Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Miałem po aktualizacji alchemika, ale niestety co przy nim nie wcisnąłem pojawiał się błąd więc może dziś wszedł event Halloween.
A dobrze wiemy, że każdy event ma falstart więc może coś się niebawem pojawi :)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Miałem po aktualizacji alchemika, ale niestety co przy nim nie wcisnąłem pojawiał się błąd więc może dziś wszedł event Halloween.
A dobrze wiemy, że każdy event ma falstart więc może coś się niebawem pojawi :)

Prawda :) Ale teraz jest tak jak z Grepolympią...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dzisiaj była przerwa techniczna, w której miała zostać wprowadzona aktualizacja. Tak się jednak nie stało. Wersja gry to nadal 2.47.33058 (na Itace), tymczasem gdy powinna być to już wersja 2.48.
Tym samym nie wprowadzono nowego interfejsu. Czy ktoś odpowiedzialny w tej materii mógłby się wypowiedzieć co jest tego przyczyną?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Witam ponownie,

przykro mi, lecz otrzymaliśmy właśnie informację, że wdrożenie nowego interfejsu zostało odroczone w czasie.
Nie została póki co wyznaczona nowa data,
za kolejne przesunięcie przepraszamy.

Grepolis Team

Haha śmieszne , może przynajmniej jakis event na hellowen by zrobili
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Co? Ja tyle czekałem, że jutro, że to że tamto... :( No proszę dajcie ten interfejs :(
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Oj muszą to nam jakoś wynagrodzić :D
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No zobaczę... Pozostaje mi tylko chyba kilkudniowa przerwa od grepo...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Szczerze? Ja już dostaję szału od czekania....
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja też. Czekam już od stycznia...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Bo to Polska nie elegancja - Francja :p
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

O tam to super :) Ale w końcu InnoGames są w Niemczech, więc zawsze tam jest wszystko najszybciej :) Chyba tam zagram sobie przez dwa tygodnie, niemiecki znam to nie będzie problemu :)
 
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dzisiaj była przerwa techniczna, w której miała zostać wprowadzona aktualizacja. Tak się jednak nie stało. Wersja gry to nadal 2.47.33058 (na Itace), tymczasem gdy powinna być to już wersja 2.48.
Tym samym nie wprowadzono nowego interfejsu. Czy ktoś odpowiedzialny w tej materii mógłby się wypowiedzieć co jest tego przyczyną?
Zapewne sprawdzałeś w ustawieniach gry. Proszę wyczyść pamięć podręczną przeglądarki Cache i wówczas powinieneś mieć napisaną tam właściwą wersję, z której obecnie korzystasz. Aby gra działała poprawnie, istotne jest, aby zawsze wyczyścić pamięć podręczną po każdej aktualizacji.

Haha śmieszne , może przynajmniej jakis event na hellowen by zrobili
No właśnie zrobili - kociołek jest przecież z powodu Halloween :)

O tam to super :) Ale w końcu InnoGames są w Niemczech, więc zawsze tam jest wszystko najszybciej :) Chyba tam zagram sobie przez dwa tygodnie, niemiecki znam to nie będzie problemu :)
Muszę Cię zmartwić - na niemieckim czy angielskim serwerze nadal mamy stary interfejs użytkownika - podobnie jak u nas na polskich światach. Jedynie na wersji testowej (link) możemy już testować nowy interfejs (oraz grać w wersji szwedzkiej i słowackiej). Co do tego, że na niemieckiej wersji wszystko jest najszybciej, to pozwolę się z tym nie zgodzić :p Zerknij choćby tutaj na ostatnie info na DevBlogu: link, gdzie EN, DE i FR są aktualizowane dopiero dzisiaj, a my i inne kraje wczoraj.

Chciałabym też przypomnieć, że ten temat dotyczy aktualizacji, proszę więc o rozmowy na temat nowego świata kontynuować w innym wątku.
 
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Fajnie ,że można zwijać pasek zadań po lewej stronie ,ale czy można go powiększyć jakimś sposobem?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Konkret interfejs! Wielki plus dla twórców. Wygląda to kozacko :cool:
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Brawa dla Teamu!!!! Nareszcie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry