Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22713

Guest
Na Rizinii też zamula. Tam już późniejsza faza, 120 miast a obrabiam wioski po kolei z automatu.. strasznie utrudniające
 

DeletedUser5

Guest
Dziękuję wam, na razie wszystkie zgłoszenia mieliśmy z Apollonii, więc chcemy się upewnić, że na innych światach również występuje ten problem.
 
Co do wcześniejszej aktualizacji
Gdy sfarmimy miasta i potem chcemy wymienić surowce z wioskami rolniczymi opcje te są zablokowane przez kapitana trzeba przejść do widoku mapki i wtedy klikać na poszczególne wiochy. Jest to strasznie denerwujące ...
Tak jak widać niżej po plądrowaniu nie da się wejść do rolniczego miasta. Możecie to odblokować ?
c33996dc25762.png
 

DeletedUser29895

Guest
wszystkie aktualizacje są świetne jak dla mnie ale moglibyście dodać opcje kontry? Czyli jeśli ktoś cię atakuje możesz wysłać kontrę żeby ataki spotkały sie przed dotarciem do któregoś z miast nieprzyjacieli Byłoby super! :D
 

DeletedUser5

Guest
garudoo, podgląd wiosek kapitana zostanie poprawiony w aktualizacji do wersji 2.149, komunikat zostanie przeniesiony niżej i można będzie kliknąć na nazwy wiosek, tak jak wcześniej.
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...a ja tam jakoś zawsze wymieniam surki z widoku mapy. Jakoś mi wygodniej zawsze na szybko wymienić na mapie zamiast wchodzić w opcje kapitana :)


PS: Co nie zmienia faktu, że jak ktoś w ten sposób wymieniał surkę (rozumiem dlaczego), to mógł się lekko zirytować :)
 
Nic nie jest blokowane. Do tej pory po zbiorach surowców pola tez były niedostępne. Jak surowce będą gotowe, banner zniknie i można ustawić wszystko zgodnie z wolą gracza, tak jak do tej pory. Jest pomysł graczy, żeby banner przesunąc niżej, żeby nie zasłaniał informacji. Informacja nie pokaże się, dopóki nie pobierze się surowców ze wszystkich dostępnych wiosek na wyspie.
I teraz prośba, abyś nie wypowiadał się na temat, o którym nie masz zielonego pojęcia. Jeśli nie grasz w grepo i nie znasz mechaniki gry, nie spotkałeś się z błędami, to powstrzymaj się od słabego komentowania i daj wypowiedzieć się na temat gry swoim kolegom z teamu, którzy mają jakieś doświadczenie z tą grą, a było już wiele wypowiedzi z Twojej strony na temat mechaniki, o której nie masz zielonego pojęcia
smiley_emoticons_irre4.gif

"Przywróciliśmy możliwość kliknięcia na nazwę wioski, by bezpośrednio przejść do jej okna, nawet jeśli zbiórka surowców nie jest możliwa"
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Teraz zauważyłem że ten problem był zgłaszany już wcześniej
Hehe...a ja tam jakoś zawsze wymieniam surki z widoku mapy. Jakoś mi wygodniej zawsze na szybko wymienić na mapie zamiast wchodzić w opcje kapitana :)
W widoku przez kapitana mamy wszystkie wioski razem i wydać który surowiec można zamienić z widoku mapy trzeba klikać po kolei i możesz nie trafić w ten który chcesz ;p
 

DeletedUser19924

Guest
Nie no wiem, o o mi chodziło...u mnie jakoś to automatycznie od dawna idzie. A, że często wymieniam, to wiem mniej więcej co, gdzie jest :)

PS: A jak teraz mnie uświadomiłeś o innym sposobie, to pewnie sam będę tak robił...jakoś wcześniej nie wpadło mi to do głowy, a człowiek już tyle gra :)
 
Przez kapitana jest znacznie szybciej, ale zablokowali to banerem i dobrze, że go przenieśli niżej teraz. Jeżeli od lat jest dostęp do pewnych funkcji premium to bez sensu jest jego ograniczanie do minimum
 

DeletedUser26558

Guest
co do dzisiejszego posta...

szczerze,nie wnosi to nic nowego do rozgrywki...a powim wicej,dla graczy nowych z grepolis (o ktorych to tak mocno dbacie),bedzie to jeszcze bardziej niezrozumiale...gdyz dotychczasowe badania,zwyczajnie zostały rozdzielone...zamiast badania falangi(czyli +procenty do ataku i obrony) nalezy zrobic teraz 2badania(bynajmniej na samym poczatku rozgrywki),a w pozniejszym zastanawiac sie czy miasto bedzie deffowe,czy offowe,czy warto cos badac,czy nie...

jak dla mnie ta zmiana bedzie tylko na minus
 

DeletedUser19924

Guest
Ja tam jestem ciekawy jak się zmieni ilość potrzebnych punktów na dane badania...jeżeli aktualnie potrzebujemy na taran 10 punktów, to po tych zmianach powinna być za połowę tych punktów. W końcu będzie dawać jedynie połowę wcześniejszych możliwości.

Tych punktów badań już trochę brakuje w niektórych opcjach, trzeba je rozsądnie przyznawać i często zrezygnować z jednego ważnego badania, kosztem drugiego. Może trzeba będzie dać 5 punktów na poziom akademii zamiast 4? Na tak rozbudowaną akademię potrzeba pewnie więcej punktów, bo jak znam życie rozbicie jednego badania na dwa nie zmniejszy o połowę wymaganych punktów na dane badanie. Jak znam życie, to może i coś się zmieni, ale niewiele..co by ludzie częściej zmieniali jej wystrój.

Aktualnie:
1. Na taran wydajemy 10 punktów w akademii po zmianach i dwóch badaniach 13 punktów do wydania.
2. Na falangę wydajemy 9 punktów, po zmianie 12 punktów
3. Na wybrańców wydajemy wydajemy 10 punktów, a po zmianie 13 punktów
4. Na rekrutację mityków trzeba będzie wydać dodatkowo 6 punktów (10 za badania - 4 zwrotu)


Dramat się zrobi z punktami w akademii jak dla mnie.


PS: Jak dla mnie jedyny plus, to możliwość włączania i wyłączania gradu w ataku:) + możliwość przebicia w ataku z buntem.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19924

Guest
Nie mówiąc już o tym, że usuwanie badań z akademii kosztuje nas punkt kultury. Aktualnie już, żeby robić porządki w akademiach przejmowanych miast jest problem. Spokojnie można by podbić więcej miast, ale zamiast slotów musimy anulować badania po kimś.A jak dojdą nam kolejne badania to się jeszcze większy bałagan w tej kwestii zrobi.

A może warto wprowadzić, aby była możliwość zmiany badań w akademii bez straty punktu kultury w ciągu doby od przejęcia miasta? A po upływie tego czasu wracamy do aktualnego stanu rzeczy.
 

DeletedUser19924

Guest
A może to wszystko jest celowym działaniem, aby sztucznie wydłużyć światy...bo przecież tak się stanie w jakimś stopniu jak trzeba będzie poświęcać punkty kultury w większej ilości na anulowanie badań w akademii niż nowe sloty?!
 
Status
Zamknięty.
Do góry