1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy moderatora forum. Jeżeli lubisz wypowiadać się na każdy temat, dbać o przestrzeganie zasad i chcesz dołączyć do niemal dwudziestoosobowego zespołu, który łączy pasja do Grepolis, zgłoś się!

Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Shannqą.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat aktualizacji

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 11. Paź 2012.

Poleć tę stronę

1. Jack Herer

Jack Herer

Docenione treści:
    14
    to juz nie pierwszy raz, pamietam, ze juz raz o tym pisales w czasie poprzedniej superoferty

2. MG34

MG34

Docenione treści:
    427
    Przecież nie tak dawno była afera ze sprzedawaniem bonusów (nie pamiętam szczegółów) i obiecali się poprawić. To się poprawili.

Tylko czego wymagać od kmiotków z INNO co o rozgrywce pojęcia nie mają?

Ale dobrze - niech zarżną grę. Mi przeciwnik z takim pakietem krzywdy nie zrobi. Ani Donowi czy Adaśce. Ale setkę "szaraków" szybko zniechęci do gry. Prostacka pazerność.

3. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    104

Przecież jest poprawa :D poprawili cenę hahaha. Szczerze to tylko idiota to kupi :). Nic poza zmysłami w tym pakiecie przydatnego nie ma. Każdy pozostały bonus (poza wielkim zbrojeniem) można codziennie wylosować za darmo :)

Ostatnio edytowane: 13. Sty 2017
  4. Jack Herer

Jack Herer

Docenione treści:
    14
  5. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    277
    Ja się przyznam, że miałem swój typ takiej osoby, ale jak sprawdziłem, to niestety Inno nie zarobi. Zły czas wybrali na dodanie tej oferty[​IMG]

6. Jamjam 12

Jamjam 12

Docenione treści:
    17
    Miałem hmmm wrażenie że do tej pory zakup czegokolwiek np pakietu za 39zł powodował zamknięcie możliwości następnego zakupu ... Prawda?
    A teraz można już zakupić np 4!!! Epickie ... Mylę się ? mam nadzieję ...
    Bo inaczej Loczek da popalić na Nikai .. oj da ... :DDDDDD

7. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    277
    Loczek urlop ma odpalony i Inno niestety nie zarobi[​IMG]

virtual, Jamjam 12 oraz Big Kamil lubią to.
  8. Jamjam 12

Jamjam 12

Docenione treści:
    17
    Dobra myliłem się ... ufff .. po restarcie znikło to co zakupiono ;) No przynajmniej tyle ....

9. Jack Herer

Jack Herer

Docenione treści:
    14
    Swego czasu byla dyskusja o tym jak eventy wplywaja na rozgrywke w poczatkowej fazie serwera. No i wnioski byly takie, ze za bardzo wplywaja i ze na samym poczatku ich nie bedzie. Jako, ze jakos przegapilem final tej dyskusji, a teraz nie moge sie do tego dokopac, mam pytanko. Czy ustaleniem jest, ze eventow nie bedzie w pierwszych 2 tygodniach istnienia swiata (no bo tak na Parosie wychodzi)?

10. mustang5

mustang5

Docenione treści:
    33
    Coś tam było że Event dwa tygodnie po starcie może się pojawić nie wcześniej.
    Także dwa tygodnie minęło.
    Świat chyba od 10.

11. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    259
    Jack Herer, tak, od dłuższego czasu eventy startują najwcześniej po około 2 tygodniach od startu najnowszego świata. Wyjątkiem był Oropos i wydarzenie Zima 2016, które zawsze rozpoczyna się 1 grudnia, więc odstęp był trochę krótszy.

12. ptychu0325

ptychu0325

Docenione treści:
    4
    Dodali by coś za małe sumy to i więcej osób by zaczęło grę. Ilościowo nadrabiając. Poza tym po dwóch latach nieobecności, obiecywano złoto itd na start a nic nie dostałem :( . Dodaliby nowe jednostki, bo zero zmian, które podniosłyby atrakcyjność gry czy rozgrywki. Szybko się nudzi, w kółko to samo od lat....
    Pomysłów na zyskiwanie złota to jest za to full.... aby wydoić gracza i tyle w temacie....