1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy administratorów gry oraz moderatorów forum. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat aktualizacji

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 11. Paź 2012.

Poleć tę stronę

1. Jack Herer

Jack Herer

Docenione treści:
    21
    to juz nie pierwszy raz, pamietam, ze juz raz o tym pisales w czasie poprzedniej superoferty

2. MG34

MG34

Docenione treści:
    456
    Przecież nie tak dawno była afera ze sprzedawaniem bonusów (nie pamiętam szczegółów) i obiecali się poprawić. To się poprawili.

Tylko czego wymagać od kmiotków z INNO co o rozgrywce pojęcia nie mają?

Ale dobrze - niech zarżną grę. Mi przeciwnik z takim pakietem krzywdy nie zrobi. Ani Donowi czy Adaśce. Ale setkę "szaraków" szybko zniechęci do gry. Prostacka pazerność.

3. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    113

Przecież jest poprawa :D poprawili cenę hahaha. Szczerze to tylko idiota to kupi :). Nic poza zmysłami w tym pakiecie przydatnego nie ma. Każdy pozostały bonus (poza wielkim zbrojeniem) można codziennie wylosować za darmo :)

Ostatnio edytowane: 13. Sty 2017
  4. Jack Herer

Jack Herer

Docenione treści:
    21
  5. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    330
    Ja się przyznam, że miałem swój typ takiej osoby, ale jak sprawdziłem, to niestety Inno nie zarobi. Zły czas wybrali na dodanie tej oferty[​IMG]

6. Jamjam 12

Jamjam 12

Docenione treści:
    45
    Miałem hmmm wrażenie że do tej pory zakup czegokolwiek np pakietu za 39zł powodował zamknięcie możliwości następnego zakupu ... Prawda?
    A teraz można już zakupić np 4!!! Epickie ... Mylę się ? mam nadzieję ...
    Bo inaczej Loczek da popalić na Nikai .. oj da ... :DDDDDD

7. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    330
    Loczek urlop ma odpalony i Inno niestety nie zarobi[​IMG]

virtual, Jamjam 12 oraz Big Kamil lubią to.
  8. Jamjam 12

Jamjam 12

Docenione treści:
    45
    Dobra myliłem się ... ufff .. po restarcie znikło to co zakupiono ;) No przynajmniej tyle ....

9. Jack Herer

Jack Herer

Docenione treści:
    21
    Swego czasu byla dyskusja o tym jak eventy wplywaja na rozgrywke w poczatkowej fazie serwera. No i wnioski byly takie, ze za bardzo wplywaja i ze na samym poczatku ich nie bedzie. Jako, ze jakos przegapilem final tej dyskusji, a teraz nie moge sie do tego dokopac, mam pytanko. Czy ustaleniem jest, ze eventow nie bedzie w pierwszych 2 tygodniach istnienia swiata (no bo tak na Parosie wychodzi)?

10. mustang5

mustang5

Docenione treści:
    36
    Coś tam było że Event dwa tygodnie po starcie może się pojawić nie wcześniej.
    Także dwa tygodnie minęło.
    Świat chyba od 10.

11. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    307
    Jack Herer, tak, od dłuższego czasu eventy startują najwcześniej po około 2 tygodniach od startu najnowszego świata. Wyjątkiem był Oropos i wydarzenie Zima 2016, które zawsze rozpoczyna się 1 grudnia, więc odstęp był trochę krótszy.

12. ptychu0325

ptychu0325

Docenione treści:
    5
    Dodali by coś za małe sumy to i więcej osób by zaczęło grę. Ilościowo nadrabiając. Poza tym po dwóch latach nieobecności, obiecywano złoto itd na start a nic nie dostałem :( . Dodaliby nowe jednostki, bo zero zmian, które podniosłyby atrakcyjność gry czy rozgrywki. Szybko się nudzi, w kółko to samo od lat....
    Pomysłów na zyskiwanie złota to jest za to full.... aby wydoić gracza i tyle w temacie....

13. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    330
    I kolejny raz dostajemy super oferty, gdzie za kasę można sobie wykupić kolejne bonusy. I niech mi teraz nikt nie wmawia, że Inno nie jest nastawione tylko i wyłącznie na wyciąganie od nas kasy.

PS: W dodatku dalej się nie nauczyli i dają ten "średni pakiet startowy" z doradcami na cztery tygodnie, gdzie za taką samą kasę możemy ich wykupić na sześć tygodni. Ten bonus dla surowców tej różnicy kasy raczej nie rekompensuje...nawet jakby to działało na wszystkie miasta.

14. adam237

adam237

Docenione treści:
    0
    zmniejszcie siłę ataku procarzy z 23 do 18 bo z procarzami jest za łatwo

15. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    330
    Procarzami łatwo? Jakoś nie odczuwam tego za bardzo...i tak trzeba robić miks do ataku, żeby dostosować się do obrony przeciwnika.

16. stefan7

stefan7

Docenione treści:
    0
    Jakby wam się nudziło to dodajcie do apki możliwość zmiany nazwy miasta oraz wklejanie ruchomego raportu

17. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    330
    No to zrób propozycję w odpowiednim dziale, a my się nad nią pochylimy :)

18. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    330
    Ten kto wymyślił nowe wizerunki bogów w grze to chyba za dużo bajek się naoglądał...tragedia[​IMG]

19. Strzyga32

Strzyga32

Docenione treści:
    14
    Posejdon wygląda teraz jak Conchita Wurst :confused:
    do tego wpadł do beczki z kwasem hialuronowym bo jest gładki jak pupcia niemowlęcia

Ostatnio edytowane: 30. Mar 2017
    Big Kamil lubi to.
  20. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    113
    za dużo Disneya oglądali :D