Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18203

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Event zapewne z rankingiem
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A gdzie naprawienie bledu z handlem w aktualizacji ktora bedzie 3-ciego czerwca?

Masz na myśli ten błąd czy jakiś inny? Jeśli chodzi o problem z przeskakującym licznikiem, to nie jestem pewna dlaczego nie ma o nim wzmianki w informacji o aktualizacji (zapytam), jednak na ZZ, gdzie jest już wersja 2.88, zostało to naprawione.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Licznik na targowisku wali koziolki jak nic:)
Po tej aktualizcji co sie zmienil ten pasek ze jest full(choc surowce mozna przeslac) to jesli moge wyslac 15k surki to wysylam.
Srebra mam np 20k po kliknieciu na ikonke srebra powinno automatycznie dac 15k(bo na tyle pozwala poziom targu) a mi nieraz pokazuje -5k i musze albo poklikac po 500 surki tymi szczaleczkami (gora,dol) lub poprostu wpisac.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Na czym polega event przywódca Rzymu?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Licznik na targowisku wali koziolki jak nic:)
Po tej aktualizcji co sie zmienil ten pasek ze jest full(choc surowce mozna przeslac) to jesli moge wyslac 15k surki to wysylam.
Srebra mam np 20k po kliknieciu na ikonke srebra powinno automatycznie dac 15k(bo na tyle pozwala poziom targu) a mi nieraz pokazuje -5k i musze albo poklikac po 500 surki tymi szczaleczkami (gora,dol) lub poprostu wpisac.

Hmm, z tym błędem się nie spotkałam - przy pomocy strzałek można sprawić, że pokaże się wartość surowców na minusie, jednak po kliknięciu na ikonę surowca pasek wypełnia się do maksymalnej pojemności. U ciebie ten problem pojawia się za każdym razem czy od czasu do czasu?

Na czym polega event przywódca Rzymu?

Tak jak napisał br0nek1234, event opiera się na tym samym schemacie, co Bitwa o Troję, czyli przeprowadzając różne akcje w grze otrzymujemy specjalne jednostki, przy pomocy których podbijamy pola na mapie kampanii, za co otrzymujemy różne bonusy :) Po dojściu do ostatniego pola można zdobyć nowego bohatera, który zmniejsza koszt technologii oraz przyspiesza ich badanie w akademii, a także poziom kultury. W wydarzeniu dostępny będzie również ranking dzienny i ogólny, tak jak w ostatnim evencie wielkanocnym.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Poczekam na ten blad i dobrze go przesledze i opisze od A do Z.
Napewno sie pojawi nie bawem.
To ze szczalkami mozna zejsc na minus to wiem i nie chodzi mi oto:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

hehe, no to musisz budować na "sucho", że tak to określę:d
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

To nie jest błąd, ale już dłuższy czas mnie zastanawia czemu po aktualizacji w wyskakującym oknie jest "Nowy obrazek" zamiast "Odśwież" ? :D
Zrzut%20ekranu%202015-06-03%2013.34.33.png
 

DeletedUser20057

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Kiedy Przywódca Rzymu wystartuje?
 

DeletedUser20057

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No to na szczęście po cudakach będzie u nas. Mam nadzieję ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

To nie jest błąd, ale już dłuższy czas mnie zastanawia czemu po aktualizacji w wyskakującym oknie jest "Nowy obrazek" zamiast "Odśwież" ? :D
Zrzut%20ekranu%202015-06-03%2013.34.33.png
Też mnie to zastanawiało, ale nie chciało mi się zgłaszać:D

Zgłoś w dziale odpowienim jeśli Ci się chce:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry