Dyskusja na temat Herosów

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

a mam jeszcze pytanie. Czy jak wysyłacie atak z miasta gdzie jest przydzielony dany bohater to macie wybór czy w tym ataku ma byc bohater czy nie? czyli za każdym razem i tak walczy bohater
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Masz możliwość jego nie wysyłać.
Nie musisz go wysyłać może relaksować się w mieście;)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

a mam jeszcze pytanie. Czy jak wysyłacie atak z miasta gdzie jest przydzielony dany bohater to macie wybór czy w tym ataku ma byc bohater czy nie? czyli za każdym razem i tak walczy bohater

Na becie jak grałem chwilę to można było wybrać czy ma iść czy nie :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

a to dobrze bo widzę że są wolni i mogli by spowalniać moje ataki

w symulatorach można już wybrac bohatera??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

No to tak: Andromeda 6 lvl; Leonidas 6 lvl. To udało mi się wycisnąć trzaskając misję jak wariat. Bomus do sury z Andro mam teraz na 24% a kolejny przeskok, to kolejne 1,5%. Każdy level bohatera jest droższy. Na 6 musiałem wydać 22 monetki, a kolejny to 27. Opłacalność wymiany monetek moim zdaniem jest ŻADNA. No chyba, że ktoś ma ochotę zrobić jednak tego bohatera na 20lvl, bo taki jest limit. 8% na plus dla wojska w obronie, to jak na 6 lvl Leonka jest dla mnie wystarczającą pociechą, więc czuję się szczęśliwy, że podjąłem decyzję o podnoszeniu poziomu hirka.

Teraz tak... Nie ma możliwości zdublowania się bohatera, dlatego możesz mieć ich tylko 11. W każdej chwili możesz odesłać hirka z miasta w którym stacjonuje i przydzielić do innego. Zabieg przenosin kosztuje Cię czas i to spory, bo chyba 3h z tego co pamiętam.

Myślę, że najlepszą metodą na teraz jest balansowanie, pomiędzy ilością herosków a ich wykształceniem. Tak najlepiej można się poznać :) Dlatego teraz odpuszczam już Andro i zbieram na Zuretę :D No i zacznie się piekło :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

w symulatorach można już wybrac bohatera??[/QUOTE]

Tak, ta opcja już działa bez zarzutu.

Dodatkowo fajną sprawą jest fakt, że bohaterowie są ze styropianu i unoszą się na wodzie ;) :D Tzn, nie zabierają miejsca na statku, biegną obok po wodzie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

a to dobrze bo widzę że są wolni i mogli by spowalniać moje ataki

Po czym widzisz, że są wolni? Na becie korzystam i nie widziałem, żeby mi atak spowolnili ale też wszystkich nie mam.
Powiem tylko, że opisy z polskiej wiki mają sporo baboli między innymi prędkości bohaterów.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Po czym widzisz, że są wolni? Na becie korzystam i nie widziałem, żeby mi atak spowolnili ale też wszystkich nie mam.
Powiem tylko, że opisy z polskiej wiki mają sporo baboli między innymi prędkości bohaterów.

no ja to zauważyłem na WIKI niestety nie gram a wiec testować nie mogę dla tego też się pytałem czy spowalniają czy nie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Sprawdziłem więc na najwolniejszym. Dodanie bohatera do floty nie spowolni jej ale już przy lądzie z 9 min przeskoczyło na 10 :)
Także po wyspie ma to znaczenie.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Sprawdziłem więc na najwolniejszym. Dodanie bohatera do floty nie spowolni jej ale już przy lądzie z 9 min przeskoczyło na 10 :)
Także po wyspie ma to znaczenie.

no tak się domyślałem ze ma morzu nie ma to znaczenia bo pomimo że nie zabierają miejsca to dostosowują się do szybkości jednostek morskich
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Panowie... Najwolniejszy bohater ma prędkość marszu 36 a hoplita 18. To jakim cudem Wam wyszło, że bohater spowalnia armię?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Co Ty ćpiesz :D?

Najwolniejszy bohater ma prędkość 24, a hoplita 12.

Puść go z kawalerią po lądzie która ma prędkość 44 to Ci spowolni..?

EDIT:
Pędkośći według bety podaje ale sprawa wygląda tak samo, puść z kawalerią i masz wolniej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Co Ty ćpiesz :D?

Najwolniejszy bohater ma prędkość 24, a hoplita 12.

Puść go z kawalerią po lądzie która ma prędkość 44 to Ci spowolni..?

EDIT:
Pędkośći według bety podaje ale sprawa wygląda tak samo, puść z kawalerią i masz wolniej.


No tak... Jak ktoś biega samą kawalerką, to faktycznie ma powód do narzekań. Ale przy stosowaniu wszystkich jednostek (zgodnie z założeniami twórców gry) podpinanie bohatera nie wpływa w żaden sposób na prędkość poruszania się armii.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Prędkość procka 28 czyli też spowolni.
rydwan tak samo.

Jak nie masz hopków w offie to spowolni po lądzie. z hopkami nie bo są jak żółwie, jeszcze trochę i czas z kolonem można pomylić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Prędkość procka 28 czyli też spowolni.
rydwan tak samo.

Jak nie masz hopków w offie to spowolni po lądzie. z hopkami nie bo są jak żółwie, jeszcze trochę i czas z kolonem można pomylić.

Już bez przesady. Przecież właśnie tak wszystko działa w około. Nie ma nic za darmo. Coś za coś. Masz możliwość poniesienia efektywności walki kosztem dłuższego czasu dla wroga na przygotowanie się do przyjęcia ataku. To nawet trochę uczciwe jest, nie sądzisz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

A gdzie ja powiedziałem, że mi przeszkadza takie rozwiązanie?
Sprawdzaliśmy tylko czy bohaterowie mają wpływ na szybkość jednostek i wyszło, że tak po lądzie.

Na prawdę dawkuj sobie to co bierzesz.

EDIT:
Nie offtopuj tam niżej ;) panie szlachcic.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Na prawdę dawkuj sobie to co bierzesz.

A kim Ty jesteś żeby mi mówić co mam robić? Takie teksty to dla swoich dzieci sobie zostaw! Za stary jestem, żeby sobie pozwalać na coś takiego.

Dalsza dyskusja z osobą, która w ten sposób się zachowuje uwłacza mojej osobie.

I zejdź na ziemie, skoroś już takie bożyszcze forumowe, żeby w życie innych ludzi, łapska swoje wpychać bez pardonu.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

prawda jest taka że nikt nie farmi hoplitami po lądzie bo się nie opłaca, szkoda czasu na to. Każdy wysyła kalwalerie lub rydwany a czasami procki jak by straż się pojawiła.

hopki wysyła się żeby defa przebic. Pytałem o prędkośc bohatera i czy można go nie zabierać do ataku bo jak jest wolniejszy to by mi spowalniał ale jak można go nie brac to ok.

ps. katapulta też spowalnia ale mało kto ją lądem wysyła haha

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Panowie... Najwolniejszy bohater ma prędkość marszu 36 a hoplita 18. To jakim cudem Wam wyszło, że bohater spowalnia armię?


czyli na wiki jest jakiś błąd bo tam są dużo wolniejsi bohaterowie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Prędkość zależy od ustawień świata.
 
Do góry