Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

dlatego jest ankieta i to gracze zadecydują i pewnie wybiorą wariant ,żeby zostało po staremu
Gala ankieta jest źle skonstruowana, można głosować wiele razy :)

A Ty to zawsze potrafisz pogodzić ludzi.
Ta wersja 3.0 mnie zwaliła z nóg :p
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Sisi ale ile problęmow jest z tą ankieta ; (((
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Świata herosów nie ma, to obietnica bez pokrycia mająca na celu potrzymać zainteresowanie grą. Jak pojawia sie stagnacja i zaczyna wiać nudą natychmiast pojawia się temat "świata herosów" itd. Dlatego jego opis jest niespójny i zmienia się bo to po prostu marchewka za którą osiołki mają dreptać ;-))) nie dajcie się nabierać....
a jak miałby istnieć skoro żeby się tam dostać trzeba spełnić warunki których gracze jeszcze nie spełnili? :) no tak, ale to wszystko spisek, wersja 2.0 też nie istnieje, to wszystko matrix! ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Warunki wejścia Świata Herosów:
Pierwszy Świat Herosów zostanie wdrożony 15.12.2011. Wszyscy gracze mający prawo dostępu będą mogli zaznać nowych przygód. Więcej informacji na ten temat opublikujemy w listopadzie.
Kto ma prawo dostępu?
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

jeśli ankieta jest do kitu niech zrobią nową ,to gracze są tu najważniejsi i do nas powinien należeć głos.
WŁADZA DLA LUDU:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

Nie patrzcie po statystykach mówiąc kto jest mocniejszy, a kto nie :) To tak w razie czego :p

Też gram rok, przyzwyczaiłem się do 1.0. To byłby szok dla wszystkich graczy, którzy nie mają i nie mieli styczności z 2.0.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Kto ma prawo dostępu?
w zacytowanym przez Ciebie tekście masz odpowiedź, że dowiesz się tego w listopadzie :)

a co na razie o tym wiadomo napisałem tutaj


Też gram rok, przyzwyczaiłem się do 1.0. To byłby szok dla wszystkich graczy, którzy nie mają i nie mieli styczności z 2.0.
tak to już jest ze zmianami - pociągi czy samochody swego czasu też były szokiem dla ludzi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7708

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

a jak miałby istnieć skoro żeby się tam dostać trzeba spełnić warunki których gracze jeszcze nie spełnili? :) no tak, ale to wszystko spisek, wersja 2.0 też nie istnieje, to wszystko matrix! ;)

Nikt nie kwestionuje istnienia wersji 2.0 mądralo:rolleyes: gratuluję orientacji jak uważasz że najpierw spełnimy warunki a następnego dnia powstanie nowy świat i zupełnie innymi zasadami, interfejsem itd.....widziałeś demo, wersję beta np. świata bohaterów ?:D
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Poczekajmy i zobaczymy jak pogłosowali ludzie :) Z jednej strony fajnie było by mieć mapkę z 2.0 ale z drugiej strony wolę system farmienia z wersji 1.0... Z jednej strony fajnie się gra jak są nowinki ale z drugiej ciężko zrezygnować ze starych przyzwyczajeń..

Jaki z tego morał ?? Nie dogodzisz człowiekowi choćbyś chciał :)

Temu też myślę ze ankieta to dobry wybór i niech wypowie się większość :) Jak będziemy w większości na nie, to nie... jak na tak to trudno :) Do tego też przywykniemy :)
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

gratuluję orientacji jak uważasz że najpierw spełnimy warunki a następnego dnia powstanie nowy świat i zupełnie innymi zasadami, interfejsem itd....
a czemu miałby być inny interfejs? wszystkie inne ustawienia to kwestia ustawień początkowych jak przy otwieraniu nowego świata więc co to za problem? a że już po uruchomieniu pojawią się jakieś problemy w to nie wątpię ;) ale to nie zmienia faktu, że światy herosów powstaną a nie są tylko jakimś tam wymyślonym chwytem marketingowym
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

widze ze niektorym (MuadDib) strasznie zalzezy zeby wersja 2.0 zastapiala 1.0 i cos mi sie zdaje ze wyniki jakiejkolwiek z ankiet nic nie zmienia.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

A co Ty myślisz, że jak jakiemuś graczowi się chce wprowadzenia 2.0, to nagle żadne ankiety wpływu już na to nie mają? Tak jakby on mógł coś zmienić (poza wysłaniem swojego głosu w ankiecie)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

zwykly gracz nie ma nic do powiedzenia, a jesli wierzysz ze ta ankieta jest sprawiedliwa to nie wiem gdzie masz oczy:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

widze ze niektorym (MuadDib) strasznie zalzezy zeby wersja 2.0 zastapiala 1.0 i cos mi sie zdaje ze wyniki jakiejkolwiek z ankiet nic nie zmienia.

Jak jakiś czas temu, była pierwsza informacja o Cudach i wersji 2.0 - to wszyscy się cieszyli, że coś nowego będzie.

Każdy sojusz zmienił taktykę wtedy - by mieć jak najwięcej wysp pod cud. A teraz gdy pomysł ma wejść w życie, nagle zdania są podzielone. :D

Ps. Sami nie wiecie czego chcecie.. :)

Ps2. Spójrzcie sobie na stare światy - na top20 sojuszy (świat się starzeje, niektórzy gracze zakończyli grę, bo zbyt monotonnie było :D atakuje/przejmuje się wyłącznie osoby nieaktywne/bądź miasta opuszczone)

Wprowadzenie grepo 2.0 na stare światy, byłoby wg mnie dobrym rozwiązaniem... ożywiło by to obecną sytuację na tych światach.

Osoby, które teraz są na nie, zmienią zdanie gdy już będzie 2.0 i będą grać dalej, bo co im pozostanie.(a jeśli nie, to będzie więcej miast opuszczonych jak do tej pory :p)

Wersja 2.0 grepolis - to jest przyszłość ! :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy



Jak jakiś czas temu, była pierwsza informacja o Cudach i wersji 2.0 - to wszyscy się cieszyli, że coś nowego będzie.

Każdy sojusz zmienił taktykę wtedy - by mieć jak najwięcej wysp pod cud. A teraz gdy pomysł ma wejść w życie, nagle zdania są podzielone. :D

Ps. Sami nie wiecie czego chcecie.. :)

Ps2. Spójrzcie sobie na stare światy - na top20 sojuszy (świat się starzeje, niektórzy gracze zakończyli grę, bo zbyt monotonnie było :D atakuje/przejmuje się wyłącznie osoby nieaktywne/bądź miasta opuszczone)

Wprowadzenie grepo 2.0 na stare światy, byłoby wg mnie dobrym rozwiązaniem... ożywiło by to obecną sytuację na tych światach.

Osoby, które teraz są na nie, zmienią zdanie gdy już będzie 2.0 i będą grać dalej, bo co im pozostanie.(a jeśli nie, to będzie więcej miast opuszczonych jak do tej pory :p)

Wersja 2.0 grepolis - to jest przyszłość ! :D

A ty tylko o monotonni, pozwolę sobie wkleić z forum o którym wcześniej wspomniałem pewien cytat.. :

Witam wszystkich.
Szczerze powiem, że nie jestem zwolennikiem zmian ze względu na bardzo istotny fakt.
Mianowicie lojalność wobec graczy z którymi się walczyło ramię w ramię przez nieraz ponad rok i niejednokrotnie byli to gracze z innego sojuszu z którym miało się pakt.
Teraz ma nadejść koniec świata i wszystko się rozsypie nie bo zostaniemy pokonani - tylko z powodu, że nas wyłączą... zmienią zasady i wszystko się schrzani...
Gram tylko tu bo nie mam czasu na inne światy i odpowiada mi ten świat taki jaki jest.
Ci co chcą inne zasady i "udogodnienia" niech idą na inny świat.
Jota powinna zostać dla ludzi którzy wybrali ją i chcą na niej grać - bez narzuconych nowych zasad.
Mówią niektórzy, że to monotonia - pytam Was - pokonaliście wszystkich swoich przeciwników do zera?
Mamy wyznaczone cele i póki nie zostaną zrealizowane gra ma sens.
Wprowadzanie zmian na siłę uniemożliwi nam osiągnięcie wyznaczonych celów i w takim razie cały ten rok nie miał najmniejszego sensu prócz "zabijania czasu"...

Jestem na nie.

Pozdrawiam.

__________

Jak do tej pory nikt nie skończył mówiąc "Jest nudno, spadam, pa" :p Więc nie rozumiem o czym Ty mówisz Wariateq, czy tam HaseeIkar, jak wolisz ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy



Jak jakiś czas temu, była pierwsza informacja o Cudach i wersji 2.0 - to wszyscy się cieszyli, że coś nowego będzie.

Każdy sojusz zmienił taktykę wtedy - by mieć jak najwięcej wysp pod cud. A teraz gdy pomysł ma wejść w życie, nagle zdania są podzielone. :D

Ps. Sami nie wiecie czego chcecie.. :)

Ps2. Spójrzcie sobie na stare światy - na top20 sojuszy (świat się starzeje, niektórzy gracze zakończyli grę, bo zbyt monotonnie było :D atakuje/przejmuje się wyłącznie osoby nieaktywne/bądź miasta opuszczone)

Wprowadzenie grepo 2.0 na stare światy, byłoby wg mnie dobrym rozwiązaniem... ożywiło by to obecną sytuację na tych światach.

Osoby, które teraz są na nie, zmienią zdanie gdy już będzie 2.0 i będą grać dalej, bo co im pozostanie.(a jeśli nie, to będzie więcej miast opuszczonych jak do tej pory :p)

Wersja 2.0 grepolis - to jest przyszłość ! :D
Widzę, że jeszcze pamiętasz o alfie ;)

I owszem, zgadza się.
Chcieliśmy cudów, chcieliśmy nowości - wtedy było inaczej.
Nie było wtedy nic o zmianie interfejsu, nawigacji pomiędzy miastami, dziwną mapką i lagach.
Ale nas oszukali, przedłużyli tylko agonię co poniektórych znudzonych graczy.
Później znów powiedzieli, ze jednak nie.
Dwukrotnie zmienialiśmy przez nich taktykę i znów mamy to zrobić?

Teraz robią to samo. Znów czarują, by mniej osób kończyło grę (ostatnio pojawiło się mnóstwo szarych miast)...

Ja mam już zero szacunku do władz tej gry, czarowania, kłamania, blokowania, banowania itp.

Gram tylko dla ludzi, bo sama otoczka gry to jeden wielki ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

Ja jestem jak najbardziej za 2.0 ale nowego systemu farmienia w obecnej formie nie zaakceptuje więc namawiam do głosowania na nie. W momencie budowy cudów nastałaby masakra chyba w każdym świecie. Gram na theta i tam raczej próby wbicia się na wyspy cudów graniczyły by z cudem jednak pewnie takie próby największe sojusze bo podjęły. Wyobrażam sobie 2k ataków na miasto zabunkrowane tak że w normalnych warunkach każdy by stwierdził że to nieopłacalne...
 
Status
Zamknięty.
Do góry