Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Rzeczywiście sporo zamieszania było ostatnio związanego z planowanymi zmianami różnych elementów gry, w tym statystyk jednostek. Jednak to jeszcze nie w tej aktualizacji, trochę jeszcze musimy poczekać. Jeśli chodzi o odpowiedź na Twoje pytanie dotyczące 100 wolnych mieszkańców, to zerknij tutaj na GreTime's :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Aby upewnić się, że aktualizacje stanu gry będą poprawnie odczytane przez przeglądarkę, gracz będzie mógł mieć otwartą tylko jedną zakładkę na danym świecie. Po otworzeniu drugiej zakładki, nastąpi wylogowanie z poprzedniej.

Czyli rozumiem, że teraz każdy kto ma conajmniej kilka miast i chciałby posłać kilka ataków/wsparć na jeden czas to będzie musiał kupić kapitana i korzystać z tandetnego planera ataków?
A jak ktoś nie kupuje złota, to będzie mógł sobie pomarzyć o podbijaniu miast?
Bo nie mogę sobie wyobrazić ataków jak się ma np. 50 miast, chciałoby się zaatakować kogoś na np. 12:00, w tym wysłać 15 ataków i 15 wsparć. Gdzie czasem różnica między miastami wynosi kilkanaście sekund.
Do tej pory ustawianie sobie ataków na rozlicznych zakładkach bardzo pomagało tym, którzy nie mają kapitana.

Nadmienię, iż gram na premium, mam aktywowanych wszystkie dodatki, ale z planera korzystałem tylko 2 razy na próbę i uznałem, że jest zbyt niepraktyczny i denerwujący. I wygodniejsze było dla mnie korzystanie z wielu ataków. A nie cierpię, jak mi ktoś coś narzuca, czego nie chcę.
Jestem zbulwersowany tą zmianą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Kiedy zrównacie funkcjonalność aplikacji na androida z grą w przeglądarce?
Największą ułomnością gry na androidzie dla mniej jest to, że w raportach o nadciągającym ataku nie widać które miasto jest atakowane.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Aktualizacja wiele nie zmienia, ale podoba mi się że "Wysyłanie wiadomości masowych będzie możliwe dopiero po uzyskaniu 800 punktów, aby zapobiec spamowi" nie będę przynajmniej dostawał wiadomości z reklamami. Liczyłem że w tej aktualizacji zostanie wprowadzony nowy interfejs ale chyba przyjdzie na niego jeszcze trochę poczekać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zastanawiam się jakim trzeba być "geniuszem" aby wymyślić możliwość grania tylko w jednej zakładce. Przestaję w takie dziadostwo grać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A ja od kiedy została zrobiona aktualizacja mam problemy z wejściem do gry . Mój świat to Gythium . Wczoraj trwało to 2 godziny a dzisiaj trwa to już od 05:30 do teraz , po zalogowaniu wyświetla mi się strona na niebiesko i to było by na tyle nic nie mogę zrobić . Sprawdzałem wchodząc na inny świat i tam jest wszystko dobrze .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A o co chodzi z tym punktem: "- Gracze będą w stanie wypełnić za darmo zadanie dotyczące zorganizowania igrzysk olimpijskich, nawet jeśli w przeszłości uruchomili igrzyska przy pomocy złota. "
czy to oznacza, że jak kliknę na igrzyska olimpijskie w agorze to nie zabierze mi złota??
Bo pod ikoną igrzysk dalej pokazany jest koszt organizacji czyli 50 szt. złota.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

tak, nie zabierze Ci najprawdopodobniej gdy będziesz wykonywał zadanie z samouczka w którym musisz zorganizować igrzyska, a tak to Ci będzie zabierać ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No to też super zmiana... Dzięki za odpowiedź.
Kiedyś, gdzieś wyczytałem, że wejdzie opcja automatycznego przesyłania surowców z miasta, w którym magazyn jest zapełniony do wybranego (własnego) miasta. Wiadomo coś o tym więcej, czy wejdzie ta zmiana czy coś??

Można by było wprowadzić tez przycisk "zorganizuj" po wejściu bezpośrednio w teatr, nie koniecznie przez Agorę
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No to też super zmiana... Dzięki za odpowiedź.
Kiedyś, gdzieś wyczytałem, że wejdzie opcja automatycznego przesyłania surowców z miasta, w którym magazyn jest zapełniony do wybranego (własnego) miasta. Wiadomo coś o tym więcej, czy wejdzie ta zmiana czy coś??
Na razie nic więcej nie wiadomo chodzi o zmianę dotyczącą placówki handlowej tutaj masz dyskusję na ten temat.

Można by było wprowadzić tez przycisk "zorganizuj" po wejściu bezpośrednio w teatr, nie koniecznie przez Agorę
Złóż taką propozycję w dziale propozycje ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zastanawiam się jakim trzeba być "geniuszem" aby wymyślić możliwość grania tylko w jednej zakładce. Przestaję w takie dziadostwo grać.

Gracze wielokrotnie zgłaszali problem z nieprawidłowym czasem dochodzenia ataków, dzięki tej zmianie błąd może zostać naprawiony.

A ja od kiedy została zrobiona aktualizacja mam problemy z wejściem do gry . Mój świat to Gythium . Wczoraj trwało to 2 godziny a dzisiaj trwa to już od 05:30 do teraz , po zalogowaniu wyświetla mi się strona na niebiesko i to było by na tyle nic nie mogę zrobić . Sprawdzałem wchodząc na inny świat i tam jest wszystko dobrze .

Wyczyść proszę pliki tymczasowe z Twojej przeglądarki oraz spróbuj skorzystać z innej przeglądarki, szczególnie z Chrome. Jeśli to nie pomoże, napisz ticketa :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Wszędzie pytam i nie moge znaleźć odpowiedzi.

Co z tymi jednostkami? miały być zrównoważenia rozgrywki a nie widać aby coś z nowych budynków ani ulepszonych jednostek wprowadzali.. W dodatku zadania na wyspach zostały szybciej wprowadzone, a przecież w kolejce były najpierw jednostki - zostały one odsunięte na bok ?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Wszędzie pytam i nie moge znaleźć odpowiedzi.

Co z tymi jednostkami? miały być zrównoważenia rozgrywki a nie widać aby coś z nowych budynków ani ulepszonych jednostek wprowadzali.. W dodatku zadania na wyspach zostały szybciej wprowadzone, a przecież w kolejce były najpierw jednostki - zostały one odsunięte na bok ?

Podejrzewam, że najpierw będą herosi i interfejs, a dopiero później zrównoważenie rozgrywki :) Na pewno wymaga to dużo pracy, analizy sugestii od graczy, którzy wypowiadali się na forach we wszystkich wersjach językowych. Nie ma co się spieszyć ;)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

raczej jest bo ja już pobadałem triremy we wszystkich oddalonych od frontu miastach :D czekam na te szybkość 25...
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Myślałem że w końcu w tej aktualizacji zostanie wprowadzony nowy interfejs ale niestety nie, bardzo dobrze że wprowadzono zmiany dotyczące bonusów z misji wyspowych, co powinno już przy ich wprowadzeniu być zmniejszone:
"Bonusy ulepszony atak i ulepszona obrona zmniejszono z 30% do 10% (atak) oraz z 30% do 5% (obrona)."
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zapraszamy do dyskusji na temat aktualizacji w Grepolis. Które zmiany przypadły Wam do gustu? Czego jeszcze brakuje? Co sądzicie o rozwoju gry?


cześć dopiero się zarejestrowałem nie przeczytałem jeszcze faq ale wątpię aby to pytanie było często zadawane.Mam problem.Ponieważ gram na notebooku mam za mały ekran żeby zatwierdzić misję wyspową (,,zatwierdź' ucina się) .Przez to np.wolniej się rozwijam a jeżeli nie rzucę np.Tęsknoty Hery,przeciwnik może mieć boosta 10% do ataku,a ja będę miał normalną skuteczność.To mnie mocno wkurza.Nie wiem jak sobie z tym poradzić.Ta zmiana jest fajna,ale tak dyskryminujecie mnie dlatego że mam mały komputer.Proszę o pomoc w tej sprawie gdyż nowego kompa mogę się spodziewać co najmniej 25,a na mojej wyspie wrze
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

cześć dopiero się zarejestrowałem nie przeczytałem jeszcze faq ale wątpię aby to pytanie było często zadawane.Mam problem.Ponieważ gram na notebooku mam za mały ekran żeby zatwierdzić misję wyspową (,,zatwierdź' ucina się) .Przez to np.wolniej się rozwijam a jeżeli nie rzucę np.Tęsknoty Hery,przeciwnik może mieć boosta 10% do ataku,a ja będę miał normalną skuteczność.To mnie mocno wkurza.Nie wiem jak sobie z tym poradzić.Ta zmiana jest fajna,ale tak dyskryminujecie mnie dlatego że mam mały komputer.Proszę o pomoc w tej sprawie gdyż nowego kompa mogę się spodziewać co najmniej 25,a na mojej wyspie wrze

W czwartkowej aktualizacji ma zostać poprawione okno misji wyspowych, które nie mieści się przy mniejszej rozdzielczości. Jeśli nadal będzie z nim jakiś problem, to daj znać, zgłosimy do programistów :) Poza tym możesz spróbować pomniejszyć ekran gry w ustawieniach przeglądarki - w Operze wystarczy kliknąć kilka razy ctrl oraz -.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

czy w wersji mobilnej pojawi się opcja handlu (chociaż z wioskami)? czy będzie można realizować zadania i misję wyspowe?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry