Dyskusja na temat Herosów

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

rzeczywiscie trzeci ekskluzywny bohater
a ciagle nie wiadomo co zrobic, zeby pierwszego dostac...
info na ten temat nie pojawi sie chyba nigdy...

Bohater ekskluzywny: dostępny za rejestrację w Grepolis za pomocą specjalnych banerów reklamowych.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Tylko, że nikt nie wie, gdzie takie banery występują...a do tego taki sposób jego otrzymania dyskryminuje osoby zarejestrowane na Grepo od dawien, dawna :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Tylko, że nikt nie wie, gdzie takie banery występują...a do tego taki sposób jego otrzymania dyskryminuje osoby zarejestrowane na Grepo od dawien, dawna :)

Zgadzam sie... mogli by dac go chociaz w jakims evencie od czwsu do czasu
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

[ciach]


wiem, jestem upierdliwy
ale szanse maja byc rowne dla wszystkich graczy, tyle sie dowiedzialem, nic tylko czekac i czekac :/

Zabronione jest umieszczanie korespondencji prywatnej//Elastynka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11944

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

mamie i tacie juz sie za to oberwalo heheeh
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

A ja bym chciał dostać Jazona na przykład...ale oczywiście nie miałem na to szans, bo Sparta ruszyła po zakończeniu eventu. Czyli teraz już nie ma szansy dostania tego bohatera na nowych światach? Bo ustanowienie go "nagrodą" w nowych eventach raczej nie ma sensu, bo nie będzie zainteresowania nim w przypadku osób, które już go zdobyły na poprzednim evencie.

Chyba, że dodadzą tych bohaterów jak nagrodę dodatkową...co też będzie przeczyć równym szansom na ich zdobycie, bo niektórzy dostaną już taką drugą szansę.
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

cytat z innego tematu:
Najprawdopodobniej Odyseusza będzie można zdobyć poprzez rejestrację konta za pomocą linka referencyjnego znajdującego się na jednej ze stron partnerskich Grepolis. Uprzedzając pytania, póki co nie znam więcej szczegółów. Po kilku miesiącach od wprowadzenia, każdy ekskluzywny bohater będzie dostępny dla każdego gracza za monety.

co do Odyseusza: pol roku minelo odkad jest widoczny w radzie bohaterow na Pelli i z tego co wiem ciagle jest zablokowany, o braku info o tych linkach i dyskryminacji wczesniej zarejestrowanych graczy pisal DonBeker
co do Jazona, jego "ekskluzywnosc" juz nie ma sensu, a dlaczego to dobrze wytlumaczyl DonBeker, mogl byc ekskluzywny co najwyzej jakis czas na Pelli, ale na innych swiatach?
najbardziej mnie interesuje jaki jest cel w zwlekaniu z wpuszczeniem ich do normalnej rekrutacji?
i po co ta cala ekskluzywnosc?
bohaterowie moga byc nagroda w evencie, ok, spelnienie wymagan, aby ta nagrode odebrac nie jest, az tak trudne...
nagroda jest wtedy takze to, ze nie kosztuja zadnych monet z misji, ale dlaczego blokowac szanse na ich rekrutacje tym, ktorzy sa gotowi za ta rekrutacje zaplacic te monety? tego kompletnie nie rozumiem...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Tylko, że nikt nie wie, gdzie takie banery występują...a do tego taki sposób jego otrzymania dyskryminuje osoby zarejestrowane na Grepo od dawien, dawna :)

Nie chodzi tu o dyskryminację osób z większym stażem, tylko promocję gry i zachęcenie do tego, aby rejestrowały się nowe osoby.

cytat z innego tematu:


co do Odyseusza: pol roku minelo odkad jest widoczny w radzie bohaterow na Pelli i z tego co wiem ciagle jest zablokowany, o braku info o tych linkach i dyskryminacji wczesniej zarejestrowanych graczy pisal DonBeker
co do Jazona, jego "ekskluzywnosc" juz nie ma sensu, a dlaczego to dobrze wytlumaczyl DonBeker, mogl byc ekskluzywny co najwyzej jakis czas na Pelli, ale na innych swiatach?
najbardziej mnie interesuje jaki jest cel w zwlekaniu z wpuszczeniem ich do normalnej rekrutacji?
i po co ta cala ekskluzywnosc?
bohaterowie moga byc nagroda w evencie, ok, spelnienie wymagan, aby ta nagrode odebrac nie jest, az tak trudne...
nagroda jest wtedy takze to, ze nie kosztuja zadnych monet z misji, ale dlaczego blokowac szanse na ich rekrutacje tym, ktorzy sa gotowi za ta rekrutacje zaplacic te monety? tego kompletnie nie rozumiem...

Na ten moment nie jestem w stanie powiedzieć kiedy dokładnie ekskluzywni bohaterowie staną się dostępni dla wszystkich, ale sądzę, że te kilka miesięcy po ich stworzeniu to byłby optymalny czas. Gdyby można było ich zrekrutować po tygodniu, to mimo wszystko byliby słabą nagrodą dla osób, które poświęciły swój czas na przejście całego eventu.

Warto pamiętać o tym, że niektórych elementów gry nowsi gracze nie mogą zdobyć w żaden sposób - choćby starych odznaczeń. I odwrotnie, część osób w ogóle nie doświadczy herosów i funkcji że starych światów bohaterów, chyba że rozpoczną grę na kolejnym świecie. W przypadku bohaterów ekskluzywnych po prostu trzeba poczekać ;)
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

nie zgodze sie ze wszystkim...
a) do tej pory byl tylko jeden event, w ktorym nagroda byl bohater (Jazon na Pelli) i przejscie go szczegolnie czasochlonne nie bylo
pechowcami byli ci gracze, ktorzy w trakcie eventu zmuszeni byli kliknac urlop i oni ciagle nie maja szans na zdobycie tego bohatera ;/
b) odznaczenia w przeciwienstwie do bohaterow "nie graja"

jeszcze uzupelnienie z ticketa (na temat Odyseusza):
Red Slayer 2014-10-17 07:25:29
Być może wkrótce zostanie wprowadzony do normalnej rekrutacji.

Pozdrawiam,
Red Slayer
Grepolis Team
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Według mnie bohaterowie ekskluzywni powinni być dostępni po kilku miesiącach od ich pojawienia się, a nie tak jak jest obecnie, że nie mamy żadnej możliwości zdobycia odyseusza i jazona.
Mam jeszcze pytanie związane z demokrytem, czy działa on na wszystkie bonusy z wyjątkiem kar z misji wyspowych i plagi, czy jednak są jakieś wyjątki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Według mnie bohaterowie ekskluzywni powinni być dostępni po kilku miesiącach od ich pojawienia się, a nie tak jak jest obecnie, że nie mamy żadnej możliwości zdobycia odyseusza i jazona.
Mam jeszcze pytanie związane z demokrytem, czy działa on na wszystkie bonusy z wyjątkiem kar z misji wyspowych i plagi, czy jednak są jakieś wyjątki?

Poza negatywnymi bonusami z misji, Demokryt nie działa na wszystkie czary. Nie dopatrzyłam się żadnych innych wyjątków, testowałam zarówno te bonusy, które trwają po kilka godzin, jak i te trwające wiele tygodni, np. błogosławieństwa Tyche czy luksusowa rezydencja.
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

nie rozumiem
Poza negatywnymi bonusami z misji, Demokryt nie działa na wszystkie czary
chyba mialo byc: Demokryt dziala na wszystkie czary
a z bonusami trwajacymi wiele tygodni to mi sie to wydaje niepojete
aby bonus dzialal, bohater musi siedziec w wiosce, tak wiec, aby ten bonus byl przedluzony to Demokryt musi byc uziemiony w jednej wiosce na wiele tygodni, dobrze rozumiem?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

nie rozumiem

chyba mialo byc: Demokryt dziala na wszystkie czary
a z bonusami trwajacymi wiele tygodni to mi sie to wydaje niepojete
aby bonus dzialal, bohater musi siedziec w wiosce, tak wiec, aby ten bonus byl przedluzony to Demokryt musi byc uziemiony w jednej wiosce na wiele tygodni, dobrze rozumiem?

Nie działa na czary bogów :) Podwaja jedynie czas działania bonusów z misji wyspowych czy eventów. Demokryt nie musi przez cały czas znajdować się w mieście. Podczas uruchamiania bonusu może zostać podwojony jego czas i będzie obowiązywał on bez względu na to, czy bohater będzie później w polis czy nie. Nie otrzymamy dodatkowego okienka z informacją na ten temat, ale po najechaniu na ikonę bonusu pod nazwą miasta pokaże się czas już po podwojeniu.
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

zrozumiane, dziekuje za wyjasnienie
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Mam pytanie dotyczące bonusów działających we wszystkich miastach, jak np. przyrost łask, czy wyostrzone zmysły. Rozumiem, że Demokryt takie bonusy będzie wydłużał i to we wszystkich miastach?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Mam pytanie dotyczące bonusów działających we wszystkich miastach, jak np. przyrost łask, czy wyostrzone zmysły. Rozumiem, że Demokryt takie bonusy będzie wydłużał i to we wszystkich miastach?

Tak, będzie je wydłużał we wszystkich miastach.

Edit: na ten moment Demokryt nie przedłuża czasu działania wyostrzonych zmysłów - zostało to zgłoszone i będzie naprawione w najbliższej aktualizacji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11944

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

Jazon oraz Odyseusz przestają być bohaterami ekskluzywnymi wraz z nowa aktualizacją. Marzenie spełnione, dziękuję ;)
Tylko ja głupi wydałem wszystkie monetki, a Odyseusza chciałbym mieć już ;/
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

aktualizacja 2.75:
Zmieniono jednego z bohaterów - Helenę:
- Od teraz jest bohaterką wojny;
- Zwiększono jej koszt rekrutacji;
- Zmieniono jej zdolność specjalną: zmniejszy czas buntu oraz okupacji, jeśli zostanie wysłana razem z atakiem wzniecającym bunt / okupację.

Prosze, aby ktos dokladnie wyjasnil czy dobrze to rozumiem. Ci, ktorzy juz maja Helene beda ja mieli dalej, tylko zmieni ona swoje wlasciwosci. Tak? Czy trzeba ja kupic jeszcze raz i sie ja traci?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat Herosów

aktualizacja 2.75:
Zmieniono jednego z bohaterów - Helenę:
- Od teraz jest bohaterką wojny;
- Zwiększono jej koszt rekrutacji;
- Zmieniono jej zdolność specjalną: zmniejszy czas buntu oraz okupacji, jeśli zostanie wysłana razem z atakiem wzniecającym bunt / okupację.

Prosze, aby ktos dokladnie wyjasnil czy dobrze to rozumiem. Ci, ktorzy juz maja Helene beda ja mieli dalej, tylko zmieni ona swoje wlasciwosci. Tak? Czy trzeba ja kupic jeszcze raz i sie ja traci?

Helena powinna po prostu zmienić swoje atrybuty, bez konieczności ponownego jej zakupu.
 
Do góry