Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
Żeby błąd nie powtórzył się w kolejnej edycji tego samego wydarzenia ;) W przypadku krytycznych błędów poprawki wgrywane są jeszcze w trakcie eventu, tutaj problem nie był aż tak poważny, ale za rok mógłby być uciążliwy dla niektórych graczy.
 

DeletedUser28123

Guest
Mam prośbę względem flagi nad miastem.
Czy jest szansa by w najbliższej przyszłości można było umieścić na niej swój herb (i nie mam tu na myśli żadnych liści :D) by był on widoczny i wyrażny na pierwszy rzut oka, co by nie trzeba było podpinać się do telebimu by dostrzec kto zacz? Dla przykładu dodam, że jak patrzę dajmy na to na flagę sojuszu Heroes Camp to widzę coś na kształt symbolu euro (waluta). Dopiero po przyklejeniu oka do ekranu jestem w stanie rozpoznać szczegóły. Póki co nie przynależę do żadnego sojuszu i chciałbym być rozpoznawany właśnie po swoim oryginalnym herbie. Jednokolorowe flagi są zwyczajnie nudne a i tak większość niezrzeszonych oznaczona jest tym samym kolorem. Ożywiło by to nieco mapę no i każdy mógłby poczuć sie nie jak "każdy". Odrobina oryginalności z całą pewnością by nie zaszkodziła.
...a jeśli nie indywidualnie (bo mogło by być zbyt pstrokato) to choćby flagi sojuszy nie były przedstawiane w formie piktogramów. Niech każdy sojusz wybierze swój niepowtarzalny herb i umieści go na fladze i cześć.
Pozdrawiam, POLTHEGOR.

...a dlaczego po wybudowaniu wieży strażniczej znikają pozostałe opcje (okno senatu) i czy to samo stanie się gdy rozbuduję senat do poziomu 24? (opcje po stronie lewej).
Czy naprawdę muszę wybierać między latarnią a biblioteką?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22529

Guest
Całe szczęście nie będzie raczej w najbliższym czasie opcji jakichkolwiek ingerencji we flagi, bo to byłby dramat.

Masz do wyboru po jednym z dwóch grup budynków specjalnych, po wybudowaniu przykładowo wieży nie możesz wybudować innych budynków z danej grupy. Zbudowanie senatu do 24 poziomu nic nie spowoduje.
 

DeletedUser18203

Guest
Brawo za przyszla aktualizacj.
Co prawda nie wiadomo jak to sie będzie miec w praktyce ale w teori wygląda to super. Jeszcze można dodać 72h do skracania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6237

Guest
Nooooooooo wreszcie cos z cudami ruszyło
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif


Jak najbardziej na +
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser

Guest
jedna z sensowniejszych aktualizacji od dłuższego czasu..podgląd wysłanych surowców, ograniczenie skakania do sojów..brzmi interesująco..era cudów poraz kolejny nabiera sensu :]
 
Kolejna aktualizacja i kolejny #shit. Czy ci niedzielni programiści kiedyś zabiorą się za naprawę poważnych błędów ? Czy tylko srymki, okienka i inne dziadostwa potrafią naprawiać ? Co do zmian to lepiej późno niż wcale xD Od kiedy w Dio każdy ma możliwość sprawdzenia ile dał surki na cud? Ciężko mi powiedzieć ile czasu temu to zostało wprowadzone w skrypcie a niedzielni programiści dopiero teraz dodają taką możliwość xD jak nie wiedzieli jak się za to zabrać to mogli zapytać :D 72h :D dla skoczków ale i na to jest obejście :) Polak potrafi :p
 

DeletedUser18203

Guest
Tak jest w skrypcie,ale nie każdy chce go miec.
A tak przynajmniej jest możliwość kontrolowanie wszystkich.
Dużo takich co dużo gadają w soju ile to surowca dają a tak naprawde festyny klikają.
 

DeletedUser26320

Guest
Może to sprawi że podczas EC będzie więcej stron które budują cuda. Albo skończy się tak że kilka sojuszy wybuduje po 1 cudzie i później będą się bawić w oddawanie
 

DeletedUser13617

Guest
Pytanie do administracji.

I to ma być to NOWE ZAKOŃCZENIE gry? Obiecywane od lat i ostatecznie mające wejść w tym roku?

Czy ja może mam nieaktualne informacje? :)
 

DeletedUser20114

Guest
biję pokłony kreatywności programistów InnoGames... :rolleyes:

Dodaliśmy podgląd z informacją o surowcach, które przesłali poszczególni sojusznicy na cud świata.

serio? po tylu latach?
funkcja, którą najpierw wprowadził DIO (ilość surek widoczna tylko dla wysyłającego)
a następnie GRCRT w wersji beta (ilość surek widoczna dla założycieli i liderów, na naszej stronie) ?

o_O

i zupełnie już przypadkowo, kilkanaście tygodni po mojej wymianie maili z szefem programistów IG na ten temat (omówienie kwestii bezpieczeństwa)?

ech... :confused:
 

DeletedUser5

Guest
Pytanie do administracji.

I to ma być to NOWE ZAKOŃCZENIE gry? Obiecywane od lat i ostatecznie mające wejść w tym roku?

Czy ja może mam nieaktualne informacje? :)

W tym momencie nie ma w planach całkowitego usunięcia cudów świata, dlatego stopniowo wprowadzamy zmiany, oraz monitorujemy jaki wpływ będą one mieć na rozgrywkę. Na razie skupiamy się na drobnych poprawkach w działaniu cudów, żeby wyeliminować te elementy, które są dla graczy uciążliwe. W przyszłości mogą pojawić się większe zmiany, ale poinformujemy was o nich z wyprzedzeniem, aby najpierw zebrać wasze opinie.
 

DeletedUser13617

Guest
W tym momencie nie ma w planach całkowitego usunięcia cudów świata, dlatego stopniowo wprowadzamy zmiany, oraz monitorujemy jaki wpływ będą one mieć na rozgrywkę. Na razie skupiamy się na drobnych poprawkach w działaniu cudów, żeby wyeliminować te elementy, które są dla graczy uciążliwe. W przyszłości mogą pojawić się większe zmiany, ale poinformujemy was o nich z wyprzedzeniem, aby najpierw zebrać wasze opinie.

Chwila moment. Co to znaczy w tym momencie nie ma w planach? To gdzie super specjalny odcinek nagrany przez sympatycznych Inno-ludów w którym nas poinformowali, że zamiast super zakończenia nowego dadzą nam super ksero ze skryptów?

W jakiej przyszłości się maja pojawić te "większe zmiany"? Nowe zakończenie gry miało być już kilka lat temu.
Rok temu wystąpił przed nami jeden zapłakany pan (czy tez pani), bardzo przepraszał i oświadczył, że w 2016 roku NA 100% pojawi się NOWE ZAKONCZENIE GRY.

Nie znam za dobrze języka ale dodał też chyba, że jeśli i tym razem nie dadzą rady to w zamian każdy gracz na start otrzyma 25K golda. Największy pakiet.

A Ty nam tu teraz opowiadasz jakieś pierdoły.

Gadaj dlaczego nie ma nowego zakończenia gry. A jaqk nie wiesz to dawaj tu tego pajaca z tego filmiku co to obiecywał. Chyba możesz go tu lognąc co nie?
 
Za mało kumaci by wprowadzić nowe zakończenie gry , nigdy nie będzie nowego
następuje coraz większe dojenie z kasy ludzi , nowych graczy coraz mniej , światy będą coraz rzadziej wypuszczane , aż zamkną za pare lat grepolis pl

wcale już nie myślą o tym nowym zakończeniu , teraz muszą wstawić nam na ekran jak najwięcej przycisków "kup"
 
Status
Zamknięty.
Do góry