Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Kolejne super zmiany -.- podczas przesyłąnia surki między miastami znowu wszystko na odwrót -.-
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Kolejne super zmiany -.- podczas przesyłąnia surki między miastami znowu wszystko na odwrót -.-

to jest jeszcze bardziej irytujace niz zmiana w handlu z wioskami serwerowymi, czas chyba naprawde zakonczyc gre
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

to jest jeszcze bardziej irytujace niz zmiana w handlu z wioskami serwerowymi, czas chyba naprawde zakonczyc gre

uważaj bo twój komentarz może być źle odebrany przez zielonych ludzików i usunięty.
smiley_emoticons_irre.gif

Ile to już tematów powstało krytykujących te i wcześniejsze zmiany, na wszystkich forach w jakimkolwiek języku byśmy nie czytali ludziom to się po prostu nie podoba. Tylko nasze forum jest specyficzne w tej kwestii bo wyszła jakaś cenzura rodem z PRL.
I wychodzi na to ze oficjalnie wszyscy są szczęśliwi ze zmian, a także uwielbiają nowe bonusy i skracanie za złoto.
Ciekawe ile osób będzie się wypowiadać na tym forum za rok.. ? byle tak dalej.
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No i handel w DIO przestał działać przez to...masakra jakaś:/
 

DeletedUser23480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie no kto to wymyślił? :eek:
Dramat jakiś... myślę, że handel podupadnie i to solidnie :/
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

uważaj bo twój komentarz może być źle odebrany przez zielonych ludzików i usunięty.
smiley_emoticons_irre.gif

Ile to już tematów powstało krytykujących te i wcześniejsze zmiany, na wszystkich forach w jakimkolwiek języku byśmy nie czytali ludziom to się po prostu nie podoba. Tylko nasze forum jest specyficzne w tej kwestii bo wyszła jakaś cenzura rodem z PRL.
I wychodzi na to ze oficjalnie wszyscy są szczęśliwi ze zmian, a także uwielbiają nowe bonusy i skracanie za złoto.
Ciekawe ile osób będzie się wypowiadać na tym forum za rok.. ? byle tak dalej.
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Lepiej postawić pytanie ile osób bęize na tym forum za rok :) i Czy to forum wgl bęize istnieć.

Jak wcześniej już ktoś pisał - dla nowych osób nie zrobi to żadnej różnicy, ale dla takich grających te kilka lat? po kiego grzyba mącić tak? Co to da poza odpływem graczy?
Skoro wszystko jest odwrotnie, to może w kolejnej aktualizacji dowiemy się, że biremy służyć będą do ataku, a ognie do obrony?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie no kto to wymyślił? :eek:
Dramat jakiś... myślę, że handel podupadnie i to solidnie :/

Nie tylko handel a cała gra:)
 

DeletedUser23480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

w sumie masz rację bo jednak handel jest bardzo ważną częścią gry...
podejrzewam że ten świat dogram do końca, a potem czas będzie poszukać czegoś nowego.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

co aktualizacja to coraz gorsza.. :(
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

w sumie masz rację bo jednak handel jest bardzo ważną częścią gry...
podejrzewam że ten świat dogram do końca, a potem czas będzie poszukać czegoś nowego.
Jak znajdziesz to daj znać:d Przesyłam sobie właśnie surki i już mnei to coraz bardziej denerwuje, bo z przyzwyczajenia jeśli pasek zapełniony, to znaczy, że nie ma co słac a tu bęc jednak jest teraz inaczej..
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jak znajdziesz to daj znać:d Przesyłam sobie właśnie surki i już mnei to coraz bardziej denerwuje, bo z przyzwyczajenia jeśli pasek zapełniony, to znaczy, że nie ma co słac a tu bęc jednak jest teraz inaczej..

Przyznam, że nie jestem fanką drastycznych zmian, ciężko mi się do nich przyzwyczaić, więc rozumiem wasze niezadowolenie. Na pewno przez kilka najbliższych tygodni będzie łatwo o pomyłki. Plus tej zmiany jest taki, że teraz łatwo sprawdzić ile surowców jest dostępnych do handlu - mam pojemność 4367/15000, czyli od razu widzę ile mogę przesłać do innego miasta, zamiast obliczać to na podstawie informacji ile surowców zostało już wykorzystane.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie trzeba tego liczyć, wystarczy kliknąć na ikonki surowców a możliwa ilość do wysłania jest dodawana do licznika. Do tej pory było dobrze i jak pisze Potusek(no przynajmniej taki wniosek mi wychodzi), to upiększanie na siłę czegoś, co działa.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Proponuję porozmawiać na ten temat w dyskusji na temat aktualizacji :)
Więc ponawiam swoją wypowiedź w tym miejscu, może ktoś tutaj udzieli mi odpowiedzie.

To dlaczego nie można dostosować wersji mobilnej do przeglądarkowej? Po 5 latach takie zmiany? Kiedy Appka jest od niedawna...
Czy trzeba psuć coś, co dobrze działa, bo nie można dostosować nowego?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dziś chcę podesłać surke koledze na murek, otwieram okienko handlu i patrze 6500/6500 czyli gdzieś już surka idzie o_O, zmieniam miasto i tu to samo jeszcze 3 miasta i wszędzie to samo
smiley_emoticons_confusednew.gif
Spróbowałem wysłać troszkę na pełnym i o dziwo pojemnosć targowiska zaczęła się zmniejszać
smiley_emoticons_oh-no2.gif

Tak jak wcześniej kazali czytać w wspak wioski, ludzie zaraz pokażą nam kiełbasę skaczącą po ekranie
smiley_emoticons_hecheln.gif
i kto pierwszy ką kliknie dostanie bonus Wyostrzone zmysły, ta gra schodzi na psy... Przywróćcie wioski i handel do dawnej formy, bo znów minie miesiąc aż wszyscy się przestawią.. Po grzyba takie zmiany ...
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dziś chcę podesłać surke koledze na murek, otwieram okienko handlu i patrze 6500/6500 czyli gdzieś już surka idzie o_O, zmieniam miasto i tu to samo jeszcze 3 miasta i wszędzie to samo
smiley_emoticons_confusednew.gif
Spróbowałem wysłać troszkę na pełnym i o dziwo pojemnosć targowiska zaczęła się zmniejszać
smiley_emoticons_oh-no2.gif

Tak jak wcześniej kazali czytać w wspak wioski, ludzie zaraz pokażą nam kiełbasę skaczącą po ekranie
smiley_emoticons_hecheln.gif
i kto pierwszy ką kliknie dostanie bonus Wyostrzone zmysły, ta gra schodzi na psy... Przywróćcie wioski i handel do dawnej formy, bo znów minie miesiąc aż wszyscy się przestawią.. Po grzyba takie zmiany ...
smiley_emoticons_auslachen2.gif

... to dziwne :cool:
 

DeletedUser23595

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Witam co do Aktualizacji dzisiejszej to ma zastrzeżenia do Targowiska wszystko trzeba teraz wysyłać na odwrót, i jak do tej nie miałem zastrzeżeń ale dzisiaj to tragedia do targowiska
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Uczymy się grać po Arabsku:D
Ciekawi mnie ile osób już postanowiło przestć w to grać po ostatnich "zmianach":D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

"Poprawiacze" jak widać nie znają powiedzenia, "że lepsze jest wrogiem dobrego".
Ale za to wzięli sobie do serca słowa z piosenki Młynarskiego: "co by tu jeszcze spiepszyć, panowie".:mad:
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Pytaanie moje brzmi czy bedzie dało sie wysyłac z dio-toolsa surowce procentowo?
 

DeletedUser23480

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Może napiszemy protest do Inno...
a że szantaż w grze jest dozwolony to będzie to brzmiało tak: "nie będziemy kupować Golda dopóki nie przywrócicie targowiska do poprzedniego stanu" :cool:
Wysłać masa do wszystkich na wszystkich serwerach i będzie pozamiatane, szybciutko by zmienili ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Pytaanie moje brzmi czy bedzie dało sie wysyłac z dio-toolsa surowce procentowo?
Dlaczego nie napiszesz w temacie ze skryptem Dionego ?-.-
Może napiszemy protest do Inno...
a że szantaż w grze jest dozwolony to będzie to brzmiało tak: "nie będziemy kupować Golda dopóki nie przywrócicie targowiska do poprzedniego stanu" :cool:
Wysłać masa do wszystkich na wszystkich serwerach i będzie pozamiatane, szybciutko by zmienili ;)
Jak miałoby to wwyglądać?:D
CHoć nei sądzę byśmy coś dla nich znaczyli jak mają masę innych państw, w których pewnie jest więcej ludzi, niż u nas.


E: 3300 :D
 

DeletedUser23480

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

nie no żarcik, raczej tego nie da się zrobić :D
ale podejrzewam, że na wszystkich serwerach starzy gracze są wkurzeni... niestety ostatnie aktualizacje coś im nie wychodzą :/

hmmm... ciekawe czy jakiś skrypt udało by się napisać, gdzie by była nakładka na targowisko przywracająca stan sprzed aktualizacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry