1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy administratorów gry oraz moderatorów forum. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat aktualizacji

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 11. Paź 2012.

Poleć tę stronę

1. Big Kamil

Big Kamil

Docenione treści:
    27
    Po mieście pozostała dziura w ziemi[​IMG]

2. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    113
    ten screen akurat pochodzi z akcjum ale na geli tez przypadkiem trafilem

która się pogłębia i przez to zwiększa się ujemna wartość miasta

Ostatnio edytowane przez moderatora: 25. Lis 2016
    Big Kamil lubi to.
  3. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    307
    *El Gato*, nie kojarzę ostatnim czasie zgłoszeń błędu z punktami na minusie, dlatego jeśli ponownie natkniesz się na takie miasto, byłabym wdzięczna za podanie świata, sprawdzimy. Póki co odpaliliśmy skrypt przeliczający liczbę punktów na wszystkich serwerach.

4. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    330
    Jak ja widzę takie "promocje", to nie wiem, kto to wymyśla. Włączam grę i wyskakuje mi, że mogę skorzystać ze specjalnej promocji z okazji czarnego piątku. No i tak jak boski pakiet rekrutacyjny jest ok (choć jak dla mnie przegięcie, że można tak mocno wpływać na rozgrywkę na danym świecie), tak ten duży pakiet najeźdźcy wywołuje u mnie uśmiech politowania (gdzie za taką kasę takie śmieszne bonusy), a ten średni pakiet startowy, to już próba zrobienia ludzi w bambuko...za 39,90 dajecie wszystkich doradców na 28 dni i jeden bonus do surki na 2 tygodnie. A jak ktoś wejdzie w zakup monet, to ma za tę samą cenę 1500 złota, czyli nie doradców na cztery tygodnie jak w pakiecie, tylko na sześć tygodni. Jak dla mnie jeden bonus do surki nie jest równy wszystkim doradcom na 2 tygodnie, a to jeszcze przecież specjalna oferta promocyjna...

Pomyślcie czasem zanim coś wypuścicie!

KAROLINA WŁODYKA i Hini lubią to.
  5. Szarańcz Pijak

Szarańcz Pijak

Docenione treści:
    39
    czy kiedykolwiek planowane jest uruchomienie aplikacji na telefony z windows? Jest grupa graczy, ktora korzysta z wersji przeglądarkowej właśnie dlatego, że inno nie lubi się z Microsoft. Teraz,ja wyłączacie co utrudnia grę. Zresztą sam uważam, ze apka to kolorowy szrot i wolę wersje przeglądarkową. Apka jest dobra do powiadomień i sypania cudaka

6. -Areczek-

-Areczek-

Docenione treści:
    3
    Zgadzam się w pełni, zamknięcie tej wersji znacznie utrudni grę graczom z Windows Phone.

7. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    307
    DonBeker, przekazałam twój komentarz do osób odpowiedzialnych za promocje.

Szarańcz Pijak, konkretniej to Microsoft gryzie się z Adobe ;) Adobe AIR nie wspiera Windows Phone, przez co stworzenie aplikacji na te urządzenia niestety nie jest możliwe.

8. Panzer80

Panzer80

Docenione treści:
    0
    a wpadnie ktoś na pomysł aby z mobila zapodać ruchomego bo jak to wyłączycie to będzie lipa

9. wrathking

wrathking

Docenione treści:
    0
    "Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas wczytywania dodatkowych danych"

Czy tylko ja nie mogę zalogować się do aplikacji mobilnej po przymuszonej aktualizacji ?

Dodam że aplikację kilkukrotnie reinstalowałem, dane oraz pamięć cache czyszczone kilkukrotnie też były i problem dalej występuje.

10. Strzyga32

Strzyga32

Docenione treści:
    14
    Nie tylko ty masz z tym problem :) mi na 3 różnych fonach umarła więc na szczęście w nieszczęściu jest jeszcze wersja mobilna której nie zamknęli a jak zamkną to będzie kaplica wtedy na amen ;D

dużo osób ma problemy, wyskakuje informacja o błędzie, albo jak już się uda zalogować to jest piękny szary widok świata jakby mgła serwery okryła :)

11. Mati5243

Mati5243

Docenione treści:
    173
    cała aktualizacja nie chce sie pobrać , dochodzi do 1,3mb około i wyskakuje błąd , wtedy zatrzymuje się na 50%

12. Szarańcz Pijak

Szarańcz Pijak

Docenione treści:
    39
    a jak radzą sobie inne gry?
    ja myślę, że tę aplikację porostu mieliby stworzyć, te same mózgi co te aktualizacje robią. Wszystko się da tylko trzeba chcieć i potrafić a nie tylko patrzeć jak kasa z eventów leci.
    Wersję mobilną skasowaliście przecież też tylko dlatego, że tam za złoto się nic nie da zrobić.
    nie ważne, że Wersja mobilna w odróżnieniu do tej aplikacji ma funkcje "działa"

proste po co są te zmiany i Ci bohaterowie.
    po to żeby padało jak najwięcej wojsk a durni ludzie skracali ich budowy, inwestowali w coraz to lepsze głupoty.
    pierwszy raz zgadzam się z lolusiem.
    puście stare dobre grepo i przestańcie zadawać durne pytania w celu "a co Wam się nie podoba"

Wszystko nam się nie podoba. Natychmiastowe skracanie, eventy, bonusy do paczek złota, pierdyliard 300tys bohaterów i wszystko to co daje Wam zarobić a nam zabija zabawę. Nie kombinujcie jak naprawić grę tylko wycofajcie zmiany których nie chcemy. Ile można pisać, że natychmiastowe skracanie jest do bani? Ile, że eventy mają zbyt duży wpływ na rozgrywkę?

Włącznie grepo 1,0 lub 2.0 bez tych wszystkich głupot i zobaczcie na czym polega gra i zabawa.
    Tak kombinujecie, że za chwilę lindos będzie pierwszym światem, który nie dotrwa do ery cudów bo każdemu nie chce się już grać.

Zapomniałbym. Najbardziej nie podoba nam się to, że przez te Wasze głupoty nie da się grać bo serwery nie wytrzymują tych wszystkich wodotrysków.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 11. Gru 2016
  13. adam237

adam237

Docenione treści:
    0
    moim zdaniem w grze procarze są za dobrzy w off 23 ataku to za dużo sugeruję zmniejszenie siły ataku procarzy z 23 do 15

14. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    330
    Silni jak silni...podstaw szerków w obronie, zbuduj mur i postaw wieże, to procki nie będą Ci straszne. Aaa...i bohatera sobie odblokuj do obrony jeszcze :)

Wtedy się przekonasz, że nie są oni wcale tacy mocni...

A propozycje to i tak w innym dziale...

15. Jack Herer

Jack Herer

Docenione treści:
    21
    Takie ciekawe cos widze w Podgladzie Rady Bohaterow:

Odblokuj miejsce za 250 złota
    - lub -
    Osiągnij 158. poziom kultury

Big Kamil lubi to.
  16. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    330
    u mnie nie ma z tym problemu...ale aż tylu wolnych slotów nie mam:)

17. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    330
    Nie można było tych wartości ataku/obrony/szybkości nowych bohaterów sprowadzić do całości? Te "połówki" wyglądają trochę komicznie :)

18. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    330
    To już nawet nie jest śmieszne...

...nowa oferta od Inno[​IMG]

19. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    330
    Nie mówiąc już, że średni pakiet startowy za 39,99 PLN daje nam doradców na 4 tygodnie i jeden bonus z surkami na dwa tygodnie, gdzie za 39,99 PLN można kupić 1500 złota i mieć doradców na 6 tygodni!

EDIT: Dodanie 9gr :)

Ostatnio edytowane: 13. Sty 2017
  20. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    113
    ciekawe kiedy wprowadza pakiety za 5 tys zł albo 10 tys zł :)