Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Ustawienia : szybkość świata 2; szybkość jednostek 3; ilość członkó na sojusz 120; ochrona dla początkujących 4 dni; System podboju NOWY ; morale aktywne

Zapraszam weteranów. Znajomość języka pożądana (nieobowiązkowa), mamy własny sojusz NeVerEnd. Ktoś grał na Chi, Psi, Thecie zapraszam na Priv

Tylko w liście proszę powiedzieć gdzie graliście i nick, żebym ogarnął umiejętności, nie chcemy bobów.

//edit: Angielski świat: Sinope, wystartował tydzień temu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Ktoś chętnie przyjmie zawodnika do Sojuszu ?:D top 3 w dawnym starym systemie na Beta? :D
Dołącz do nas
roll.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

To kto leci na świat po akcjum ? już jakaś ekipa się zbiera
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Byś się zapytał, kto się szykuję NA akcjum :) Bo tak to pewnie nikt ci nie odpowie. Nic jeszcze nie wiadomo a ty już do przodu lecisz.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Nowy świat

Co ty!;) na 2040!:D jak bedziemy starymi dziadkami!:) bedziemy mieli mila emeryturke...( o ile w polsce jeszcze wtedy bedzie emerytura...)
Akcjum mi sie podoba:) ciekawie bedzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

No jasne ;) może ten bonus trochę zniechęca ale zapowiada się nieźle i ciekawe jakie tym razem będą sojusze?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Nowy świat

No jasne ;) może ten bonus trochę zniechęca ale zapowiada się nieźle i ciekawe jakie tym razem będą sojusze?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tylko trochę ten bonus zniechęca ;) Ale będzie nieźle i ciekawe jakie tym razem sojusze będą?

a kiedy startuje wasza ekipa ? :) tak z ciekawości pytam :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Od razu ze startem świata. Mamy już parę osób. Jeśli chcesz, możesz dołączyć ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie chcę się mądrzyć , ale pójdziecie na pożarcie :D Tak radzę wam gdzieś po tygodniu dwóch wystartować :)
Nie sądzę. Mamy swoją armię i nie idziemy tam by dostać łomot, lecz komuś go podarować. I uwiesz mi że tak nie będzie. My też wiemy co to aktywność.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20560

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Heh, wrozysz im mnostwo fanow na nowym swiecie?xD

ja powiem tyle ekipa czy razem tworzymy siłe co my posli z naksosu na zarksos a druga ekipa z innego swiata dw soje nie masówki 55 54 druga 55 45 morza dostalismy baty od romy bumtralabum wiekszosc graczy z naksosu doobrzy i na złocie jada cały czas ja gam od poczatku na kontach mateusz zieba maczo zaczynałem od alf gama itp
ostani raz grałem na pi na starym podboju tak ze mialem 40 miast mało bo niektórzy mieli po 100 juz
ale to zalezy od aktywnosci i od frontu jak nac
jesli pójdziecie na nowy odrazu gwarantuje ze dostaniecie baty
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A tam od razu dostana baty jak przyjma dobrą polityke i bedą aktywni to dadza rade :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry