Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser8112

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

czemu polskie grepo musi iść w ślady innych? osobiście nie sądzę, żeby ankieta coś dała, czy nie jest ona tylko zrobiona dla picu? potem opublikują głosy takie jak im się podoba i 2.0 i tak wejdzie. A jeśli nie to
jest wiele niedociągnięć wg mnie. Nie wiadomo do końca jak to wszystko ma wyglądać, gracze czują się zagubieni przez to. Nie rozumiem też dlaczego głosować ma taki gracz x i y co ma jedno czy dwa miasta i dopiero zaczął grę? on nic nie wie wtedy o grze i odda głos na tak, a za dwa dni odechce mu się klikać w grę, a głos zostanie. Osobiście gram teraz bez sojuszu, mam prawie 130 miast i nie wyobrażam sobie wyścigu szczurów teraz i wchodzenia sobie w tyłeczki żeby tylko mieć jak najwięcej wspólnych wysp w sojuszu. Już teraz są układy i zakłamanie, aż strach pomyśleć co byłoby potem. Gram na 1.0 bo to pokochałam, czemu chcecie odbierać graczom tyle lat przy grze? Nie wyobrażam sobie straty moich miast nie z mojej własnej woli (a jak na razie na jota nie straciłam ani jednego). Jak dla mnie 2.0 nie jest wcale lepsze. Podstawowy podgląd powinien być miasta a nie mapy, która nie oszukujmy się pozostawia wiele do życzenia. Wszystko otwiera się w nowych oknach co jest okrutnie irytujące. Dla kogoś kto nie miał styczności z 2.0 nagła zmiana to szok, kilka dni / tygodni by zeszło zanim gracz by się oswoił z nową wersją, którą i tak trzeba poprawić niejednokrotnie jeszcze. I co z sojuszami nie z elity? co mają 50 ludzi i np tylko 100 porozrzucanych miast? oni sobie nie poradzą tak dobrze jak Ci co mają w sojuszach ludzi z dorobkiem 100 czy 200 miast. I w ogóle to jota jest szybkim światem, tam szybciej zbudują się cuda, to będziemy czekać aż taki świat alfa się pobuduje? bo rozumiem, że świat bohaterów będzie wspólny.

oczywiście głos na NIE. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Witam, jestem na NIE, jak juz cos trzeba zmienic to moze poprawic starsza wersje, dodajac bonusy lub punkty za wsparcie dla sojusznika:)...pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

ankieta powinna być unieważniona do czasu kiedy zablokowane zostanie jej fałszowanie, prawda kolego el?
obecnie jeden gracz może głosować wielokrotnie i wiemy że jest nabijany wynik..

wstyd..
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Świat bohaterów- będzie on wspólny dla wielu światów (chyba). Więc jaki będzie miał system podboju? Wiadomo, że każdy chciałby grać na takim, na jakim grał wcześniej. Z resztą to sprawiałoby, że gra była by początkowo nieuczciwa na korzyść tych, u których ten system się nie zmienił.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

czemu polskie grepo musi iść w ślady innych? osobiście nie sądzę, żeby ankieta coś dała, czy nie jest ona tylko zrobiona dla picu? potem opublikują głosy takie jak im się podoba i 2.0 i tak wejdzie. A jeśli nie to
jest wiele niedociągnięć wg mnie. Nie wiadomo do końca jak to wszystko ma wyglądać, gracze czują się zagubieni przez to. Nie rozumiem też dlaczego głosować ma taki gracz x i y co ma jedno czy dwa miasta i dopiero zaczął grę? on nic nie wie wtedy o grze i odda głos na tak, a za dwa dni odechce mu się klikać w grę, a głos zostanie. Osobiście gram teraz bez sojuszu, mam prawie 130 miast i nie wyobrażam sobie wyścigu szczurów teraz i wchodzenia sobie w tyłeczki żeby tylko mieć jak najwięcej wspólnych wysp w sojuszu. Już teraz są układy i zakłamanie, aż strach pomyśleć co byłoby potem. Gram na 1.0 bo to pokochałam, czemu chcecie odbierać graczom tyle lat przy grze? Nie wyobrażam sobie straty moich miast nie z mojej własnej woli (a jak na razie na jota nie straciłam ani jednego). Jak dla mnie 2.0 nie jest wcale lepsze. Podstawowy podgląd powinien być miasta a nie mapy, która nie oszukujmy się pozostawia wiele do życzenia. Wszystko otwiera się w nowych oknach co jest okrutnie irytujące. Dla kogoś kto nie miał styczności z 2.0 nagła zmiana to szok, kilka dni / tygodni by zeszło zanim gracz by się oswoił z nową wersją, którą i tak trzeba poprawić niejednokrotnie jeszcze. I co z sojuszami nie z elity? co mają 50 ludzi i np tylko 100 porozrzucanych miast? oni sobie nie poradzą tak dobrze jak Ci co mają w sojuszach ludzi z dorobkiem 100 czy 200 miast. I w ogóle to jota jest szybkim światem, tam szybciej zbudują się cuda, to będziemy czekać aż taki świat alfa się pobuduje? bo rozumiem, że świat bohaterów będzie wspólny.

oczywiście głos na NIE. ;)

Zgodzę się z Tobą.
Za dużo niewiadomych, ankieta do picu.
I szybkość światów ma swoje znaczenie.
Alfa i jota - czasy różnią się kolosalnie.

Xen masz rację, ja wprawdzie w pierwszej chwili byłam na tak (ze względu np. na zabawę z dyniami), ale po głębszym przemyśleniu - jestem na nie, w tej wersji co nam Innogames proponuje.

Co do ankiety?
Może my masowo będziemy wchodzić i głosować na NIE?
Ciekawe co powiedzą Ci co stworzyli ankietę.
Jeśli okaże się, że ludzi na starych światach jest milion, a głosów 50 milionów? (przykładowa liczba, bo nie chce mi się sprawdzać).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Xen za kazdym razem jak sie odezwiesz mnie zanudzasz.A bo to hakar w NN i BD.A bo to malo wojska sla mimo przewagi liczebnej.A bo to Wam przeszkadza,ze organizujemy akcje w nocy.No i na koniec mamy wtyki w supporcie.Nastepnym razem zanim sie odezwiesz przemysl to kilka razy.

No a co do Sisi to rozumiem,ze wg Twojego rozumowaniagacze,ktorzy wysuneli sie troche do przodu na alfa nie maja miejsca.Mamy podporzadkowac sie tym,ktorzy "wychodza na prosta":/
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

-el- nie o to chodzi i dobrze o tym wiesz ;/

Wiesz dobrze jak jest. To, że statystycznie jesteśmy mniejsi nie oznacza, że jesteśmy słabsi.

Powinno być inaczej z tym światem Herosów.
Nie najlepszy sojusz, a najlepsi wojownicy powinni tam przejść.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Tyle osób jest tu na tak a moze sie okaże że w ankiecie wygra odpowiedź nie !!
 

DeletedUser10945

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Witam. Moje zdanie jest takie jeśli chciałbym pograć w wersję 2.0 to wystartowałbym na którymś z takich serwerów zacząłem grać na świecie ny i kompletnie nie przypadł mi do gustu jeśli serwry starych światów zostaną zmienione na 2.0 kończę przygodę z grepo i ogólnie z INNO bo zmiany które zamierzają wprowadzić to nie jest kosmetyka tylko zmiana całej gry dlatego jestem zdecydowanie przeciw
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Właśnie o to chodzi...

A ja mam takie rozwiązanie.

Niech wprowadzą te cudy na światach 1.0 ale bez przekształcania całej wersji na 2.0
Zadowoli to wtedy większość ludzi chyba...
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Sisi nie jesteśmy sami ;P

Du bist mein Feind napisał:
Jestem temu przeciwny, nie podoba mi się ta zmiana i mam nadzieję, że ankieta wypadnie negatywnie, chociaż na świecie, na którym gram, ale zadecyduje większość.
Nie po to wychodziłem z propozycją stworzenia nowego świata w starej wersji, żeby teraz głosować na "TAK"

-el- jesli uważasz że ta odpowiedź jest żałosna to sam jestes żałosny/żałosna .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Sisi dla mnie grepo to pierwsza i jak ostatnia gra tego typu w ktora ja gram.Z tego co zauwazylem dotychczas to nie chodzi w tym tylko o wyslanie atakow ale tez o polityke,umiejetnosc porozumiewania sie z innymi.I tutaj wg mnie mamy przewage bo zauwaz,ze od bardzo dawna mamy bardzo dobre stosunki z NN,wielu bardzo dobrych graczy chce grac z nami i dzieki tamu w ten czy inny sposob jestesmy o krok przed Wami.
Dlaczego nie popatrzycie na caloksztalt tylko doszukujecie sie luk,ktore chcecie wykorzystac na Wasza korzysc.

Jakis czas temu jeden z wodzow Never (Immo) mial napisane,ze najlepsza demonstracja sily sojuszu bylo przejecie miasta przez jednego z wodzow sojuszu,wodzowi przeciwnego sojuszu.
Wiesz co napisal XenPL po tym jak mu miasto zabralem?-"ze byl rozczarowany tak mala iloscia wojsk jakie BD wyslalo na obrone okupacji".
Prosze Was o jakies konkretne wypowiedzi,argumenty bo czasamito co piszecie jest zalosne i bez sensu.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Nie najlepszy sojusz, a najlepsi wojownicy powinni tam przejść.
no ale przejdą i jedni i drudzy, więc chyba nie jest tak źle? :) żeby wybudować 4 czy 7 cudów trzeba wysiłku całego sojuszu, obojętnie czy to masówka czy nie i wydaje mi się słuszne, że w nagrodę wszyscy którzy przyczynili się do sukcesu mają prawo dalej grać razem...

poza tym, jak dla mnie, ustawienia świata herosów nie są aż tak istotne, ważne, że będą tam grać najbardziej aktywne sojusze i gracze ze wszystkich światów co zdecydowanie uatrakcyjni rozgrywkę w stosunku do sytuacji światów istniejących już dość długo
a jeśli wziąć pod uwagę ile osób przejdzie do świata herosów (ograniczenie do najlepszych + niechęć niektórych do grania tam/chęć kontynuowania na poprzednim świecie) to ze świata ubędzie "na stałe" góra 100-200 osób a to oznacza, że na "normalnym" świecie zostanie grubo ponad limit 1000 graczy więc światy herosów będą jedynie alternatywą dla znudzonych grą na zwykłym świecie graczy a nie czymś co te światy będzie zabijać
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Sisi dla mnie grepo to pierwsza i jak ostatnia gra tego typu w ktora ja gram.Z tego co zauwazylem dotychczas to nie chodzi w tym tylko o wyslanie atakow ale tez o polityke,umiejetnosc porozumiewania sie z innymi.I tutaj wg mnie mamy przewage bo zauwaz,ze od bardzo dawna mamy bardzo dobre stosunki z NN,wielu bardzo dobrych graczy chce grac z nami i dzieki tamu w ten czy inny sposob jestesmy o krok przed Wami.
Dlaczego nie popatrzycie na caloksztalt tylko doszukujecie sie luk,ktore chcecie wykorzystac na Wasza korzysc.

Jakis czas temu jeden z wodzow Never (Immo) mial napisane,ze najlepsza demonstracja sily sojuszu bylo przejecie miasta przez jednego z wodzow sojuszu,wodzowi przeciwnego sojuszu.
Wiesz co napisal XenPL po tym jak mu miasto zabralem?-"ze byl rozczarowany tak mala iloscia wojsk jakie BD wyslalo na obrone okupacji".
Prosze Was o jakies konkretne wypowiedzi,argumenty bo czasamito co piszecie jest zalosne i bez sensu.

Oj -el-, zamieniasz dyskusję ogólną na osobistą, ale odpowiem Ci...
Sam tego chciałeś, więc wybacz cierpkie słowa.

Owszem immo miał tak w opisie, ale grał wtedy, gdy była równowaga pomiędzy sojuszami...
NN, BD kontra KM i Never.
Nie wiem, czy pamiętasz, ale KM po moim odejściu upadło (dzięki Twojemu i innych przejściu do silniejszych wrogów - wybrałeś łatwiejsze rozwiązanie), a Ty rządzisz sojuszem, którego pozycję ugruntowali: razorix i lew92.

Never od zawsze trzymało się tego co jest, mimo zawirowań na świecie, rozpadku jednych sojuszy, powstawania innych.

Sprawdź sobie statystyki - jaka była przewaga Wasza (BD + NN) w stosunku do Never, gdy Ty przejmowałeś wiochę Xenowi!

Edit (dla niewtajemniczonych):
1st Nowa nazwa pkt. 74,947,735 cites: 6,056
2nd Bad Devils pkt. 72,667,268 cites 5,991
3rd Never pkt. 35,622,411 cites 3,269


I nie kuś do dalszych osobistych wypowiedzi, bo ja mojego sojuszu będę bronić jak lwica :)

Mieliśmy dyskutować o zmianę wersji 1.0 na 2.0 - jestem na NIE!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

no ale przejdą i jedni i drudzy, więc chyba nie jest tak źle? :) żeby wybudować 4 czy 7 cudów trzeba wysiłku całego sojuszu, obojętnie czy to masówka czy nie i wydaje mi się słuszne, że w nagrodę wszyscy którzy przyczynili się do sukcesu mają prawo dalej grać razem...

poza tym, jak dla mnie, ustawienia świata herosów nie są aż tak istotne, ważne, że będą tam grać najbardziej aktywne sojusze i gracze ze wszystkich światów co zdecydowanie uatrakcyjni rozgrywkę w stosunku do sytuacji światów istniejących już dość długo
a jeśli wziąć pod uwagę ile osób przejdzie do świata herosów (ograniczenie do najlepszych + niechęć niektórych do grania tam/chęć kontynuowania na poprzednim świecie) to ze świata ubędzie "na stałe" góra 100-200 osób a to oznacza, że na "normalnym" świecie zostanie grubo ponad limit 1000 graczy więc światy herosów będą jedynie alternatywą dla znudzonych grą na zwykłym świecie graczy a nie czymś co te światy będzie zabijać

Ale tu chodzi w tej chwili, że my ze świata alfa nie chcemy zmiany wersji 1.0 na 2.0
Już nie o same cuda tu chodzi. Po za tym, nadal nie wiadomo jak będzie ze Światem Herosów, ale uważam, że nie powinien przechodzić sojusz zwycięski - dlaczego?
Bo tak jak w każdym innym, są aktywni gracze i warzywka.
Warzywka będą warzywkami nadal na Świecie Herosów i po co to?
Niech sprecyzują dokładnie kto w końcu ma być na tym świcie Herosów, bo już mnie to drażni.
 

DeletedUser7708

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Świata herosów nie ma, to obietnica bez pokrycia mająca na celu potrzymać zainteresowanie grą. Jak pojawia sie stagnacja i zaczyna wiać nudą natychmiast pojawia się temat "świata herosów" itd. Dlatego jego opis jest niespójny i zmienia się bo to po prostu marchewka za którą osiołki mają dreptać ;-))) nie dajcie się nabierać....
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

niech zrobią wersję 3.0 i wszyscy wystartują z takimi samymi szansami :)
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Mi tam szkoda starych światów ten rok z nimi spędzony ;) :D:D
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

dlatego jest ankieta i to gracze zadecydują i pewnie wybiorą wariant ,żeby zostało po staremu
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Gala0875 ja tam bym bardzo bardzo bardzo chciała aby tak było; P
co się stało już sie nie odstanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry