna od dołu ale pasek mogłem schować, a teraz okno zasłania górne przyciski i ilość surowców oraz pasek skrótów jak ktoś używa
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Właśnie. Nie do wytrzymania.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Właśnie zauważyłem. Mam gigantyczną rozdzielczość, a i tak mi zasłania :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Również tak mam, a to tak po prostu wkurza gorzej niż ten pasek u dołu.
Mam nadzieję, że to jakoś naprawią.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

może naprawią tylko kiedy :(
przecież tak się nie da grać a ciągłe przesuwanie okienek już po paru minutach wkurza :/
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja mam 1680:1050 i nie wiem za bardzo o co chodzi .
Może nie wszyscy mają taki problem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

a mnie już polowa rzeczy wku... ;)
od dzisiaj GREPOLIS DLA ZŁOTNIKÓW
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A ja zglaszam ze dla iOS w akademii nie wczytuje grafiki umiejetnosci łup. To karygodne niedociagniecie wywoluje we mnie odraze i oburzenie ... Jezeli kradne mamie z portfela zeby placic premium to chce widziec ten obrazek! ... Buahahhahaha a tak poza tym to uwazam ze -25% surowca za 50zlota to juz przesada ... Niedlugo bedzie mozna dokupic miejsc w gospodarstwie za hajs ... Żenua - materialisci ... Wszystkie zmiany zrobcie dostepne za hajs to sie nahapiecie ... I ten farmbot w premium... Poracha ... Ktos update'ami zabija grywalnosc i kiedys dostanie po glowie za to ze przesadzil z dojeniem ludzi bo ludzie nie chca przescigiwac sie w szybkosci przelewu tylko w pomyslowosci taktyk ... PAROL W BANIE ZA TO
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

co jest grane ;/ mialo nie byc wprowadzonej aktualizacji z redukcja kosztow budowy ;/

widac jak sluchaja graczy koniec kasuje konto na FO bo to sensu nie ma sie tu wypowiadac i tak macie nas gleboko w /ciach/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18172

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

U nas jak gracze wystrzelili... ehhh
 

DeletedUser15575

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

hehehe mam mega polew z tego że teraz po pijaku jak się będzie grało to bardzo zwiększyła się możliwość stracenia złoto poprzez naduszenie na coś co ma być "pomocne" :) czekam na kolejne guziczki które będą kosztowały po 50 złota np za przyśpieszenie statków lub za guzikiem który będzie kasował całe złoto gdy się na niego nadusi, jeszcze możecie dodać np 100 złota za powiększenie morale, złoto za to żeby się nie wieszało, złoto za nic, złoto za dodatkowe jednostki, albo w sumie nie ma co się bawić może abonament? :) oczywiście poparty 24 miesięczną umową
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Tam gdzie jest biznes tam nie ma zabawy. Takie aktualizacje zaczną się nie długo odbijać czkawką.
Gracze bez pieniędzy przestaną grać a Ci z kasą zaczną się nudzić.

Po a tym jak zawsze po każdej poprawce wszystko się tnie.
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie wiem jak ty to możesz nazywać "poprawką" :D
 

DeletedUser17086

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Grepo zaczyna sie robić grą dla Bogaczy :)
szkoda bo graczy niedługo zostanie tylko 1/4 albo i mniej :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Trzeba będzie sobie coś innego znaleźdź
ta aktualizacja jest żenująca ,miało byc lepiej a jest .....
TERAZ WIDZIMY ŻE MAJĄ NAS GŁĘBOKO W D.......
 
Status
Zamknięty.
Do góry